Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Bu Ürünü Almalı Mı ?

MaviKahraman

Bilgili
9 Ağu 2023
274
1
0
Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Satın Alır Mısınız?
Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Mevcut Fiyatı 799.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Kullanıcılar Memnun Mu?

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Hakkında yaklaşık 1031 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Detaylı Bilgi

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Ürününün Satıcısı, Deripabuc Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 ürününü 799.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Kullananlar
799.99 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1031 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok şık ve çok rahat 39-40 giyiyorum 40 aldım tam oldu
İsim: b** s**
Tarih: 20 Ağustos 2021
Beden: Beden:40
Satıcı: Deripabuc

Yorum: kaliteli ve cok rahat tam numaramı aldım
İsim: E** Y**
Tarih: 24 Mayıs 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Gerçekten tek kelime ile harika bir ürün rahat ve tamamen doğal deri ayağımda yok kadar rahat bir ürün tavsiye ederim ailecek aldık hatta arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım bayıldı. Sadece alacak olanlar bir beden büyük alsınlar kalıp küçük
İsim: İlknur A.
Tarih: 19 Ağustos 2021
Beden: Beden:37

Yorum: Çok rahat bir sandalet, tüm yaz ayağımdan çıkarmadım. Normalde 38 giyiyorum, 1 numara büyük aldım, 39 numara tam oldu👍
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ekim 2021

Yorum: Daha önce hiç internetten ayakkabı almamış biri olarak tereddütlüydüm. Bir numara büyük aldım tam oldu. Rahat bir ayakkabı, beğendim. Şiparisimden 4 gün sonra geldi.
İsim: A** S** G**
Tarih: 10 Eylül 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Çok rahat bir ürün bir numara büyük alınması gerekir
İsim: Ceren K.
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Güzel bir ürün tam numara aldım Anneme Hediye aldım tam oldu çok beğendi teşekkür ederim
İsim: S** K**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: ben indirimdeyken almıştım iyi ki almışım gerçek deri ve çok rahat bir numara büyük alın kesinlikle ben yorumlara bakarak öyle yaptım tüm yazın ayagimdaydi havalar soğuyunca kadar giyebilecegim bir sandalet
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 13 Ağustos 2022

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı tam nunaranızı alabilirsiniz
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle 1.numara.buyuk alinmali, ben yorumlara guvenerek buyuk aldim tam oldu. Sahane bi sandalet
İsim: Birgül k.
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat ve çok şık. Yarım numara büyük almanızı tavsiye ederim..
İsim: E** G**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Harika bir ayakkabi annem icin aldim cok rahat oldugunu soyledi. nirmalde 36 giyiniyor ama 37 aldim tam oldu
İsim: A** Z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2023

Yorum: anneme aldım cok begendi aşırı rahat.
İsim: s** ö**
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım çok iyi oldu ayakta göründüğünden daha şık duruyo eşim ayakkabıcı yorumu ise bu güne kadar aldığın en kaliteli sandalet olabilir dedi henüz kullanmadım ama bi sorun yasayacagımı dusunmuyorum
İsim: f** b**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rahatlığı güzel görüntüsü biraz kaba 37 giyorm 38 aldım yorumlara bakarak ama büyük geldi bence kendi bedeninizi alın
Tarih: 30 Ağustos 2021

Yorum: Ürün tam gorseldeki gibi geliyor ve gerçekten hem ayakta duruşu hem de rahatlığı çok güzel. 39 giyiyorum 39 numarasını almıştım numarası tam oldu.Tesekkur ederim.
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: buçuklu numaralar büyük numarayı alabilir, gayet hoş bir sandalet
İsim: Ş** B**
Tarih: 15 Ağustos 2021

Yorum: Beğenerek aldım, yaz bittiği için henüz deneyemedim. Ama ayakta çok güzel ve rahat duruyor. kendi numaramı aldım. sorun yok şimdilik.
İsim: Selgin A. A.
Tarih: 02 Ekim 2021

Yorum: ben çok beğendim çok rahat ve şık bir ayakkabı hep ayağımda sadece ilk etapta sıktı biraz ama sonra geçti tam numara alin
İsim: e** c**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Fotoğtafta göründüğü gibi, derisi yumuşacık güzel. Bir numara büyük alın yazılmış genel olarak ama ayağınız inceyse kendi numaranızı tercih edebilirsiniz, bana kendi numaram tam oldu.
İsim: B** I**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün çok yumuşak çok kibar çok rahat bir sandalet 🥰 normalde 38 numara giyiyorum 39 numara tam geldi. Bence 1 numara büyük alın ☺
İsim: B** Ç**
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: cok begendim. 1 numara buyuk aldim tam oldu. Gramaj olarak hafif bir ayakkabi derisi ne cok sert ne cok yumusak.
İsim: f** e**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Normalde 36-37 giyiyorum giyiyorum 37 aldım tam oldu çok kibar duruşu var tabanıda rahat beğendim
İsim: E** R**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: derisi sert ve kalıbı küçük. 38 giyiyorum ama küçük oldu o yüzden iade. 1 beden büyük alinmasi lazım
İsim: s** g**
Tarih: 06 Eylül 2021

Yorum: kaliteli ve guzel. 39 numara giyiyorum yorumlara bakarak 40 numara aldim tam oldu.
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: Rahat ve güzel bir ayakkabi 1 numara büyük alinmali
İsim: s** d**
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: Yorumlara bakarak bir numara büyük aldım tam oldu ve kargo çok hızlıydı herkese teşekkürler
İsim: M** G**
Tarih: 31 Ağustos 2021

Yorum: harika bir ayakkabı 1 beden büyük alınmalı yorumlara bakarak 1 numara büyük aldim tam oldu
İsim: M** K**
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: kesinlikle herkese tavsiye ederim çok güzel yalnız bir numara büyük alınmalı
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: deripabuc gerçekten kaliteli markaymis açıkçası fiyatları da piyasaya göre gayet uygun sürekli alışveriş yaptığım firma oldu inşallah fiyatlarınız hep makul olur sandalete gelirsek evet 1 numara büyük alın.
İsim: b** u**
Tarih: 17 Nisan 2022

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 37 gelcekmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız revize edilecektir istediğiniz numara üzerinden stok bilgisi ile ilgili bildirim oluşturarak ürün stoklara girdiği zaman haberdar olabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ortapedikmi
Cevap: Merhaba. Ürünümüz anatomiktir efendim. Yeri gelmişken belirtelim; ortopedik ayakkabı demek kişinin ayağına özel olarak üretilmiş, tabanının kalıbı kullanıcısına özel olarak dökülmüş ayakkabıdır ve ekseriyetle sağlık problemi nedeniyle tercih edilir. Bu sebepten ötürü internet üzerinde/ hali hazırda üretilmiş ortopedik ibaresi ile satılan ayakkabılara itibar etmeyiniz. Genel olarak yanlış kullanımıyla ortopedik ayakkabıdan anlaşılan ürün aslında anatomik ayakkabılardır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: meraba,заказала обувь как оплатить
Cevap: Привет. Для получения подробной информации вам следует обратиться в службу поддержки Trendyol.

Soru: Bugün ikinci urun %30 kampanya haberim olmadı. Nasıl takip edebilirim. 2 tane sandalet almak isterim.
Cevap: Merhaba efendim, sayfamızı takip edebilir ve istediğiniz ürünleri favorilere ekleyebilirsiniz.

Soru: Merhaba Kahverengi düz modelini çok beğendim ama 40 numarası kalmamış ne zaman stoklara gelir acaba?
Cevap: Merhaba stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir, iyi günler dileriz.

Soru: surhat bana uymuyor teşekkürler
Cevap: Merhaba rica ederiz efendim.

Soru: Cumartesiye yetişir mi
Cevap: Merhaba siparişinizi görebilmemiz için sipariş soruları kısmından tarafımıza yazmanızı rica ederiz iyi günler dileriz.

Soru: Tabanları farki nedir acaba ona göre alıyım
Cevap: Merhaba tabanların tasarımları farklıdır kalite olarak aynıdır efendim.

Soru: merhabalar. bu tarz sandaletlerde baş parmağın ayakkabının arasından çıkma sorunu oluyor genelde. Bu ayakkabı da durum nedir? B ollasma yapar mı aralıklar ?
Cevap: Merhaba, yapmaz efendim

Soru: siyah rengi yok mu?
Cevap: Değerli müşterimiz ; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şuan için bu ürünümüzün üretimi durdurulmuştur yeni yaz sezonunda stoklarımız güncellenecektir istediğiniz numara üzerinden stok bilgisi ile ilgili bildirim oluşturarak ürün stoklara girdiği zaman haberdar olabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar ayak numaram 37 acaba kalıbı dar mı 38 no mu alsam acaba karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba bu ürünümüzde 38 numara tercih edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: 40 numara açma yapar mı kalıbı küçük mü
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz giy dirimlidir. normalde kullandığınız numarayı tercih etmenizi öneririz ürün numara olarak güncellenmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 3 sezon onceki sandaleti neden urun yelpazenizden cikardiniz. urun cok guzel ve kullanimi harikaydi. lutfen o urunden almak istiyorum.
Cevap: Merhaba model kodu nedir efendim.

Soru: Merhaba İzmirde yeriniz nerde gelip bakabilirmiyiz?
Cevap: Merhaba, sadece trendyoldan satış yapmaktayız efendim iyi günler dileriz.

Soru: 41 numarası üretilir mi :/
Cevap: Merhaba üretilmez efendim.

Soru: siyah varmi
Cevap: Merhaba, mevcut efendim. İyi günler dileriz.

Soru: 38 numara yenıden stoklara gırecek mı
Cevap: Merhaba stoklarımız en kısa süre içerisinde güncellenecektir, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba normalde 37 giyiyorum ama bu sandaletlerin 36 si da varmış. sizce hangi beden almalı
Cevap: Merhaba bu ürünümüzü günlük hayatınızda kullandığınız numaradan bir büyük numara tercih edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: سایز پای ۳۹ همون ۳۹ انتخاب کنم ؟
Cevap: مدل ما عالی است، لطفا شماره پای خود را انتخاب کنید، آقا. روز خوبی را برای شما آرزو می کنیم.

Soru: Spor ayakkabıda 37 37.5 giyiyorum. Ayaklarımın önü geniş kaç numara almam uygun olur yardımcı olursanız sevinirim :)
Cevap: Merhaba bu ürünümüzü 38 numara tercih edebilirsiniz efendim iyi günler dileriz.

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 Ürüne Ait Fotoğraflar

Hakiki Deri Kahverengi Kadın Deri Sandalet Dp-0097 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü