Hakiki Deri Sandalet En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
560
0
0
Hakiki Deri Sandalet Alınmaya Değer Mi?
Hakiki Deri Sandalet Şu Andaki Fiyatı 1149.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Sandalet Kaç Kişi Memnun?

Hakiki Deri Sandalet Hakkında yaklaşık 356 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Hakiki Deri Sandalet Teknik Detaylar

Hakiki Deri Sandalet Ürününün Satıcısı, KAPAR Hakiki Deri Sandalet ürününü 1149.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Sandalet Ürün Hakkındaki Yorumlar
1149.0 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
356 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Yorumlara inanmayıp kendi numaramı aldm ama kesinlikle 1 numara küçük alınmalı 37 giyiyorum 36 tam oldu. Çok rahat ve hafif
İsim: M** Ü**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:36
Satıcı: kapar ayakkabı

Yorum: Ayak numaram büyük olduğu için ayakkabı bulmak benim için çok zor olurdu çokkk teşekkür ederim ayakkabılar çok rahat sağlam ve şık elinize sağlık
İsim: A** S**
Tarih: 03 Haziran 2022
Beden: Beden:39

Yorum: içi dışı yumuşacık, yok gibi hafif. o kadar da güzel duruyor. satıcı soruları hızlı cevapladı ve ürünü hızlı kargoladı, bir gün sonra elime ulaştı (ilçede normalde 3 güne geliyor) üründen de satıcıdan da aşırı memnun kaldım, yeni alışverişlerde mutlaka görüşelim. 36 yıllık ömrümde giydiğim en rahat ayakkabı diyebilirim. beden olarak araştıran varsDevamını Oku
İsim: G** S**
Tarih: 04 Ağustos 2022

Yorum: Tam istediğim gibi oldu ben bunlara bayıldım çok rahatlar ve oldukça kaliteli bir sandalet 38 giyiyorum yorumlara göre 37 aldım tam oldular piyasada bu tarz ayakkabılar 400 yada 500 den aşağıya satılmıyor bence kaçırmayın tereddütsüz alın rengide mükemmel
İsim: E** T**
Tarih: 06 Ağustos 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Biraz tereddüt ederek almıştım ama ayakkabım gelince iyi ki de almışım dedim. Kesinlikle çok sık çok güzel ve çok rahat bir ayakkabı. Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Bir tane daha almak istedim ama numara kalmamış talep oluşturdum geldiği gibi alıcam. Teşekkür ederim kapar ayakkabıcılık👌
İsim: S** K**
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: ayak numaranizdan 1 beden küçük almanızı öneririm, yumuşacık ve çok şık
İsim: D** B**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: yumuşacık muhteşem bir ayakkabı,mis gibi deri kokuyor ,tam numara alın emeğinize sağlık
İsim: A** K**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bir numara küçük alınmalı. Derisi yumuşacık ve çok rahat. Teşekkürler
İsim: E** P**
Tarih: 26 Haziran 2022
Beden: Beden:40

Yorum: yorumlara dayanarak bir numara küçük almıştım tam ayağıma göre oldu.
İsim: A** İ** D**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Çok beğendim kalitesini... 39 giyiyorum 39 aldım tam oldu. Yazın ayağımdan çıkmayacak kesin :)
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2022
Beden: Beden:38

Yorum: cok begendim cok guzel durdu ayakta. hafif ve şıktır. kendi numaranizi alin. ve ayrica not icin coook tesekkur ederim🤗 🇦🇿
Tarih: 24 Kasım 2021

Yorum: çok güzel bir ürün ancak 37 sipariş verdim bol geldi iade yapıp 36 alacağım yumuşacık bir derisi var tavsiye ederim sağlıklı bir ürün 🌸
İsim: N** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: Ürün yumuşacık, ayağınızda sanki yok gibi. Normalde 39 giriyorum, 38 numara sipariş verdim, o bile bir parça büyük geldi. Kalıbı baya büyük. Çok rahat bir ayakkabı.
İsim: E** a** E**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: çok çok çok güzel ben bazen 37 bazen 38 giyiyordum kalıba göre değişiyor ama bundan 37 aldım tam oldu
Tarih: 27 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel ,çok beğendim yumuşak ve çok rahat bır ayakabi .38 gıyıyorum ,37 almasi lazimdi 38 buyuk kaldi
İsim: s** R** K**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: çok güzel ayakkabı fiyatı çok iyi. bir numara küçük alın çabukta geldi teşekkürler
İsim: d** n**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Yumuşacık derisi var çok beğendim anneme de aldım. Tam numara alabilirsiniz
İsim: C** A**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: ürün güzel ve aşırı rahat 37 giyiorum 36 söyledim tam oldu
İsim: ö** d**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: 40numara giymeme rağmen ürün ayağıma büyük geldi..acaba 39u varmı çok hoş ve yumuşacık bir sandalet...
Tarih: 13 Eylül 2021

Yorum: kalıbı büyük 1 beden küçük alabilirsiniz kalite olarak guzel
İsim: g** i**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: yumuşacık kaliteli tam oldu bana 41 gidiyorum
İsim: Z** A**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Çook yumuşak, aşırı kaliteli bir sandalet. Çok rahat. 40 numara giyiyorum, 39 aldım. Benim ayaklarım tombul ve bileklerim kalın olmasına rağmen çok rahat oldu. Bu fiyata da bu ürün bence gayet başarılı. Uzun ömürlü olacağını ön görüyorum. Zamansız bir ürün. Mağaza ve kargo firmasından memnunum.
İsim: F** D**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: Bir gun gecmeden elimda oldu, cok rahat harika ayakkabi tesekkur ederim
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Öncelikle ürünün yerli üretim olmasına kocaman bir alkış 👏👏👏Rengi,duruşu,yumuşacık dokusu ve hafifligiyle muhteşem bir ürün..Satıcının ilgisi ve kibarligi için de ayrıca teşekkür ederim..Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, varolsunlar..❤❤❤
İsim: Aysegul d.
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: muhteşemmmmm👏👏 buyaz başka bir ayakkabı giymedim hiç yine tercihim olur 38 numara aldım tam oldu
İsim: s** s**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: hayatımda aldığım en rahat ve şık ayakkabı. hakiki deri olduğu çok belli. bileğim çok kalın ayağım taraklı olmasına rağmen ayağıma bol bile oldu. yok gibi. bir numara küçük alınabilir. not da yazmışlar. çok çok teşekkür ediyorum. elinize emeğinize sağlık. sanat eseri üretmişler.
İsim: d** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Aralık 2021

Yorum: hayatımda giydiğim en rahat yazlik ayakkabi diyebilirim sanki yok cok hafif ve tabanı da cok konforlu.. iki ayagimdada basparmak kemik çıkıntısı var o yüzden çok rahat ettim.. her zaman 39 numara giyiyorum ama küçük alin denmis yorumlarda 38 aldim tam oldu.. tamamen el işçiliği olmasi ayri güzel alin aldirin :)
İsim: H** A**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: yorumlara bakıp bir numara küçük aldım iyiki de öyle yapmışım. yumuşak deri rahat model👍
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün inanılmaz hafif ve rahat. Anneme aldım, ayağı taraklı olduğu halde çok çok rahat etti. Teşekkür ederiz 🙏☺
İsim: B** Ö**
Tarih: 05 Mayıs 2022

Yorum: İnanılmaz güzel yumuşacık bayıldımmm fakat küçük geldiği için iade ettim lütfenn 42,43 numaralarından üretin.
İsim: F** Ö**
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Beden:41

Hakiki Deri Sandalet Merak Edilenler Neler?

Soru: tabanı yumşakmı
Cevap: Merhabalar,sandaletimizin iç tabanında ortotedik deri tabanlık mevcut olup yumuşacık ve hafif bir taban yapısı vardır efendim.

Soru: Teşekkürler ilginize
Cevap: Rica ederiz efendim,iyi günlerde kullanınız

Soru: rengi tabamı sütlü kahverengimi tesekkurler
Cevap: Rengi koyu taba efendim.

Soru: merhabalar normalde 41 numara ayağım tarakli kullanıyorum yorumlarda 1 numara küçük alın diyor yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhabalar, siz 41 numara alınız,çünkü 40 ile 41 numara arasında boy farkı 0,2 santimdir, sadece üst saya kısımları farklıdır,ayaklarınız taraklı olduğuna göre 41 uygundur efendim.

Soru: 38 ne zaman gelir
Cevap: Hemen yüklüyoruz efendim.

Soru: Kahverengi stoğa girecek mı acaba 37?
Cevap: Merhaba, öncelikle ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.,bugün yükleriz efendim

Soru: Merhabalar hangi kargo acaba
Cevap: Merhabalar, trendyol ekspres efendim

Soru: Merhaba 38 numara tekrar stoğa girecek mi
Cevap: hemen ekliyoruz efendim

Soru: 41 numara varmidir
Cevap: Merhabalar.41 numara sandeletimiz vardır efendim

Soru: koyu kahverengi var mı acaba bu modelde
Cevap: merhabalar, çok yakında yüklüyoruz, en geç bir hafta içinde yansır sisteme efendim.

Soru: Görseldeki gibi koyu kahverengi mi gelecek acaba?
Cevap: evet görseldeki bir miktar açık size taba görünümünde gelir efendim.

Soru: Merhaba taba 39 ne zaman stoğa girer
Cevap: Merhabalar 2 iş günü içinde stoklarımız güncellenecektir efendim.

Soru: merhabalar ürünum geldi cok guzel ama buyuk degişim için hangi kargo ile gondericem normalde 39giyiyorum ama 38olacakmiş
Cevap: Merhabalar, trendyol ekspres müşteri hizmetlerini arayınız ve değişim talabinde bulununuz

Soru: topuk dikeni icin uygun mudur
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz hafif tabanlı olup topuk kısmına destek konmuş,yumuşak malzeme üzerine deri kaplanmıştır.,topuk dikeni için gayet uygundur. efendim.

Soru: 40 numara ölcüleri nedir acaba.
Cevap: Günaydın 40 numaraının içten içe ayak kullanım uzunluğu 26,2 santimdir efendim.

Soru: Merhaba 38 numarası varmı acaba elınızde
Cevap: Merhabalar,demin güncelledik alabilirsiniz efendim.

Soru: merhaba siyahi yok.mu
Cevap: Var efendim, aynı ürünün yanında makenimizin giydiği sandalet siyah olanıdır.

Soru: Ben normalde 43 beden giyorum 41 alsam olurmu
Cevap: Merhabalar, kalıplarımız geniş ancak 43 numara gidiyorsanız,41 numara olmaz efendim

Soru: 23.bucuk ayak ölçüm kaç numara almalıyım
Cevap: Merhabalar, 36 numarann içten içe kullanım uzunluğu net23,5 santimdir. 37 numaranın ise 24,2 santimdir. İki numadan birini tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: Merhabalar. dün yazmıştım taban astarı mümkünse bej rengi olabilirmi?
Cevap: olur efendim,kullandığımız renk gri-bej arası bir ren efendim.

Hakiki Deri Sandalet Ürüne Ait Resimler

Hakiki Deri Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü