Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Alanlar Memnun Mu ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng En Düşük Fiyat Nerede?
Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Şu Anki Satış Fiyatı 132.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Hakkında yaklaşık 401 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Teknik Detaylar

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Ürününün Satıcısı, WOU World of Unique Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng ürününü 132.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Ürünü Kullananların Görüşleri
132.0 Tl ye satışta olan Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
401 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cildimi güzel bir şekilde ve eşit tondan bronzlaştırıyor çok beğendim az miktarda kullanmam bile yeterli oluyor
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wou.

Yorum: bronzlaşmayı çok istiyordum tabiki yanmadan bu kremi görünce almak istedim iyiki almışım istediğim ten görünümüne kavuştum ve nemlendirme özelliği sayesinde cildimi ve vücudumu yumuşacık yaptı
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Harika bir ürün keşke önceden tanışsaydım 😍 böyle güzel bronzlaştırıcılar bulmak çok zor ben ürünüöü buldum diyebilirimm
İsim: nagislee
Tarih: Fenomen
Beden: 01 Haziran 2024

Yorum: Yaz aylarinda cildim hem ışil ışıl hemde bronz olsun istiyordum bu ürunü keşfettim gerçekten cok basarılı hem de cok iyi nemlendirme sağlıyor👍
İsim: g** b**

Yorum: yazın favori ürünüm nemlilik olayına bayıldım cildim kuru olduğu için gün boyu nemli tutması şahane
İsim: s** B**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ay bayıldım bayıldım çok etkili bir bronzlaştırıcı buladarona bende inanmazdım ama çok beğendim muhteşem bir bronzluk sağlıyor aynı zamanda cildimi nemli tutuyor
İsim: P** M**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Yaz aylarında asla yanımda ayırmadığım bir ürün oldu kendisi cildim çok güzel nemlendiriyor ve çok güzel bir şekilde bonzlaşmamı sağlıyor 💗

Yorum: bu üründen çok memnun kaldım güneşe çıkmadan da bronz laşmak mümkün ☺
İsim: B** y**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: iç mekanlarda bile çok işime yarayan kokusu efsane ciltte duruşu cazip süper bir bronzluk için harika bir tercih oldu
İsim: d** D**

Yorum: kuru cildime rağmen çok güzel şekilde bronzlaştırıyor güneşe çıkmaya gerek kalmıyor artık
İsim: n** p**

Yorum: Bronz ten için favori ürünüm doğal bronzluk isteyenler denemeli 🤌🏻
İsim: S** U**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Güneş kremini severek kullanıyorum.Yaz gelmişken bu ürünü de denemeyi çok istemiştim ve indirimde görünce aldım😍
İsim: A** F**

Yorum: Benim için mükemmel bir bronzlaştırıcı oldu arkadaşımın dediği kadar varmış bayıldım
İsim: G** Y**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Beyaz tenliyim yaz aylarında en büyük kurtarıcım oldu cilt tonumu çok güzel yaptı
İsim: B** B** K**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: bronzlaştırıcı ve nemlendirici olarak kullandım gerçekten cok güzel kuru cildime cok iyi geldi

Yorum: Beyaz tenli biri olarak tam kurtarıcı bir bronzlaştırıcı çok memnun kaldım tavsiye ederm

Yorum: uzun süredir isteyipte kavuşamadıgım bronz tene sayesinde kavuştum🥰
İsim: s** ç**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Denizde kullanıyorum aşırı güzel bir bronzluk sağlıyor
İsim: B** E**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Tatil alışverişimi yaparken yeni keşfettiğim bir markaydı bronz cilt seviyorsanız stoklayacağınız bir ürün olacak 🤌🏻

Yorum: Bir bronzlaştırıcı olarak gerçekten de çok memnun edici bir ürün tüm beklentimi karşıladı severek kullanıyorum
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: bence 5 yıldızı fazlasıyla haketti harika bir güneş kremi tam istediğim bu ikinci siparişim artık vazgeçilmezim oldu satıcı çok ilgiliydi daha ne olsun tereddüt etmeden alın 💃
İsim: k** s**

Yorum: yoğun çalıştığım için kısa süren tatilimin vazgeçilmezi oluyor. hızlı bronzlasıyorum. bronzluk seven biri olduğumdan sürekli kullanıyorum 🥰nemlendirme özelliği de çok iyi
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: efsanevi ürünüm bu ya çok güzel bronzlaştırıyor ve nemlendirmeside çok başarılı severek kullanıyorum
İsim: Ü** B**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Bayadır bronz nir tem istiyordum bu kremi öneriyle aldım cok memnun kaldım iyiki almışım istedigim tene sahip oldum cok teşekürler
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: hem cildimi nemlendiriyor kurutmuyor hemde o çok istediğim bronz görünümü veriyor ben güneşe ciksamda çıkmasamda bu ürünü kullanıyorum bronzlastırma etkisi bir çok markaya göre çok iyi

Yorum: Ben tüm mevsimlerde bronzluğu seven bir insanım ama solaryum bana hijyenik gelmediği için bronzlaştırıcı kremler kullanıyordum aradığım krem bu gerçekten hem verdiği bronzluk hem nemlendirmesi harika kış aylarında vazgeçilmez kremim
İsim: d** s**

Yorum: Güneşe ihtiyacım olmadan bronzlaşmak isterken bu ürüne denk geldim. Bir sürü ürün kullandım ama bunun kadar etkili görmedim. Yakmadan bronzluk sağlıyor ve cildimi çok güzel nemlendiriyor
İsim: N** A**

Yorum: cildim çok beyaz yaz yaklaştı güneşsiz evde kullanarak cildimde kısa ve düzenli kullanmam ile bronzlasma etkisi beni çok memnun etti vücudum brozlugu ile yaza hazır kullanımı kolay ve keyifli cildimi nemlendirme etkiside çok güzel
İsim: ş** y**

Yorum: Etkisine bayıldım eşit şekilde bronzluk sağlıyor. Bu kadar beklemiyordum. Birde o kadar güzel nemlendiriyorki çok sevdim .🥰
İsim: ç** k**

Yorum: bembeyaz tenim olmasına rağmen çok güzel bir bronzluk sağladım bu krem sayesinde hemde cildimi kurutmadı
Tarih: 17 Mayıs 2024

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Ürüne Dair Sorular

Soru: Yüze sürülürmü
Cevap: Merhabalar, ürünü yüzünüze uygulayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: yıkayınca geçiyor mu
Cevap: Merhabalar, ürün etkisini gün boyu göstermektedir. Yıkama sonrasında etkisini yitirmemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İçerik atarmısınz
Cevap: Merhabalar, ürünün içeriğinde; Aqua, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cl 77891, Urea, Ethylhexylmethoxcinnamate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Farnesene, Isopentyldiol, Caprylc/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Glycery Stearate, Polysorbate 20, Glycerin, Ceteareth-25, Cl77499, Cl77492, Cl 77491, Propylene Glycol, Sorbitol, Theobroma Cacao Seed Butter, Phenoxyethanol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Talc, Panthenol, Parfum, Capryly Clycol, Tetrasodium EDTA, Trethoxycaprylylsilane, Myristic Acid, Lauric Acid, Arachidic Acid, Tocophereyl Acetate, Limoonene. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar solaryumdada kullanıma uygunmu tavsiye ediyormusunuz
Cevap: Merhabalar, ürün solaryum ile kullanmada ekstra bir bronzluk oluşabileceğinden kullanılır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: esmerim daha esmer olmak istiyorum bende etki saglar mı
Cevap: Merhabalar, belirtmiş olduğunuz ürün cildinizde daha bronz ton sağlayacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba Ben anlayamadım bu bb krem mi bronzlastirici yağ mi
Cevap: Merhabalar, ürün u bazlı bronzlaştırıcı kremdir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Terlediğinde akar mı ya da kıyafetlere bulaşır mı yıkandıktan sonra akar mı Ve her gün mü sürmeliyiz
Cevap: Merhabalar efendim, Terleme esnasında ürünümüz akma yapmaz. Kullanım sıklığına göre ciltte kademeli bronzluk sağlar. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün yıkandıktan sonra gidiyormu
Cevap: Merhabalar, belirtmiş olduğunuz ürün gün boyu etkisini göstermektedir. Yıkanma sonrası etkisini yitirmemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürün olduğu gibi kıyafete geçiyor yorumlarda geçmiyor diyorsunuz insanları lütfen kandırmayın
Cevap: Merhabalar, belirtmiş olduğunuz ürünü cildinize sürdükten bir kaç dakika cildinize nufüs etmesini bekleyiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba suya dayaniklimi
Cevap: Merhabalar, ürün suya karşı dayanıklıdır. Ürün yıkama sonrası etkisini yitirmemektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: bir de kıyafete bulaşma yapar mı, güneş kremi sürücem üzerine sıkıntı yaratır mı güneşte lekelenme falan yapmaz umarım yüzümde. denize girdiğimde akar muhtemelen değil mi?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz zararlı ışınlardan korunulması için de kullanabilirsiniz. Koruyucu bir üründür aynı zamanda ve güneşsiz bronzlaştırıcıdır. Ürünü sürdükten sonra 5 dakika kadar beklemenizi tavsiye ederiz. Ürün içerik yapısı ile giysilerinize buluşma gibi durumlarda yıkama sonrası çıkmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba,kiyafetlerde leke yaparmi? tum vucut icin kullanabilurmiyiz?
Cevap: Merhabalar, kıyafetlere leke yapmaz. Sürüldüğü an ten ile bütünleşir. Tüm vücuda kullanılır. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yağlı ciltler içinde uygun mu? Yağlandırmıyor mu? Ve terlemeyle akar mı??
Cevap: Merhabalar efendim, Su bazlı bir üründür yağlanma etkisi yaratmaz. Yağlı ciltliler de kullanabilir. Terleme esnasında akma yapmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün başlığında güneşsiz bronzlaştırıcı olarak belirtilmiş içeriğini okuduğumda ise güneşe çıkarken kullanılır olarak detaylı açıklama yapılmış. Ürün güneşsiz bronzlaştırıcı mı? Yoksa güneşe çıkınca mı bronzluk sağlıyor?
Cevap: Merhaba, Ürünümüz zararlı ışınlardan korunulması için de kullanabilirsiniz. Koruyucu bir üründür aynı zamanda ve güneşsiz bronzlaştırıcıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba kullanımı nasılsın olmalı?
Cevap: Merhabalar efendim. Wou Bronzlaştırıcı kremini günlük rutinlerinizde az miktarda cildinize uygulayarak hem cildinizin nem miktarını dengeleyip hem de güneşin zararlı ışınlarından koruyacak doğal bir bronzlaşma elde edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Kolay gelsin ilk sürmede satı gibi yaptı bir kaç sürmeye bronz olur mu
Cevap: Merhabalar, ürünün etkisi yıkanma sonrasında da devam etmektedir. DÜzenli kullanım ile kalıcı bronzluk etkisi yaratacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hem üzerinde güneşsiz bronzlaştırıcı yazıyor hem kullanma talimatında 20 dakika önce sürün güneşe çıkın yazıyor Bu hangisi geçerli
Cevap: Merhabalar efendim, ürünün kullanımı o şekildedir. Ürün güneşsiz bronzlaştırıcıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Verdiği renk tam olarak ne zaman akar
Cevap: Merhabalar, ürünün etkisi yıkanma sonrasında da devam etmektedir. DÜzenli kullanım ile kalıcı bronzluk etkisi yaratacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kac ml.dir?
Cevap: Merhabalar, ürün 50 ml’dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürünü bir süre kullandiktan sonra cildi kalıcı şekilde bronz yapar mı yoksa günlük kullanım için mi sadece
Cevap: Merhabalar, ürün düzenli kullanım ile kalıcı bronzluk sağlamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng Ürüne Ait Resimler

Güneşsiz Bronzlaştırıcı ve Nemlendirici Krem 50ml-Self Tannıng En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Elif Kozmetik 0 9

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü