Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Bu Ürünü Almalı Mı ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Tavsiye Eder Misiniz?
Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Şu Anki Satış Fiyatı 539.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Hakkında yaklaşık 2171 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Ürünün Detayları

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Ürününün Satıcısı, Deripabuc Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 ürününü 539.99 Tl'den Satılmaktadır.

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
539.99 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2171 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok güzel ve çok rahat bir beden büyük aldım gayet rahat oldu
İsim: M** O**
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Beden:42
Satıcı: Deripabuc

Yorum: Harika rahat bir ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: N** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Haziran 2022

Yorum: Çok kibar duruyor beğendim 37 giyiyorum 37 aldım oldu
İsim: Z** A**
Tarih: 14 Şubat 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Bir numara büyük alınmasını tavsiye ediyorum rahat şık
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2022
Beden: Beden:39

Yorum: Çok güzel, çok şık, çok kaliteli bayıldımmmmm. 42 numara giyiyorum ve tam oldu. Teşekkür ederim Deripabuç.
İsim: M** D**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: Derisi harika, kullanisli ve cok rahat. Tam ayak numaraniza gore alin.
İsim: B** L** Y**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: Tam ayak numaranızı alabilirsiniz çok rahat bir sandalet
İsim: s** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Yaz için harika bir seçim. Kendime almıştım bir tane de arkadaşim için aldım. Renk tonu muhteşem
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok rahat ipleri kesinlikle rahatsız etmiyor bir nunara büyük alın derim
Tarih: 04 Şubat 2022
Beden: Beden:41

Yorum: tam numaranızı alabilirsiniz.guzel bir sandalet
İsim: M** Ü**
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Rahat. Şık. Tam ayak numaranızı alın.
İsim: B** Ş** D**
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: çok beğendim tam numaranızı alın daha öncede terlik almıştım trendyola kargoya ve deripabuca teşekkür ederim
İsim: f** a**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Beklediğimden daha kaliteli bir ürün ayak numaranız neyse alın kargo biraz yavaştı onun dışında çok memnun kaldım teşekkürler
İsim: E** K**
Tarih: 26 Temmuz 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Ablama aldim super
İsim: G** E**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Gayet zarif duruyor 37 aldım kendı nomu tam
İsim: S** G**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: İyi ki almışım dediğim sandaletlerim tam numara aldım yazın kurtarıcı her kıyafete uyuyor
İsim: M** K** a**
Tarih: 08 Ağustos 2022
Beden: Beden:40

Yorum: gerçekten çok beğendim ayağıma tam oldu kendi numaranızı alin
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Cok rahat bi ürün düğün bayram giy cık kurtarıcı bı urun her renkle kombin oluyor severek kullanıyorum bı numara buyuk alın 38 gıyıyorum 39 ideal
Tarih: 29 Ağustos 2022

Yorum: gerçekten güzel rahat ben tam numarami aldım Allah var oldu ama bir numara da büyük alinabilir çok çok rahat etmek isteyenler için
İsim: F** T**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Tam kalıp millet ayak numarasını bilmiyor buyuk alın küçük alın yazıyor cok begendim cok rahat rengi de cok guzel
İsim: E** B**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:41

Yorum: Çok beğendim tam numaramı aldım hafif bir sandalet fiyatına göre çok uygun yumuşacık
İsim: Ayça A.
Tarih: 07 Temmuz 2021

Yorum: Güzel rahat bir sandalet tam numara oldu
İsim: Seda D.
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Anneme aldım rahatlığına bayıldı 🫠
İsim: Mukadder D.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Harika çok beğendim.Normal ayakkabılarda 38 giyiyorum.Sandalet de 37 aldım.Tam olduu.
İsim: N** S**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Okadar beğendimki...arkası lastik çok rahat.. kendi numarami aldım tam oldu. teşekkürler
İsim: Gülşah A.
Tarih: 04 Temmuz 2022
Beden: Beden:38

Yorum: KULLANIŞLI SANDALET. TAM NUMARA OLDU.ŞIK DURUYOR.
İsim: ÇİLEM K.
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: bayildim çok güzel bir sandelet. tam numaranızı alın. herkese tavsiye ederim
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: Bayildim tam numaranizi alin
İsim: Besime C.
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Haziran 2021

Yorum: Çok güzel çok beğendim resimdekiyle bire bir geldi kendi numaranızı ala bilirsiniz gönül rahatlığıyla
İsim: S** S** ü**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Numaranızı alabilirsiniz, renkleri bu kadar canlı değil ama ben beğendim
İsim: Y** M**
Tarih: 04 Nisan 2023

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 27sm ayaq,hansı numura alim?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz beden tablomuzu sizlere iletiyoruz. 33-21 cm, 34-21.5 cm 35-22 cm , 36-22.5 cm , 37-23 cm , 38-24 cm , 39-24.5 cm , 40-25 cm , 41-26 cm , 42-26.5 cm , 43-27.5 cm , 44-28 cm , 45-29 cm , 46-30 cm , 47-30.5 cm , 48-31.5 cm

Soru: لقد قمت بطلب عدد 3 ولم تصلني حتي الان. متي يمكنني الاستلام
Cevap: مرحبا عزيزي العميل؛ بادئ ذي بدء ، شكرا لاختيارك لنا. يتم فحص المنتجات والتأكد من إخراجها ، وسيتم تسليم طلبك إليك في الوقت المحدد. شكرا لتفهمك. نتمنى لك يوما سعيدا.

Soru: Merhaba, tarak kısmı kaç santim? Benim ayağımın tarak kısmı 10 cm. Bana olur mu? Sıkar mı ayağımı?
Cevap: Merhaba 1 numara büyük tercih ediniz efendim.

Soru: Bir de şimdiden teşekkür ederim mükemmel bir ürün satıyorsunuz süper ilge alaka
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz satın almış olduğunuz modelimizi beğenmenize çok sevindik. Sizin gibi değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Ürünümüzü kullanırken yaşayacağınız keyifli anlara ortak olmak isteriz. Bu yüzden sizden bir ricamız var. Lütfen ürünümüz hakkındaki görüşlerinizi ve deneyimlerinizi Trendyol üzerinden bize ve diğer müşterilerimize değerlendirme olarak paylaşın. Böylece hem biz kendimizi geliştirebilir, hem de diğer müşterilerimize yardımcı olabiliriz. Sizinle tekrar görüşmek dileğiyle, iyi günler dileriz.

Soru: siyah yokmu
Cevap: Merhaba malasef efendim.

Soru: çıt çıtlimi sandalet
Cevap: Merhaba lastikli bir modelimizdir kullanımı rahattır efendim. İyi günler dileriz.

Soru: سلام طول پا ۲۵ عرض ۱۰ چه سایزی میشه ؟ سرپنچه پهن هست
Cevap: سلام لطفا سایز 38 رو انتخاب کنید

Soru: Ayağım taraklı 38 giyorum kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ayaklarınız taraklı ise 1 numara büyük tercih ediniz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapılmaktadır?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sürat Kargo ile gönderim sağlamaktayız. İyi alışverişler dileriz.

Soru: ürünüm ne zaman gönderilecek
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siparişlerinizi Sürat Kargoya 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. İyi günler dileriz.

Soru: çok güzel bir sandalet taban kayganmi birde ayağın temas ettiği bölge yumusakmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ürünümüz termo tabandır diğer tabanlara göre kayma riski daha azdır. Termo tabanlar, özellikle kaygan zeminlerde daha iyi tutuş sağlar. Bu tabanlar, özel bir doku veya desenle donatılmıştır ve yüzey sürtünmesini artırarak kaymayı önler. Ayrıca, termo tabanlar suya dayanıklı özelliklere sahip olabilir, böylece yağışlı havalarda bile daha güvenli bir adım atmanızı sağlar. Termo tabanlar, kaygan zeminlerde bile daha iyi denge ve stabilite sağlar. Ancak herhangi bir zemin koşulunda %100 kaymayı engelleyemeyebilir. Bu nedenle, dikkatli olmanız ve güvenli bir şekilde yürümeniz önemlidir. Ayağın temas ettiği bölge yumuşaktır ve sandalet hafiftir efendim. İyi günler dileriz.

Soru: niye vermiyorsunuz ürünü kargoya
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerin kontrolleri yapılarak çıkışları sağlanmaktadır siparişiniz size belirtilen kargoya teslim süresi içinde kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Altı düzmü tırtıklı mı
Cevap: Merhaba tırtıklıdır efendim.

Soru: Kolay gelsin oğlumun öğretmenine hediye alıcam inşallah pişman olmam renkleri bu şekilde canlı mı?
Cevap: Merhaba, evet fotoğrafta gördüğünüz gibi gelmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Ürünlerin kalıbı darmı 1 numara büyük eğer hakiki deriyse genişlemez mi
Cevap: Merhaba, ayaklarınız taraklıysa 1 numara büyük tercih ediniz efendim iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar 3 gün oldu ürünüm halen gelmedi
Cevap: Merhaba Sürat Kargoya 1-5 iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Siparişinizin kargo durumunu takip etmek için trendyol mobil uygulamasından ve web sitesinden hesabınızdan siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya probleminiz olursa lütfen bizimle iletişime geçin. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün çıtçıtlı çiftliği ben farkedemedim
Cevap: Merhaba lastiklidir efendim.

Soru: selam kaç gün oldu ürünümü ne zaman gondereceksiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerin kontrolleri yapılarak çıkışları sağlanmaktadır siparişiniz size belirtilen süre içinde kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 37 5 giyiyorum daha önce sizden aldığım yürüyüş ayakkabısı 38 idi Bunu 37 mi alsam 38 mi alsam karar veremedim fikrinizi almak istedim teşekkür ederim
Cevap: Merhaba 38 numara tercih ederseniz ayağınıza tam olur efendim.

Soru: merhaba 43 numarası varmı acaba
Cevap: Merhaba 42 numaraya kadar üretilmektedir efendim.

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 Ürün Görselleri

Hakiki Deri Multi-2 Kadın Deri Sandalet Dp28-0863 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü