Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 En Düşük Fiyat Nerede ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Mevcut Fiyatı 698.56 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Hakkında yaklaşık 41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Teknik Bilgiler

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Ürününün Satıcısı, Allyup Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 ürününü 698.56 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Ürün Hakkındaki Yorumlar
698.56 Tl ye satışta olan Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: gayet iyi geldi tam numara alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: NSTİL

Yorum: Tam oldu teşekkür ederim gelinliğimin altına giyeceğim
İsim: G** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2024

Yorum: çokk beğendimm
İsim: Y** A**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok begendım .
İsim: Aynur D.
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Allyup

Yorum: çok güzel beğendim ...
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Allyup

Yorum: urun güzeldi.ama bana 39 büyük geldi .1 beden kucuk tavsiyem.
İsim: M** N** M**
Tarih: 04 Ekim 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: İmerShoes

Yorum: çok hoş çok güzel duruyor ayakta tam numara almalısınız
İsim: B** S**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: bence bi kucuk numara alinmali baya kaba duruyor
İsim: E** E**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: süper ötesi
İsim: s** c**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: ayakabı süper harkulade tavsiye ederim kargo çok iyi geldi
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: göründüğü gibi gayet kaliteli ve rahat tam ayak numaranızı alabilirsiniz.
İsim: N** B**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: 35 numara çok çok az bol geldi ama ayaktan çıkmıyor neyseki. Yürüdükçe ayakların şiştiği göz önüne alınırsa daha iyi bile olabilir rahatlık açısından :) Onun dışında ayakkabı gayet güzel, hem şık hem spor kombinlenebilir.
İsim: E** A**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Tek kelimeyle çok iyi ve rahat
İsim: G** Ö**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: SUREKLİ KULLANIYORUM YİNE ÇOK GÜZEL VE SORUNSUZ GELDI TEŞEKKÜR EDERIM
İsim: B** Ö**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: tam ayagima göre tam kalıp
İsim: E** Y**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: H** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: teşekkür ederim gayet güzel
İsim: B** B**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: mük 👍 beğendim
İsim: E** Y**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Güzel fiyat performans ürünü beğendim
İsim: T** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Güzel rahat uc kısmi biraz sıkdı
İsim: a** k**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: beklentimi karşıladı ama biraz sert ayakkabı
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: harika daha ötesi yok
İsim: S** D**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: çok tşk ederim istediğim geldi sadece ayağıma biraz büyük geldi buda zaten ayakabidan kaynaklı değil ilginiz ve alakanız için sağolun
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Kalitesiz bi ürün beklediğim gibi
İsim: A** M**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Daha önce siyahını almıştım, memnun kaldım. Marka takıntısı olup da 10 katı para vermektense bahar aylarında beyazını giyerim. Misss gibi….
İsim: Nalan D.
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Çok ağır bir ayakkabı ve tabanı çok sert. İlk giydiğim gün ayağım su topladı ve çok rahatsız etti. Görünüş olarak evet güzel, taban ve üst kısmın aynı beyaz olmasını sevdim ama olduğundan büyük görünüyor.
İsim: R** D** A**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: hedye olarak aldım baya güzel tam kalıp kendi numarinizi isteyim bide trndyoldan başka satıcılardan iki gün arayala biseyler istedim en son bu ayakabiyi istedim ama ilk aykabi geldi 4 günde elime ulaştı aşırı iyi
İsim: h** k**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün. Çok güzel paketlenmiş ve fotoda olduğu gibi, alın, aldırın
Tarih: 05 Nisan 2024

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: acil cvb lutfen
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz 22.0 cm e denk gelmektedir.

Soru: 35 numara kaç cm acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz 35 numara 22.0 cm e denk gelmektedir. Mağazamızı tercih etmeniz dileğiyle keyifli alışverişler dileriz

Soru: mrb alt tabanında sararma olur mu?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz ürünümüz görseldeki gibidir. Normal şartlarda sararma oluşmaz .Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mağazamızı tercih etmeniz dileğiyle keyifli alışverişler dileriz ☺

Soru: Merhaba ürün toplam kaç cm
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 37 numaralı ürünümüzün ayak uzunluğu ölçüsü 23,3 cm'dir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.🎉🌹❤

Soru: mrb taban kısmıyla üst kısmında ton farkı var mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz ürünümüz görseldeki gibi beyaz rengindedir. Tabanı ve üst bölümü aynı renktedir. Mağazamızı tercih etmeniz dileğiyle keyifli alışverişler dileriz ☺

Soru: Kaç santim ayakkabının bıyu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz 37 numara için 23.3 cm e denk gelmektedir. Mağazamızı tercih etmeniz dileğiyle keyifli alışverişler dileriz

Soru: sararma olur mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiiz ürünümüz normal şartlarda sararma oluşmaz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle.

Soru: uç kısmı delikli değil demi.
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz dikiş detaylı modeldir. İyi alışverişler dileriz.💕😊💐

Soru: tabanı kaç cm
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüzün tabanı 6 cm'dir. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.💕😊💐

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 Detaylı Resimler

Günlük Kadın Bağcıklı Sneaker Hafif Rahat Taban Spor Ayakkabı 001 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü