Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Bu Ürünü Almalı Mı?
Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Şu Anki Fiyat Aralığı 745.52 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Memnuniyet Oranı Nedir?

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Hakkında yaklaşık 109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Detaylı Açıklama

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet ürününü 745.52 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Son Yorumlar
745.52 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Yumuşacık derisi kalıbı da çok güzel. 38.5 numara ayagım 38 küçük geldi 39 çok iyi
İsim: A** A**
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Capone

Yorum: Aşırı güzel 1 no büyük alın kesin
İsim: B** K**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Ürünün kalitesi çok güzel 38 aldım ama biraz büyük gibi geldi o yüzden şimdi 37 numarasını da sipariş verdim ona göre değerlendireceğim. Ayrıca hediyeniz için de çok teşekkür ederim 💕
İsim: M** D** S**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Gayet güzel bir babet, sadece bir numara büyük alınması gerekiyor♥
İsim: G** N**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: 36 giyiyorum 37 aldım güzel oldu derisi yumuşak rahat sağlıksız babetler gibi değil.
İsim: H** S**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bir numara büyük alınmalı
İsim: Y** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Haziran 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir babet. ayakkabı numaram37.5 giyiyorum 38 aldım. gayet güzel oldu.
İsim: Melike A.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Yorumları okuyarak bir büyük nr almıştım ve iyi ki öyle yaptım.Kalitesi çok iyi
İsim: J** A**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Yorumlara bakarak bir numara büyük almıştım. Büyük geldi iade ettim yumuşak açılan bir derisi var kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Güzel ama 1 beden büyük alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: paketlenmesi ve kalitesi güzel , 1 numara büyük aldım rahat oldu , zamanla derileri soyulmaz ise de gayet güzel bir ürün ama giydiğimde farkettim ki ayaklarınızı boyuyor parmaklarınız boya oluyor bilginiz olsun
İsim: S** T**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: kalip büyük
İsim: T** Ç**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Yumuşak bir babet tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: K** M**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: çok tatlis ,kaliteli görünen bir ayakkabı ama sanki bir numara daha büyük alsaydın daha iyi olacakmış. giydikce açılırsa çok güzel olur 👍🏻
İsim: D** Y**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Muhteşem yumuşacık,deri tam numaram oldu.
İsim: g** d**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Beğendim, yumuşak yapılı.
İsim: S** İ**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Satıcıya sorarak bedenini almama rağmen çok büyük geldi . 36 giyen biri 36 almalı dar kalıp değil giyince çok fazla açılan bir ayakkabı . Evet ayakkabı çok yumuşak varla yok arası verdiğim yıldızlarda onun için . Beden dışında bir diğer sorun ayaklarıma renk vermesi . Sanki siyah boyanın içine girmiş gibi oluyor ayaklarım . Sim siyah renk bırakıyor
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel ve rahat. eşim çok beğendi
İsim: İ** D**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Çok rahat yumuşacık ve çok kaliteli gerçekten çok beğendim
İsim: B** A**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Babet yumuşak, ayağı rahatsız etmiyor. Taraklı ayaklar içinde uygun. Sadece bir numara büyük tercih edilmeli.
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Ürün 1 numara büyük alınmalı diye yazıldığı için öyle aldık ama önden iyi oldu arka kısmı bol oldu onun için iade ettim
İsim: S** Ç**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Son derece kullanışlı ve kibar bir babet
İsim: O** H**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli
İsim: H** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Yorumlara bakarak bi beden buyuk aldim ama büyük geldi kaliplari tammis kalitesi guzeldi
İsim: G** H** B**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: kesinlikle hakiki deri değil, hemde çok sert ve ayağı sıkıyor
İsim: N** S**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: ürün çok güzel kesinlikle rahat da . Taraklı ayaklar bir numara büyük alsın . çünkü parmaklar öne gelmiyor . ince ayaklar kendi numarasını alabilir . ben üzülerek iade ediyorum yakışmadi bana . kargo paketim açık geldi paket üzerinde de herhangi bir kargo etiketi vs yoktu korktum bu nerden geldi diye . bütün bunları yazıyorum ama ne firma sallayacaDevamını Oku
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Sonunda hayalimdeki kalıpta babeti buldum♥ diger renkler icin indirim bekliyorum. Tam kalip ve asiri rahat
İsim: Aylin A.
Tarih: 10 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bilgi Yok

Yorum: Görünüş ve kalitesi guzel.Etli ayaklariniz varsa bir no buyuk alin.Ben topuklu sandalet de kaliba gore 37/38 no giyiyorum Bunda 39 no aldim
İsim: C** K**
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: bir beden büyük alın
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Yorumlarda çoğu kişi 1 numara büyük alın demiş öyle de yaptım. İlk başta giydiğimde iyi ki 1 numara büyük almışım dedim ama giydikçe açılıyor şimdi de büyük geliyor 😬 tek kötü yanı ayağı boya yapıyor çorapsız giydim tırnaklarım mahvoldu ince çorapla giyeyim dedim onda da öyle oldu birkaç kullanımda renk vermez heralde
İsim: B** E**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 38 nosu gelsin lutfenn
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 no güncellenecek mi
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 36 numarası ne zaman gelir

Soru: ayağa vuruyor mu
Cevap: Merhaba, vurma yapmaz.

Soru: 41 numarası stokta var mı?

Soru: iyi gunler rica ediyorum urunumun defosuz olmasin dikkat ediniz.paketlerken ozenli olursaniz sevinirim.
Cevap: Merhaba, özenle hazırlanacaktır.

Soru: Merhaba 100 de 100 derimi
Cevap: Merhaba, evet taban hariç ürünün tamamı deridir değerli müşterimiz.

Soru: selam ne derisi kullaniyorsunuz,yerli mi?
Cevap: Merhaba, yerli dana derisi kullanılmaktadır.

Soru: 37 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, 23.5 cm'dir.

Soru: Merhaba siyah babetin 38 numarası ne zaman gelir acaba

Soru: 38 numara ne zaman gelir acaba

Soru: Merhaba ayakkabıyı ilk dün giydim çok sevdim rahat ama topuğuma ve parmaklrıma siyah boyası çıktı ne yapabilirim? Bilemedim yardımcı olur musunuz rica etsem?
Cevap: Merhaba, gerçek deri ürünler ilk giymenizde boya verebilir.

Soru: 41 numarası kaç cm
Cevap: Merhaba, 26.5 cm'dir.

Soru: Aynı modelin topuklusu var mı acaba harika olurdu.. 4-5 cm topuk
Cevap: Merhaba, görüşleriniz değerlendirmeye alınacaktır değerli müşterimiz.

Soru: esneme yapar mı giydilçe
Cevap: Merhaba, çok az da olsa esneme payı vardır.

Soru: ürün deri mi gerçekten?
Cevap: Merhaba, evet ürünümüzün hem dış materyali hem de astarı hakiki deridir.

Soru: Ürün gerçek deri midir ??
Cevap: Merhaba, evet hakiki deridir.

Soru: 37 numara stok güncellenecek mi?

Soru: Merhaba oğlum kurdelasını cıkardı göndersem tekrar gönderim yapar mısınız kurdelayı takabilir misiniz? (Hiç giyilmedi yeni geldi.(
Cevap: Merhaba, kurdele mevcut değildir maalesef.

Soru: merhaba yorumlardaki ayakkabı boya veriyor mu
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin kalitesiyle ilgili bir çekinceniz olmasın. Herhangi olumsuz bir deneyim yaşamanız durumunda satış sonrası destek vermeye her zaman hazırız.

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet Görseller

Hakiki Deri Fiyonklu Yuvarlak Burunlu Kadın Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü