Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Şu Andaki Fiyatı 110.38 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Hakkında yaklaşık 93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Ürün Bilgisi

Yüzde 100 orijinal Siirt bıttım sabunudur. Doğrudan Siirt'te üretilmekte ve gönderilmektedir. _x000D_
Tüm saç ve cilt tipleri için uygun bir üründür. _x000D_
Saçlar ve ciltler için güzelleştirici etkisi ile uzun yıllar vazgeçilmezleriniz arasında yer alacaktır. _x000D_
Diğer bıttım sabunlarının aksine saf bıttım içeriği ile öne çıkıyor._x000D_

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Ürününün Satıcısı, VERANT Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) ürününü 110.38 Tl'den Satılmaktadır.

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Son Yorumlar
110.38 Tl ye satışta olan Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bıttım sabunu tam anlamıyla harika! İlk kullanımda cildimdeki farkı hissettim; cildim daha yumuşak ve canlı görünüyor. Sabunun doğal içeriği ve harika kokusu beni gerçekten etkiledi. Ayrıca saç derimdeki kepek sorununu da gözle görülür şekilde azalttı. Herkese tavsiye ederim, doğallık arayanlar için mükemmel bir seçim! Ürünün hızlı kargo ve özenliDevamını Oku
İsim: A** M** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: VERANT

Yorum: sabun vücudumu yıkadığımda hiç kuruluk yapmadı, çok şaşırdım, banyodan sonra krem veya yağ sürmeye gerek kalmadı, normalde bacaklarım pul pul olurdu. Güzel temiz bir his bırakıyor hem de kurutmuyor çok ilginç. Saçlarım ise dipleri rahatlatıyor güzel temizliyor ama benim saç çok uzun belimde, bazı bölümlerinde yapışık gibi his bırakıyor, belki zamanDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Tenimi ve saçlarımı yumuşacık yaptı, doğal ve kaliteli bir sabun arıyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kargo çok hızlıydı, hediyeler içinde ayrıca teşekkürler.
İsim: Ahmet M. T.

Yorum: çok teşekkür ederim hediyeler içinde, çok kaliteli ürün ve kargo 24 saat içinde falan geldi şaşırdım
İsim: Y** K**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Saç egzamama iyi gelen sabun. Biri bitti 2.yi aldım. Hızlı kargo için teşekkürler.
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Ürün el yapımı doğal ve çok güzel. Çok beğendim, bu fiyata bu kalite şaşırttı. Kargoya da hızlı verildi, satıcı ilgili. Ayrıca ikram şekerler için teşekkür ederim.
İsim: A** C**

Yorum: cildim hassas olduğu için her sabunu kullanamıyorum. ilk kullanımda cildime ve saçıma çok iyi geldi. hediye için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Ç** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: ürün güzel paketlenmiş, sabunda çok güzeldi dedikleri gibi orjinal bıttım sabunu. hediye için çok teşekkürler

Yorum: Ürün gayet doğal görünüyor 1 kere kullandım saçımda gözle görülür şekilde kepek azaldı kullanmaya devam ediyorum.
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız veririm.Ellerimde kaşıntılı egzemama o kadar iyi geldi ki anlatamam.Çok teşekkür ederim böyle güzel ürünler üretip insanlara faydalı olduğunuz için 🙏🏻
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: bugün geçti elime gayet güzel kimyasal içermiyor fiyatı da uygun hediye için ayrıca teşekkür ederim tekrar sipariş vericem kesinlikle
İsim: y** k**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü saç dökülmesine karşı aldım kokusu çok doğal bir sabun hızlı kargo için teşekkürler.

Yorum: harika Bi Ürün devamlı aldığım kullandığım Bi Ürün satıcı ilgile ve alakalı eyvallah heval
İsim: oyku s.
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Sabun harika. Çok bıttım sabunu kullandım ama hiç birisini bunun kadar beğenmedim. Sabundan çok memnunum. İyiki de bunu bulmuşum ve sipariş verip tanışmışım.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel, fabrikasyon değil el yapımı olduğu belli. Yıkandıktan sonra cildimizi yumuşacık yaptı.
İsim: B** B**

Yorum: Ürünü beğendim. Ağır bir kokusu yok, köpürmesi gayet güzel ve gerçekten doğal sabun hissi veriyor. Daha sonra tekrar almayı düşünüyorum.
İsim: V** Ö**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Yazıldığı gibi orijinal ürün geldi. Güzel bir paketleme ile geldi. Ayrıca hediyeler için teşekkür ederim 🙏
İsim: tolga t. z.

Yorum: paketlemesi çok güzeldi. yanında verilen hediyeler içinde teşekkür ederim.

Yorum: Yıllardır kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün bıttım sabunu ☺bu satıcı dan ilk defa aldım gerçekten doğal mükemmel bir sabun satıcı ilgili çok teşekkür ederim emeği geçen herkese🌺 paketleme konusunda biraz daha özenli olursanız sevinirim kargo paketi yırtılmış kutu parçalanmış bir şekilde geldi hediyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim hDevamını Oku
İsim: R** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürün paketlemesi güzeldi, yanındaki küçük ikramlar için teşekkür ederim.
İsim: E** K**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün organik yapısı ve kokusu kargoyu ilk açtığınızda sizi karşılayan öncelikli unsurlardan. Aktif olarak banyomuzda kullanıyoruz ve memnunuz. Kaliteli ve güzel kokulu
İsim: Mert B.

Yorum: Ürün gayet güzel ve kullanışlı. Paketleme vs. de gayet iyiydi. Teşekkür ederim.
İsim: M** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: 2 güne elime ulaştı,kargo hızlıydı ve iyi paketlenmişti.Ellerinize sağlık
İsim: M** Ö**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: hızlı teslimat için teşekkür ederim. ürününüz yazdığı gibi. İlk izlenimim gerçek bıttım sabunu budur dedi. küçük hediyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Mustafa Y.

Yorum: Çok güzel ürün.
İsim: İ** e** E**

Yorum: Elime hızlı ulaştı. İlk fırsatta deneme yapacağım
İsim: F** E**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Saçlarımdaki kepek ve kaşıntıyı ilk yıkamadan itibaren azalttı. Ürün güzel köpürüyor. Fiyat olarak da uygun tavsiye ederim.
İsim: İsa D.
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel paketleme ve ürün dedikleri gibi teşekkür ederim
İsim: K** K**

Yorum: Sabunun kokusu çok güzel ve bahsedildiği üzere tamamen doğal. Saçıma ve cildime de iyi geldi
İsim: M** E** C**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel paketli ve hediyeleri ile gelmişti. Bu fiyata bu ürün oldukça iyi. Her şey için teşekkürler ☺
İsim: Ali Y.

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bıttım oranı nedir ?
Cevap: Merhabalar, el yapımı olduğu için yüzde 1-2'lik fark olabiliyor. Yaklaşık olarak yüzde 82 bıttımdır efendim. Geri kalanı da zeytinyağı ve saf sudur. İyi günler dileriz.

Soru: hangi kargoyla gonderilecek
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ile gönderilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içinde kostik var mı?
Cevap: Merhabalar, hayır efendim kostik ve benzeri hiçbir kimyasal katkı maddesi yoktur. Fabrika ürünü değildir. El yapımı üretiyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba burnumda ve alnımda beyazimsi yağlanmalar oluyor buna faydası olurmu acaba
Cevap: Merhabalar efendim, evet katkısız doğal bıttım sabunu yağlanma için önemli faydalar sağlayan doğal bir sabundur. Haftada 3 kere bol köpürterek kullanınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İçinde kactane var acaba
Cevap: Merhabalar efendim, her biri 160 gramdan 2 adet el yapımı ve saf bıttım sabunu vardır. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Merhaba uyuza iyi gelirmi?
Cevap: Merhabalar efendim, Verant bıttım sabunu egzema, kaşıntı, uyuz, saç dökülmesi, deri döküntüleri, tahriş bölge gibi birçok husus için yararlıdır. Haftada 3 kere iyice köpürterek kullanınız. Ayrıca sabun ile birlikte talimatname gönderiyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb yağlı saçlara faydası varmı
Cevap: Merhabalar, Evet efendim. Yağ sorunu için en iyi doğal çözümdür. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Sedef hastası kılana bilirmi
Cevap: Merhabalar efendim, Öncelikle geçmiş olsun. Evet kullanabilirsiniz. Saç ve cilt sağlığı bakımından oldukça faydalı olan bıttım sabunu, içeriğinde E vitamini ve antioksidanlar barındırır. Antimikrobiyal özellikleri sayesinde cilt ve saçta bulunan bakterileri uzaklaştırır ve saf bir temizlik sağlar. Ciltte sedef ve egzama gibi hastalık belirtilerini kontrol altına almaya önemli ölçüde yardımcı olur. Tekrardan geçmiş olsun.

Soru: 13 yas ogluma kullabilirmiyim pul pul kepeklenme var. egzama.olabilir
Cevap: Merhabalar efendim, göz yakması dışında bıttım sabunun bir yan etkisi yoktur efendim. Kullanabilirsiniz. Sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz.

Soru: kaç adet var
Cevap: Merhabalar efendim, ürünün içerisinde 2 adet sabun yer almaktadır. Paketin ortalama ağırlığı 300-320 gramdır. Dilerseniz mağazamızda ürünün 1 ve 2 kilogram kutuları da mevcuttur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saçımın derilerinde sürekli sivilce çıkıyor faydası olurmu acaba
Cevap: Merhabalar, tabii ki efendim. Bıttım sabunun en çok işe yaradığı sorunlardan biridir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: cildi beyazlatmak için bu sabun yararlimi yada önerebileceğiniz bi sabun varmi
Cevap: Merhabalar efendim, bıttım sabununun genel özelliğinde cildi yumuşatma ve rahatlatma var ancak beyazlatma özelliği hakkında herhangi bir uzmanın görüşü maalesef yok. Bıttım yerine mağazamızda yer alan portakal sabunu bu konuda birçok uzmanın önerileri arasında yer alıyor. Ürünü aramada bulabilmek için VERANT PRT yazabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Günaydın arkadaşım hesabından yazmıştım kapalı bir bayanım saçlarımda dökülme kepeklenme ve birazda mantar oluşuyor birde saçlarım çok kuru bu şikayetlerime çare olurmu saçlarım yumuşarmı,sertleşirmi selamlar
Cevap: Merhaba, bu ürünümüz öneriyoruz evet. 1 adet alıp deneyebilirsiniz. Memnun kalırsınız uzun vadede kullanabilirsiniz.

Soru: sabunun içinde hiçbir kimyasal yok mu tamamen doğal mı ben almayı düşünüyorum ama cok fazla bıttım sabunu var piyasada güvenemiyorum tamamen kendi üretiminiz el yapımı mı
Cevap: Merhabalar efendim, tamamen el üretimidir ve saftır. Zeytinyağı, meşe külü ve saf su dışında başka bir şey içermez efendim. Ürünümüz platformda en yüksek memnuniyet oranına sahip olan bıttım sabunudur. Sizlerin de memnun kalacağınıza eminiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ben aldığımda 320 gram yazıyordu şimdi 160 gram yazıyor bana 320 gram gelecek demi
Cevap: Evet efendim, tabi ki size 320 olarak gelecektir. Kısa süreli bir kampanyamız vardı. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba kutuda kaç tane sabun var
Cevap: Merhabalar efendim, bir pakette 1 adet sabun vardır. Toplam ağırlığı yaklaşık 160 gramdır. Ürünümüz bıttım yağı, meşe odunu külü ve saf su ile yapılmakta olup, tamamen el yapımıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Ellerimde kuru egzama var çalamalar oluyor. Bu sabunu sıvı sabun yerine kullanabilirmiyim veya önerdiğiniz başka bir sabun çeşidi varmı.
Cevap: Merhabalar efendim, bıttım sabunu egzemanın en büyük düşmanlarından biridir. Bu ürünümüz tamamen saf bıttımdır. Mutlaka öneriyoruz. Haftada 3 kere bol köpürterek kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yüzümde sivilce çıkıyor sonra kanıyor yara oluyor bu sabun iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar efendim, Verant bıttım sabunları tahriş olan vücutlar için oldukça etkili bir üründür. Saf olması ve kimyasal hiçbir madde içermemesi sayesinde cildi yatıştırır efendim. Bir adet alıp deneyebilirsiniz. Haftada en az 3 kere kullanmanız önerilir. Geçmiş olsun, İyi akşamlar dileriz.

Soru: merhaba hamileler kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar efendim, bıttım sabunu hafif göz yakar ve nispeten diğer sabunlardan biraz daha fazla koku yayar. Bunlar dışında bıttım sabunun bilinen bir yan etkisi yoktur. Doktorunuzun görüşünü aldıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kepege iyi.gelir dimi
Cevap: Merhabalar efendim, tabii ki. Doğal bıttım sabunun en hızlı çözdüğü sorunlardan biridir. Haftada 3 kere bol köpürterek kullanınız. Kullanma talimatını bıttım ile birlikte gönderiyoruz efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) Detay Resimler

Hakiki Siirt Bıttım Sabunu (300 GR) (SAÇ DÖKÜLMESİ, KEPEK, SİVİLCE, KAŞINTI VE EGZEMA KARŞITI) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü