Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Satın Alır Mısınız

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Şu Anki Değeri 1259.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Hakkında yaklaşık 328 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Detaylı Açıklama

Dışı ve içi hakiki deri -Mostra pedli hakiki deri-Termo taban-Taban yüksekliği 2 cm . Türkiye'de üretilmiştir. _x000D_

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Ürününün Satıcısı, Deripabuc Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 ürününü 1259.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Ürünü Kullananların Görüşleri
1259.99 Tl ye satışta olan Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
328 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün gayet güzel kibar duruyor ilk başta 40 numara aldım fakat bol geldi sonra kendi numaram olan 39 aldım tam oldu şık kibar bi ayakkabı içi de çok rahat
İsim: E** B**
Tarih: 21 Ekim 2021
Beden: Beden:39
Satıcı: Deripabuc

Yorum: Tam öğretmen ayakkabısı , çok rahat
İsim: A** k**
Tarih: 07 Kasım 2021

Yorum: Anneme aldım, çok beğendi. Kalitesi, duruşu çok güzel
İsim: G** G** T**
Tarih: 11 Nisan 2022
Beden: Beden:37

Yorum: anneme aldım çok beğendi
İsim: G** Y**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: çok memnun kaldım çok güzel ve çok rahat tekrardan çok teşekkür ederim hayırlı kazançlar....
İsim: F** S**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Numaram 37,5 ben 38 aldım 37de olurmuş. Rahat bir kalıbı var ve derisi çok güzel.
İsim: E** R**
Tarih: 23 Mayıs 2022
Beden: Beden:38

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz,kaliteli güzel ürün
İsim: N** T**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Beyazını almıştım siyahınıda aldım kendi numaramı aldım taraklı ayaklar içinde uygun rahat çok kibar duruyor
İsim: ö** A**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: gayet güzel Anneme hediye aldım çok beğendi 35 numara tam oldu
İsim: E** P**
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Beden:35

Yorum: Duruşu ve yumuşaklığı çok güzel. İlk giydiğimde ayağımı biraz vurdu ama sonra geçti. Tam bedeninizi alın.
İsim: E** B**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim, çok güzel kaliteli bir ayakkabı. özenli paketleme hızlı gönderim. tavsiye ederim. tam numaranızı alın.
İsim: n** y**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Bir numara büyük aldim çok rahat oldu.Kaliteli yumasacik rahat bir ayakkabı.Ayakta duruşu da gayet kibar
İsim: **** ****
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Bır beden kucuk aınmal
İsim: f** Y**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Tam numara alın
İsim: S** Y**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 35 numarası küçük oluyor 36sı büyük. Ara numarası olmalıydı ama duruşu kibar rahat bir ayakkabı
İsim: H** K**
Tarih: 23 Mayıs 2022
Beden: Beden:36

Yorum: tam numara alabılırsınız yumuşak bir ayakkabı 2 rengide var.
İsim: M** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Kasım 2023

Yorum: Fiyata göre gayet kaliteli bir ayakkabı. Derisi yumuşak. 39 numara aldım, tam oldu.
İsim: T** E**
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: İade etmek zorunda kaldım ayakkabı cok kalıteli 1 num. Buyugunu sıpariş ettim
İsim: F** Y**
Tarih: 17 Kasım 2022
Beden: Beden:41

Yorum: Çok kibar duruşu var tam numaranızı alabılırsınız
İsim: P** Y**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: Çok kibar ve zarif anneme aldım kalitelide
Beden: 07 Aralık 2022

Yorum: 39 geyinirəm 39 aldımçox gözəl rahat oldu
İsim: T** Y**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Normalde 37 giyiyorum 37 istedim ama baya büyük oldu iade edip 36 aldım küçük oldu kalıplarla ilgili bi sorun var ama ayakkabı gayet güzel keşke buçuklu numara olsa
İsim: B** A**
Beden: 13 Kasım 2022

Yorum: kendime aldım çok beğendim rahat bir ayakkabı teşekkürler
İsim: H** Y**
Tarih: 12 Ocak 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ayakkabılar güzel ama sağ arkadan ayağımı bayağı vurdu bi beden büyük alınmasını öneririm
İsim: E** Ç** K**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Süper güzel ve kaliteli olduğunu anlıyorsunuz..40 numarası bile zarif ve küçük görünüyor
İsim: E** Ö**
Tarih: 11 Ekim 2022
Beden: Beden:40

Yorum: urun cok guzel fakat ayaklarim tarakli yorumlardada bi beden büyük diyince oylr aldım buyuk geldi . mecbur iade 😒
Tarih: 08 Eylül 2021

Yorum: Numara bulmak çok zor yaklaşık 1 yıldır severek kullanıyorum
İsim: E** A**
Tarih: 07 Ocak 2022
Beden: Beden:34

Yorum: Gerçekten tek kelimeyle harika👌🏻 bir ayakkabı hem rahat hem çok şık hemde çok kaliteli gerçekten,olumsuz yorum yapanları hiç anlamadım gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak ediyor,üretici firmaya çok teşekkür ederim paketlemede çok özenliydi👌🏻👏
Tarih: 30 Kasım 2021
Beden: Beden:41

Yorum: çok güzel ama bir numara büyük alınmalı bence
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok güzel bir ayakkabı. teşekkür ederim deripabuç
İsim: E** A**
Tarih: 16 Kasım 2022

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ayakkabı kışlıkmı?
Cevap: Merhaba 4 mevsim tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: kayma yapar mı tabani? bir de mevsimlik mi ve su geçirir mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz termo tabandır diğer tabanlara göre kayma riski daha azdır. Termo tabanlar, özellikle kaygan zeminlerde daha iyi tutuş sağlar. Bu tabanlar, özel bir doku veya desenle donatılmıştır ve yüzey sürtünmesini artırarak kaymayı önler. Ayrıca, termo tabanlar suya dayanıklı özelliklere sahip olabilir, böylece yağışlı havalarda bile daha güvenli bir adım atmanızı sağlar. Termo tabanlar, kaygan zeminlerde bile daha iyi denge ve stabilite sağlar. Ancak herhangi bir zemin koşulunda %100 kaymayı engelleyemeyebilir. Bu nedenle, dikkatli olmanız ve güvenli bir şekilde yürümeniz önemlidir. 4 mevsim tercih edebilirsiniz, su geçirmez değildir.

Soru: kaymaz tabanmi mutfakta çalışırken giyecem
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ürünümüz termo tabandır diğer tabanlara göre kayma riski daha azdır. Termo tabanlar, özellikle kaygan zeminlerde daha iyi tutuş sağlar. Bu tabanlar, özel bir doku veya desenle donatılmıştır ve yüzey sürtünmesini artırarak kaymayı önler. Ayrıca, termo tabanlar suya dayanıklı özelliklere sahip olabilir, böylece yağışlı havalarda bile daha güvenli bir adım atmanızı sağlar. Termo tabanlar, kaygan zeminlerde bile daha iyi denge ve stabilite sağlar. Ancak herhangi bir zemin koşulunda %100 kaymayı engelleyemeyebilir. Bu nedenle, dikkatli olmanız ve güvenli bir şekilde yürümeniz önemlidir. İyi günler dileriz.

Soru: Beyaz rengi ne zaman gelir süper model siyahını aldım çok memnun kaldım. Ne zamandır beyazını bekliyorum çıkınca hemen alıcam ☺
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız revize edilecektir istediğiniz numara üzerinden stok bilgisi ile ilgili bildirim oluşturarak ürün stoklara girdiği zaman haberdar olabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba.Agirligi ne kadar?
Cevap: Merhaba çift olarak 692 gram efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Teşekkür ediyorum
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı ve güzel günlerde kullanın iyi günler dileriz.

Soru: 38 numara mevcutmu?
Cevap: Merhaba, mevcut efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba. resimdeki manken kaç numara geymiş? 2ci resimde bağcıkları nasıl öyle yok edilmiş?
Cevap: Merhaba 37 numara giymektedir, bağcıkları içeriye doğru koyarak bu şekilde görüntü elde edebilirsiniz efendim.

Soru: 39 numara aldık, tarak kısmı dikiş bölümünden sıktı. Giydikçe açılırmı.
Cevap: Merhaba hakiki deri olduğu için bir kaç giyimden sonra ayak şeklinizi almaya başlar efendim.

Soru: merhaba derisi mat mi siyah olanin
Cevap: Merhaba evet efendim.

Soru: Merhaba ayak santim 27,5 kaç nomara almalyim?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tablomuzu sizlere iletiyoruz. 33-21 cm, 34-21.5 cm 35-22 cm , 36-22.5 cm , 37-23 cm , 38-24 cm , 39-24.5 cm , 40-25 cm , 41-26 cm , 42-26.5 cm , 43-27.5 cm , 44-28 cm , 45-29 cm , 46-30 cm , 47-30.5 cm , 48-31.5 cm

Soru: ortopedik tabanli mı?
Cevap: Merhaba. Ürünümüz anatomiktir efendim. Yeri gelmişken belirtelim; ortopedik ayakkabı demek kişinin ayağına özel olarak üretilmiş, tabanının kalıbı kullanıcısına özel olarak dökülmüş ayakkabıdır ve ekseriyetle sağlık problemi nedeniyle tercih edilir. Bu sebepten ötürü internet üzerinde/ hali hazırda üretilmiş ortopedik ibaresi ile satılan ayakkabılara itibar etmeyiniz. Genel olarak yanlış kullanımıyla ortopedik ayakkabıdan anlaşılan ürün aslında anatomik ayakkabılardır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: 42 numara 28 cm mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tablomuzu sizlere iletiyoruz. 35-21.5 cm , 36-22.5 cm , 37-23.5 cm , 38-24.5 cm , 39-25.5 cm , 40-26.5 cm , 41-27.5 cm , 42-28.5 cm , 43-29.5 cm , 44-30.5 cm , 45-31.5 cm , 46-32.5 cm , 47-33.5 cm , 48-34.5 cm

Soru: mrb ürün yazin giyilirmi koku yaparmi ayakta
Cevap: Merhaba.4 mevsim tercih edebilirsiniz.Çorapsız giyilen ayakkabılar her gün değiştirilip bekletilmediği taktirde koku yapar. Sebebi ayak teri ve ciltteki yağın derinin gözeneklerini kapatmasıdır. bunun için lütfen ayakkabılarınızın bakımını yaparak 1-2 gün dinlendiriniz. bu şekilde ömrünü üç kat arttırabilirsiniz.İyi günler dileriz.

Soru: merhaba. 34 numara için ayak ölçüsü nedir??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tablomuzu sizlere iletiyoruz. 33-22 cm 34-22,7 cm 35-23,4 cm 36-24,1 cm 37-24,8 cm 38-25,5 cm 39-26,2 cm 40-26,9 cm 41-27,6 cm 42-28,3 cm 43-29 cm 44-29,7 cm 45-30,4 cm 46-31,1 cm 47-31,8 cm 48-32,5 cm efendim iyi günler dileriz.

Soru: qrami kac?
Cevap: Merhaba çift olarak 692 gram efendim. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba bu sineaker ayakkabıyı çok beğendim gerçekten hakiki deri mi fiyatlariniz çok uygun piyasaya göre
Cevap: Merhaba ürünlerimiz %100 hakiki doğal deriden üretilmiştir efendim iyi günler dileriz.

Soru: Numaralar ne zaman güncellenir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız revize edilecektir istediğiniz numara üzerinden stok bilgisi ile ilgili bildirim oluşturarak ürün stoklara girdiği zaman haberdar olabilir ve alışverişinize devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ayakkabının içindeki ayakkabı pedinizden satın almak istiyorum ayrı olarak satıyor musunuz?
Cevap: Maalesef efendim

Soru: merhaba bu modelin 5.5 cm topuklusu varmı ?
Cevap: Merhaba malasef yoktur efendim.

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 Ürünün Detaylı Resimleri

Hakiki Deri Siyah Siyah Kadın Deri Sneaker Vns-m01 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü