Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Alanlar Memnun Mu

Aylin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Satın Alır Mısınız?
Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Şimdiki Fiyatı Ile 739.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Ürün Açıklaması

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Ürününün Satıcısı, Milenyum Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye ürününü 739.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Ürün Hakkındaki Yorumlar
739.0 Tl ye satışta olan Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: çok kötü almayın tavsiye etmiyorum
İsim: Z** y**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:55
Satıcı: CANSİLVER

Yorum: muhteşem. çok kaliteli ve ışıl ışıl.. altından farkı yok
İsim: B** S**
Tarih: 13 Ocak 2024
Satıcı: Milenyum Silver

Yorum: çok kaliteli beklemiyordum ama güzel çıktı beğendik
İsim: Ramazan D.
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Biraz rengi sahte gibi açık sarı geldi bana ama, gören arkadaşlar beğendiler
İsim: A** s** B**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: altin kaplamasi cikti hemen.
İsim: A** S**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: resimdeki ürün le alakası yok beğenmedim indirime girdi diye sevinerek almıştım hayal kırıklığı
İsim: G** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: 14 ayar kaplama renginden bile açık rengi kalınlık iyi ama 55cm den kısa bu fiyata değmez
İsim: e** ç**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Yanlış ürün gönderdiler. İade.
İsim: Y** E**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: resimdeki görsel ile bana gelen farkli 700 lerden 300e inmiş tabiki fazla bisey beklemiyordum iade ile uğraşmayacağım ama insanlarida saf yerine koymayın... kaynak yeri birkaç kullanmadan sonra kopacak illaki tamirciler binbir nazla tamir ediyor kimisi ermiyor bile yani çöp kısacası...
İsim: S** D**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 925 yazıyomu üstünde
Cevap: Tabijş efendim

Soru: kaç cm acaba ürün gunus dimi
Cevap: EVET EFENDİM DOĞRUDUR

Soru: 4-5 milim var mı
Cevap: Merhaba yalnızca 2mm var

Soru: kalınlığı kaç cm
Cevap: 4 mm efendim

Soru: Kararır mı ve çeyrek taıkılır mı
Cevap: Merhabalar efendim hediye paketinde gelir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Soru: gerçek altin mi?
Cevap: Merhaba ürünlerimiz 925 ayar gümüştür 14 ayar altın kaplama vardır.

Soru: merhaba kac cmgeliyor acaba
Cevap: Merhaba 55cm kolye

Soru: Selam gumusmu? Solurmu??
Cevap: Merhaba, ürün 925 ayar gümüş solma kararma yapmaz

Soru: selamunaleyküm bu zinciri kalın mi resimde kalın görünüyor almak istiyorum kalın tercihim
Cevap: RESİMDE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ GELİR İÇİNİZ RAHAT OLSUN İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ

Soru: merhaba uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhabalar 55 efendim

Soru: yetmiş santimliği varmı
Cevap: Merhaba, stoklarımızda bulunmamaktadır

Soru: yarim altina takila bilirmi?
Cevap: Merhaba, evet takılabilir

Soru: Kararma yaparmı zaman sonra ?
Cevap: Merhaba kararma yapmax

Soru: merhaba zincir kaç gramdır
Cevap: Merhaba, ürün 9,5 gramdır

Soru: Renk solması olur mu
Cevap: Merhabalar ürünlerimiz 925 ayar sertifikalı gümüştür herhangi bir solma Veya kararma yapmaz

Soru: ürünün kaplaması 14 k altın mı başka bir materyal mi
Cevap: merhaba, ürün 14ayar altın kaplamadır.

Soru: merhaba üründe kaç ayar olduğuna dair damga mevcut mu
Cevap: Merhaba, evet 925 ayar damgası mevcut

Soru: Kolyeye yarım altın takılabiliyor mu
Cevap: Takarsınız

Soru: merablar ürün renk atma olmuyor mu
Cevap: Merhaba ürün 925 ayar gümüştür renk atma olmaz

Soru: ürün kalinligi nedir kaç mm
Cevap: Merhaba, ürün 2mmdir

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye Görsel Galerisi

Halat Zincir 14 Ayar Altın Kaplama Kolye 925 Ayar Gümüş Unisex Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü