Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Bu Ürünü Almalı Mı?
Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Şimdiki Fiyatı Ile 799.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Memnuniyet Durumu Nedir?

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Hakkında yaklaşık 153 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Ürün Hakkında Bilgi

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Ürününün Satıcısı, Deripabuc Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 ürününü 799.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Yorumlar Hakkında Bilgi
799.99 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
153 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: güzel ve rahat ayağıma tam oldu 37 giyorum kendi numaramı aldim
İsim: G** K**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Deripabuc

Yorum: O kadar beğendimki , iyikide almışım dediğim ürünlerden biri... Oldukçada rahat yazın neredeyse ayağımdan çıkartmıyorum... Ayakta da oldukça şık duruyor...
İsim: Leyla Ü.
Tarih: 10 Mayıs 2022
Beden: Beden:38

Yorum: beklediğimden daha iyi çıktı çok rahatlar kesinlikle bı numara büyük alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir numara büyük alınmalı çok güzel çok rahat kesinlikle tavsiyedir.
İsim: e** k**
Tarih: 01 Kasım 2021

Yorum: Beğenerek giyiyorum. Eri çok güzel ama bir numara büyük alınabilir
İsim: b** i**
Tarih: 17 Mart 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Harika bir ayakkabı, ben tüm yorumlara rağmen kendi numaramı aldım tam oturdu. Bir büyük alın diyenler kendi ayakkabı numarasını bilmiyor bence.
İsim: N** G** A**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: kaliteli anneme annler günü için aldım yorumlara bakarak 1 numara büyük tercih ettim
İsim: M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel kaliteli. 39 ayağım 40 aldım iyi oldu. Altı kaymıyor. Derisi güzel
İsim: T** U**
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Beden:40

Yorum: 1 numara büyük alinmali 2 tane aldım
İsim: S** Z**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Ürün güzel f/p ürünü kemerleri fazla kaliteli değil bir numara tercih edebilirsiniz 39 numara giyiyorum 40 numara aldım ona rağmen hafif dar oldu fakat bir gün içinde giydikçe açılma yaptı tam oldu yani kargo Bayram üzerine denk geldiği için biraz gecikme yaşadım onu da normal karşılıyorum bayram üzeri olduğu için günlük kullanım için uygun Ben beDevamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 29 Haziran 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: çok güzel bayıldım hatta tam oldu numarası falan gönül rahatlığıyla alın
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:36

Yorum: kardeşime aldık ayakta duruşu güzel ve rahat sadece 1 numara büyük alınmalı
İsim: B** İ** U**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim, bundan sonra bu satıcıdan sık sık alışveriş yapacağım. Ayakları taraklı biri olarak ilk kez kendime bi sandaleti bu kadar yakıştırdım. Derisi yumuşak ve ayakları vurmuyor. Günlük çok rahat kullanılabilir. Ps: normalde 36 giyiyorum ama yorumlara bakarak 1 beden büyük aldım. İyi ki de öyle yapmışım tam oldu. Teşekkür ederim ❤
İsim: H** E** D**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Rengini ve modelini çok beğendim. Yorumlara bakarak 1 numara büyük sipariş etmiştim. Gerçekten 1 numara büyük alınmalı, bana tam oldu.
İsim: F** D**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel duruyor, kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: r** k**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: genelde 39 giyiyorum, bazen 38 de aldığım oluyor.ayağım taraklı değil.39 aldım tam oldu.yüksekliği çok değil, rahat duruyor şimdilik. Kargo daha özenli ola bilirdi Düzenleme: giydikten sonra ayağımımın üst kısmında iz kalmıştı, güneş kremi sürmediğim için sanmıştım, ama ayakkabının boya lekesiymiş ve asla çıkmıyor. bu sezon yeniden giydim hayatımdaDevamını Oku
İsim: A** A**
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: çok güzel. bir numara büyük alabilirsiniz.
İsim: I** E**
Beden: 05 Haziran 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve de rahat ama 38 giyiyorum olmadı geri gönderip 39 unu aldım. Ancak oldu. Bir beden büyük alınmalı.
İsim: O** G**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: bir numara büyük tercih edilmeli kalıbı dar normalde 39.5 giyiyorum 40 numara Her zaman rahat olurdu bunda dar oldu
İsim: M** o**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün çok güzel rahat ve kaliteli. derisi yumuşak. ama kalıbı biraz küçük alacak olanlar bir numara büyük alabilir. teşekkürler.
İsim: f** ı**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: o kadar rahat ve şık bir sandalet ki. kesinlikle alın derim
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel kaliteli kalıp kesinlikle dar bir numara büyük alınmalı
İsim: N** I** A**
Beden: 02 Nisan 2022

Yorum: baldıza almıstım çok memnun kaldı asırı rahat ayakta yok gibi çok çok tavsiye ediyorum kesinlikle alınız teşekkürler trendyol
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: 40 numara giyiyorum 40 aldım yanlardan bol geldi ama boydan oldu. Bence bu fiyata harika bir ürün
İsim: Emel O.
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım çok begendi çok rahatmış🥰
İsim: R** K**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Severek kullanıyorum, bu yaz tüm kombinlerimin tamamlayıcısı oldu
İsim: S** Y**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: rahat bir ayakkabi tarakli ayaklar 1 numara büyük alabilir
İsim: E** K**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: İndirimlerde aldım ve gerçekten bayıldım, yazın çok güzel olacak.
İsim: R** A**
Tarih: 04 Aralık 2021

Yorum: çok beğendim.Tavsiye ederim.Cok rahat.
İsim: N** S**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: çok güzel, teşekkür ederim, baya yemizliyor, silikondur renkli,işe yarıyan uçları
İsim: S** İ**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:154cm

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Merak Edilenler

Soru: methaba 36 beden kaç sm?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tablomuzu sizlere iletiyoruz. 33-21 cm, 34-21.5 cm 35-22 cm , 36-22.5 cm , 37-23 cm , 38-24 cm , 39-24.5 cm , 40-25 cm , 41-26 cm , 42-26.5 cm , 43-27.5 cm , 44-28 cm , 45-29 cm , 46-30 cm , 47-30.5 cm , 48-31.5 cm

Soru: merhaba, 38 numara stokları ne zaman gelicek?
Cevap: Merhaba stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba numaraları tekrar gelecek mi?
Cevap: Merhaba stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir, iyi günler dileriz.

Soru: tapugu kaç Cm?
Cevap: Merhaba taban yüksekliği 3cm dir efendim, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba iç tabanı hakiki deri mi suni derimidir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayak terlemesinde hakiki deri şiltede ayak boyaması ve ter sebebiyle renk değişikliğinden kaynaklı sorunlardan dolayı bazı açık sandalet ve terliklerimizde fitalat ve azo testlerinden geçmiş özel üretilen şilte malzemesi kullanılmaktadır.Bu ürünümüzün şiltesinde bu malzeme kullanılmıştır. İyi günler dileriz.

Soru: merheba, sizden bu model sipariş verdim, ama yanlış model gönderdı . burda resim ekleyecek yer yok.
Cevap: Merhaba, siparişinizi görebilmemiz için hesabım sayfasından bizden verdiğiniz sipariş üzerinden "Soru Sor" kısmından tarafımıza yazmanızı ve görselleri paylaşmanızı rica ederiz iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 38 numara giyiyorum ve bu pek şaşmadı ama ayak parmaklarım biraz taraklı ayakkabıyı sadece görsel olarak gördüğüm için hangi numara uygun olur bilemiyorum kalıbından dolayı ,sizce hangi numarayı sipariş etmeliyim?
Cevap: Merhaba bu ürünümüzü günlük hayatınızda kullandığınız numaradan bir büyük numara tercih edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: Onu yaptım uygulamadan ama ne kadar bekleyeceğimi de bilmem gerekiyor ki,yaz bitmeden sandalet giyebileyim,ürününüzü çok beğendiğim için bilgi istemiştim.
Cevap: Merhaba 1-2 hafta içerisinde gelir efendim.

Soru: merhaba bu modellerde 41 numara yok mu acaba
Cevap: Merhaba 40 numaraya kadar üretilmektedir efendim.

Soru: bu üründe stoklar ne zaman güncellenicek

Soru: 40 numara giyenler kac alacak peki? :(
Cevap: Merhaba geniş tarak yapınız bulunmuyorsa 40 numara denemenizi tavsiye ederiz iyi günler dileriz.

Soru: Cuma gününe kadar elime ulaşabilir mi acaba?
Cevap: Merhaba, siparişiniz hakkında sipariş soruları kısmından bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ürünün bazı kısımları parlak deri mi? Yoksa mat mı?
Cevap: Merhaba, sormuş olduğunuz ürünün iki bant olarak parlak olarak tasarlanmıştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürünün kalıbı dar mı yoksa normalmi tam kalib mi
Cevap: Merhaba günlük kullandığınız numaradan bir büyük numara tercih edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba efendim, taleplerim neden henüz gönderilmedi? Lütfen cevap verin ve teşekkür ederim
Cevap: Merhaba siparişinizin tamamlanması ve ürünün size ulaşması için belirtilen süre henüz tamamlanmamıştır. Siparişinizde herhangi bir problem görünmemekle birlikte siparişinizi belirtilen süre içinde size ulaştırmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, 38-39 giyiyorum. 39 numara platform uzunluğu kaç cm?
Cevap: Merhaba ürünümüzün taban yüksekliği 3 cm dir efendim iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba benim ayağım taraklı ve 40 numara yorumlara bakıyorum bir beden büyük öneriyorsunuz. Bu durumda bana uygun değil sanırım.
Cevap: Merhaba, ayağınız taraklıysa 1 numara büyük tercih ediniz efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba. Kargo takip numarası hatalı. Yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba, konu hakkında çözüm için kargo şubemiz çalışmaktadır. En kısa sürede size bilgi iletilecektir. İyi günler dileriz.

Soru: Dün sepetime 150tlden ekledim. Bugün fiyat artmış 🙁Tekrar indirim olur mu?
Cevap: Merhaba Trendyolun belirlediği kampanya tarihlerinde indirim oranlarımız değişmektedir efendim. İyi günler dileriz.

Soru: kalıpları nasıl? Bir numara büyük almak gerekir mi?
Cevap: Merhaba bu ürünümüzü bir büyük numara tercih edebilirsiniz iyi günler dileriz.

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Görsel Galerisi

Hakiki Deri Kahve Bakır Kadın Deri Sandalet Dp-0097 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü