Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Alınır Mı ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Satın Alır Mısınız?
Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Şu Andaki Değeri 489.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Hakkında yaklaşık 1400 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Teknik Detaylar

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon ürününü 489.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon En Son Yapılan Yorumlar
489.9 Tl ye satışta olan Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1400 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: eşime ve kardeşime aldım çok güzel kumaşı dokusu harika
İsim: B** K**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: 180 cm ,72 kiloyum M beden tam oldu. Fiyat performans ürünü ve kalıbı çok rahat. Tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: l giyiyordum m çok iyi oldu
İsim: a** a**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: 1.77. 95kg. 2XL aldım. Tam oldu. Kesinlikle çok güzel ve tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Beden:2XL
Satıcı: COMBINE

Yorum: Eşime aldım çok yakıştı bir beden büyük alınabilir
İsim: E** D**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:182cm

Yorum: Eşime aldım yaz için . Günlük kullanıma uygun , serin tutuyor kumaşı . 1.75 boy 95 kilo 2XL tam oldu
İsim: H** K**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Bedenime tam oldu. Bel olcusune göre bacaklar biraz bol, rahat. kesimi ve kumasi tam mevsimine gore.
İsim: T** T** Y**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: çok iyi kendi bedeninize alın benim boy:1.78 kilo:62 L aldım bi tık büyük oldu M tavsiye ederim ve Azerbaycan-dan aldım🇦🇿
İsim: Nicat Q.
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: tam yazlik alin
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: L beden aldım tam oldu.. ama gri rengin L beden bir beden büyük oldu.. çok rahat bir pantolon tam yazlık ister pijama ister pantolon olarak giyilir
İsim: Ş** t**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: 170 cm-75 kg; M beden tam oldu. Diger renklerinden de alacagim.
İsim: N** T**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam oldu ürün kalitesi güzel cok teşekkür ediyorum
İsim: A** e** Y**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: ürün çok güzel hemen geldi ama beden büyük hemen bi küçül bedenini siperiş edeceğim teşekkürler
İsim: k** ç**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: ürünü beğendim lakin biraz büyük geldi. kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: gerçekten güzel tam bedeniz ıyi olur
İsim: O** Z**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: kalıbı büyük 1 beden küçük alınabilir güzel ürün değişim yapmak için iade ettim fiyat düşünce alacağım küçük beden
İsim: g** Ç**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: eşime aldım. 1.80 boy 108 kiloya 3 xl tam oldu. ürün fotoğraftakinin bire bir aynısı. alınabilir, beğendik
İsim: B** C**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: Eşime aldım kumaşı güzel
İsim: e** g**
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: 1.74 80 kg yim M beden tam oldu tabsşye ederim f/p ütünü yazlık
İsim: O** M**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Çok beğendim, tam bedenime uydu 2xl
İsim: S** H**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: eşime aldım rengi çok güzel
İsim: N** Ö**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: 1.83 74 kilo M beden aldım güzel rahat oldu bu fiyata bu kalite yeterli.
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: M beden istedim L geldi lütfen biraz daha dikkatli olun,Hayırlı çalışmalar
İsim: E** K**
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: L beden aldım
İsim: H** S** Ö**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: güzel ama büyük geldi 1 beden küçük alın iade edip bi küçügünü alıcam
İsim: s** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2024

Yorum: Fena değil beden güzel oldu
İsim: S** Ç**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Babama aldım ve çok beğendi
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Eşime aldım begendı
İsim: H** z** S**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok bol şalvar gibi beğenmedim ama kumaşı iyidir
İsim: M** S** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: böyük oldu çox
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Mrblar 1.75 boy 76 kğ hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 175 boy 80 kilo hangi beden sizce
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 1.80 84 kq

Soru: İyi günler 1.70 boy 85 kg hangi beden almalıyım

Soru: Kolaygelsin,1,78 boy 86 kilo, göbek de var hangi beden tercih etmeliyiz?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar 173 boy 80kg hangi beden almalıyım ?

Soru: merhabalar boy 1.69 kilo 64 hangi beden olur ve bu ürüne ütü atabilir miyiz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 90 kg hangi beden olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. 168 cm boy, 110 kilo için hangi beden alabilirim. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyum 1.76, kilom 59 hangi beden tam olur. Teşekkür ederim.

Soru: mrb boy 1.75 kilo 75 hangi beden uygun olur ?

Soru: 190 boy,110 kilo göbek genişlik 68 cm hangi beden almaliyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy 1.70, kilo 64
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 175 kilo 85 hangi. beden almaliyim

Soru: 165 boy 70 kg hangi beden olur aceba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, 180 boy 84 kg hangi beden uyumludur?

Soru: 1.78 boy 74 kilo hangi bedeni almalıyım ve ürünler bol mu

Soru: 1.70 boy 74 kg hangi beden olmalı

Soru: 178 boy 75 kilo hangi beden uygundur acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 176boy kilo 63 hangi beden alım

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon Ürüne Ait Resimler

Haki Renk Erkek Yazlık Keten Karışımı Relaxed Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü