Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Alınmaya Değer Mi-

Gulizar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
913
0
0
Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Fiyatına Göre Alınır Mı?
Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Şu Anki Değeri 999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Kullanıcılar Memnun Mu?

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Teknik Detaylar

DH-HAC-HFW1209CP-LED HDCVI Kamera ile güvenlik önlemlerinizi bir üst seviyeye taşıyın! Yüksek çözünürlüklü HDCVI teknolojisi sayesinde net ve keskin görüntüler elde ederken, LED destekli gece görüşü ile karanlık ortamlarda bile etkili bir izleme sağlarsınız. Ana Özellikler: 2MP yüksek çözünürlük, detaylı ve kaliteli görüntü sağlar. _x000D_
Dahili LED aydınlatma sistemi ile gece görüş mesafesi arttırılmıştır. _x000D_
Geniş dinamik aralık (WDR) teknolojisi, zorlu ışık koşullarında bile dengeli bir görüntü sunar. _x000D_
IP67 suya ve toza dayanıklılık ile iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilir. _x000D_
Day/night (ICR), BLC, HLC, 3DNR gibi gelişmiş özelliklerle olağanüstü performans sergiler. _x000D_
Uzaktan erişim için akıllı mobil uygulama desteği ile her an her yerden kameranızı kontrol edin. _x000D_
Kolay kurulum ve kullanım için uygun tasarlanmıştır. _x000D_
Güvenlik ve izleme ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan DH-HAC-HFW1209CP-LED HDCVI Kamera ile eviniz, iş yeriniz veya herhangi bir mekanınız için gelişmiş koruma sağlayabilirsiniz. Gündüzleri net ve canlı, geceleri de parlak LED ışıklar sayesinde etkili bir görüntüleme deneyimi yaşayın. Suya ve toza karşı dayanıklı yapısı sayesinde dış mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Akıllı özellikleri sayesinde uzaktan erişim ile kameranızı kontrol etmek de oldukça kolay. _x000D_
_x000D_

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Ürününün Satıcısı, Dahua Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera ürününü 999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Kullanıcı Geri Dönüşleri
999.0 Tl ye satışta olan Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: görüntüsü gayet güzel.zaten mevcut sistemimde de bu kameralarvardı.değişmeyen eski kameralarımın yerine gene aynısını aldım.tavsiyeederim. kargo da 24 saat içinde verildi.
İsim: E** T**
Tarih: 10 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arven Teknoloji

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba retro 8104 4ch 1080N HD 5 ın 1 xvr kayıt cihazı ile birebir uyum sağlayıp çalışır mı
Cevap: Merhaba evet efendim uyum sağlıyor

Soru: Kamera Dahili mikrofonlumu acaba
Cevap: Merhaba maalesef efendim bu kamerada ses özelliği yoktur

Soru: İp kamera mı ahd kamera mı?
Cevap: Merhabalar AHD kameradır IP Kamera değil

Soru: 12 adet satın alabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba maalesef şuan satamıyoruz

Soru: Merhabalar. Bu ürünün gece ışığı olmayan modeli lazım yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba belkide b1a21 model İhtiyacınızı karşılar

Soru: merhaba benim kullanacağım yerde internet yok SD karta kayıt yapıp sonra izleyebiliyormuyuz
Cevap: Merhaba bu kameralar analog olduğu için üzerine sd kart takılmıyor üzerine sd kart takarak kayıt yaptırabilmeniz için ip kamera almanız gerekir

Soru: Ürün görselle aynı mı geliyor ?
Cevap: Kodu markası görseli birebir aynıdır dış mekan plastik kasaya sahiptir efendim

Soru: Benim Birleştirdiğim colorvu resimlerimi kullanmanız yine de pek hoş olmamış açıkçası
Cevap: Trendyoldan barkod numarası girerek ürün oluşturduk bu kullanıma Trendyol izin veriyor sanırım

Soru: Bana gece görüş mesafesi 40 metre olan bi kamera lazım önerdiğiniz veya elinizde olan kamera var mıdır ..
Cevap: Kodu bu şekilde fakat stoklarımızda yoktur efendim HAC-HFW1209TLM-A-LED- 0360B 2 MP Full Color Bullet Kamera(40m Tamamlayıcı ışık)1 / 2.8 " CMOS, 2.8mm Sabit Lens, 0.01 Lüx RenkliBLC/HLC/DWDR, 2DNR, OSD, AWB, AGC, ICR, 4 in 1(HDCVI/HDTVI/AHD/CVBS), 7/24 renkli görüntü,Dahili D mikrofonIP67, 30fps@1080p, Metal k Kasa

Soru: bu kamera gece renklidir ben renkli istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Cevap: selamlar evet renklidir

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera Ürünün Fotoğrafları

Hac-hfw12 Hac-hfw1209c-led-0360b 2mp 3.6mm Full Color Bullet Kamera En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü