Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Alanlar Memnun Mu?
Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Anlık Fiyatı 598.56 Tl'den Satılmaktadır.

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Hakkında yaklaşık 466 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Teknik Açıklamalar

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Ürününün Satıcısı, İmerShoes Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 ürününü 598.56 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Kullananlar
598.56 Tl ye satışta olan Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
466 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: ben çok beğendim.. ayağıma tam oldu. numara büyük küçük alnanıza gerek yok..
İsim: N** o**
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: NSTİL

Yorum: Çok kaba duruyor bir numara küçük alınmalı bence
İsim: N** Ş**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam kalıp değil bütün ayakkabılarım 37 olmasına rağmen bu ayakkabının 37 si büyük geldi iade edicem yorumlar doğruymuş 1 numara küçük alın
İsim: d** k**
Tarih: 01 Nisan 2023
Beden: Beden:37

Yorum: gayret kullanışlı ve şık kendi ayak numaranızı alın 👍
İsim: L** U**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: ürün elim kısa sürede ve güzel paketlenmiş halde geldi çok begendim cok rahat bi ayakkabı hem şık duruyo tam ayakkabı numaramı aldım oldu almanızı tavsiye ederim
İsim: Miyase D.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Aldım 🙏 şekerlere teşekkür çok rahat ediyorum beyazınıda almıştım teşekkür ederim 🙏💯🫶
İsim: S** Ş**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: çok şık bir ayakkabı fakat yapısı biraz sert yada benim ayaklar biraz büyük ayakların eni geniş olanlar bir beden büyük alabilir diye düşünüyorum
İsim: e** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ayaklarım 37 numara olmasına rağmen kaba duruyor
İsim: z** a** ö**
Tarih: 29 Ocak 2023
Satıcı: İmerShoes

Yorum: beğendim ama rahat edemedim biraz büyük geldi kalıbı büyükmüş bende bi beden büyük söyledim yorumlara göre ama kanmayın kendi numaranızı rahatlıkla söyliyebilirsiniz
İsim: ilayda y.
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: çok beğendim 2 renk aldım beyaz ve siyah ayakta gayet güzel durdu fiyat olarak iyi satıcıya paramız helal hoş olsun bereketi bol olsun teşekkür ederim
İsim: k** K**
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Beden:36

Yorum: çok rahat çok sevdim tskr ederim 🤗🤗🤗
İsim: b** y**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: eşim için aldım. Çok memnun kaldık.
İsim: A** K**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim teşekkür ederim
İsim: z** ö**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Bir beden ufak tercih edilebilir
İsim: Ç** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2023

Yorum: genellikle 38 numara giymeme rağmen yorumlara bakıp 37 aldım.Tam oldu duruşu güzel beğendim fiyatına göre iyi
İsim: G** Ö**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel. 40 beden aldım, biraz büyük oldu, o iyi.
İsim: İ** B**
Tarih: 28 Ağustos 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: e** k**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Çok iyi.Baya iyi.Ayak numaram küçük olduğu için ayakkabı bulmakta zorlanıyordum taki bu siteyi görene kadar.Diğer renkleride almayı düşünüyorum
İsim: G** C**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Gayet rahat, kızıma aldım, çok beğendi.
İsim: H** C**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: annem için almıştım çok beğenerek giyiyor
İsim: K** Ö**
Tarih: 15 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: Ayak numaram kolay bulunan bir ayak numarası değil bulduğumda yüksek taban olduğu için aldım denemek için aldım ama her seferinde birkaç tane alıyorum çok rahat
İsim: G** E**
Tarih: 26 Ocak 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Bir numara büyük alınmalı o yüzden tam oldu bana bu fiyata çok kalileti bence ÇOK sevdim
İsim: Ç** E**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldık , beğenerek giyiyor.
İsim: **** ****
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: çok kalite ve güzel çok beğendik obir renklerinde alacam
İsim: d** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Nisan 2023

Yorum: yüksek taban sevenler için 10 numara kalitelide bı ürün beyazını almıştım siyahını da aldım tavsiye ederim
İsim: G** A**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok fazla yapıştırıcı görüntüsü var ve ayakkabı sanki yırtılmışta evde uhuyla kendimiz yapıştırmışız gibi görünüyor.Onun dışında ayağınız taraklı ise kendi numaranızı alabilirsiniz ama değilse kesin bir numara küçük alın.38 numara giyen biri olarak 38 aldım ve yarım numara büyük geldi.Kışlık kalın çoraplarla denedim onlarla tam oldu ama.Onun dışındDevamını Oku
İsim: B** Ş**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: kışın günlük giymeye aldım, çok uygun
İsim: M** G**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: mükemmel bir ayakkabı kardeşim için aldım çok beğendi teşekkürler 🌸
İsim: F** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün harika tavsiye ederim çok teşekkür ederim
İsim: Beyhan k.
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Anneme aldım tam kalıp güzel
İsim: B** S** Ö**
Tarih: 10 Ekim 2023

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Ortopetikmi.Kisda kullanıma uygunmu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüzün ortopedik özelliği bulunmamaktadır. Dilerseniz içerisine ekstra tabanlık ekleyerek kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle.💕😊💐

Soru: Ürün dikişli mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , ürünümüz yapıştırıcı desteklidir. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle🙏🌸😇

Soru: Merhabalar ürünün tabanı yatıyormu?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz ürünümüz görseldeki gibi tırtıklı tabandır . Normal şartlarda kaymaz. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mağazamızı ve ürünümüzü tercih etmeniz dileğiyle keyifli alışverişler dileriz ☺

Soru: su geçiriyor mu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz yüksek tabanlıdır. Üretici firma tarafından su geçirmezlik garantisi verilmemektedir. Mağaazamızı tercih etmeniz dileğiyle.💕😊💐

Soru: nezaman elime geçer
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Siparişlerimiz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Tarafınıza teslimat 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. İstanbul ve çevresi için bu süre daha da kısalmaktadır. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🙏🌸😇

Soru: içi bez mi arka kısmı sert mi yoksa bez mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüzün içerisinde yumuşak fuspeti bulunmamaktadır. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🥰🌼🙂

Soru: salam.ayak uzunluğu parmakdan dabana 26sm olan birine kac numara onerirsiniz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 41 numaralı ürünümüzün ayak uzunluğu ölçüsü 26 cm'dir. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle.💕😊💐

Soru: topu kaç santim acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Ürünümüzün topuk boyu 6 cm'dir. Siparişlerimizi 24 saat içerisinde kargoya teslim etmekteyiz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🙏🌸😇

Soru: merhaba temizlemek istersek nasıl temizleyebiliriz makineye atılır mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüzün nemli bez ile temizlenmesini tavsiye etmekteyiz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🌼🙂🥰

Soru: Tabanı siyah renk yalnız yorumlarda beyaz gözüküyor taban rengini öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , ürünümüzün tabanı siyah renktir. Siparişleriniz görselde göründüğü gibi gönderim sağlanmaktadır. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle🙏🌸😇

Soru: tabanlik icine koysak oluyormu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüze ekstra tabanlık ekleyebilirsiniz. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🥰🌼🙂

Soru: tabani ortopedik yaziyi ama aciklama kalin taban diyo ortopedik mi gerçekten
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüzde ortopedik özellik bulunmamaktadır . Yumuşak fuspet sayesinde ayağınızı ağrıtmayacağından emin olabilirsiniz . Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🌼🙂🥰

Soru: gerçekten 35 numara varmı stokta var görünüyor ama aldığımda 36 çıkmaz değilmi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz 35 numaradır. Tarafınıza 35 numara gönderilecektir. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle 🙏🌸😇

Soru: krem rengi 38 numara me zaman gelecek?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , ürünümüzün stokları haftaya yeniden güncellenecektir. Mağazamızı takip ederek güncel ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle🌸😇🥰

Soru: tabani dikislimi gorunmuyir gerci ama cevaplarsaniz sevinirim iyi gunler
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz , ürünümüz yapıştırma desteklidir. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle🙏🌸😇

Soru: bunu erkeklerde giyomu ayakabiyi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, tercihe bağlı olarak erkek müşterimiz kullanabilmektedir. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🌼🙂🥰

Soru: Bazısı küçük bazısı büyük kaba yazmış neye göre alacağımı şaşırdım açıkçası
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, ürünümüz görselde göründüğü gibi gönderim sağlanmaktadır. Ürünümüz rahat bir kalıba sahiptir. Mağazamızı ve ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle🙏🌸😇

Soru: Merhaba korumayım bütün gün ayaktayım rahat ürün mü acaba?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz ürünümüz günlük kullanım için gayet rahattır. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mağazamızı takip ederek kampanyalardan ve yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Mağazamızı tercih etmeniz dileğiyle 🤗🙏🌸😇

Soru: 35 numarası var mı gercekten ayagım 35 numara
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, Ürünümüzü 35 numarası stoklarımızda mevcuttur. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🙏🌸😇

Soru: Ayağının boyu 20 cm olan birine kaç numara ayakkabı giymelidir
Cevap: Merhabalar değerli müşteirmiz, 35 numaralı ürünümüzün ayak uzunluğu 22 cm'dir. Ürünlerimizi tercih etmeniz dileğiyle 🙏🌸😇

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 Detay Resimler

Günlük Kadın Siyah Spor Ayakkabı Yüksek Taban 6 Cm Rahat Hafif Sneaker 001 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü