Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Tavsiye Eder Misiniz-

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Şu Anki Değeri 749.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Kullanıcılar Memnun Mu?

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Detaylı Bilgi

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Ürününün Satıcısı, Brawi Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 ürününü 749.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Yorum Ve Değerlendirmeler
749.0 Tl ye satışta olan Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: hızlı kargolamalarından sebep ayrı teşekkür ederim. ring light dan daçok memnunum farklı renk seçeneklerinin olması beni cezbetti iyi ki almışım.
İsim: Sena K.
Tarih: 02 Mart 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: PRACTICAL STORE

Yorum: teşekkürler ilginiz için
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Eylül 2024
Satıcı: EnshallShop

Yorum: çok iyi gerçekten , baya büyük , tüm renkler mevcut
İsim: **** ****
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Sağlam ve kullanışlı 3 renk de var beyaz sarı rgb
İsim: M** İ**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Kullanımı çok rahat. Tıpkı görseldeki gibi geliyor çok memnunum
İsim: S** G**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Beklediğimden daha güzel geldi. fazla renk seçeneği de var..
İsim: Yüsra N.
Tarih: 22 Şubat 2022

Yorum: komadası yok mu acaba o ayrı mi alınıyo
İsim: b** ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: uzun zamandir dusuniyordum çekiniyordum almaya, hiç pişman değilim çokbeğendim paketleme falan herşeyi mükemmellll
İsim: N** K**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: gayet basarili bir urun f/p urun geldiginde kurmakta çok kolay olduışıkların renkleri de mükemmel👌
İsim: S** H**
Tarih: 24 Şubat 2022

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Merak Edilenler

Soru: Ayak ayarlanıyor mu masaüstünde kullanılır mi acaba
Cevap: Ayarlanıyor ancak masaüstü için biraz uzun kalır efendim

Soru: merhaba, LED ışığın eğimi ayarlanabiliyor mu acaba yoksa sabit mi
Cevap: Merhaba efendim, evet ayarlanabiliyor

Soru: peki kabloyu nereye takıcam☺
Cevap: Sizede bulunan adaptöre efendim

Soru: beyaz renki var mı?
Cevap: Var efendim

Soru: her kameraya uyar mı
Cevap: Sorunuzu anlayamadım efendim standart telefon tutucusu mevcuttur

Soru: beyaz ve sarı ışıkta mevcut değil mi
Cevap: Evet efendim mevcut.

Soru: iphone 13 uyar mı mor.renk var mi
Cevap: Uyar efendim, evet var efendim

Soru: halgasi 33 sm?
Cevap: evet efendim

Soru: Kumandalı mı renkler basıl ayarlanıyor acaba
Cevap: Kumandasız efendim, ışığa bağlı kontrol paneli mevcut oradan renkleri ayarlayabilirsiniz

Soru: Merhaba kolay gelsin iyi günler 15 pro Max için uygun mu acaba telefonun düşmez değil mi kırılmaz
Cevap: Merhaba efendim daha önce denendi taşıyor

Soru: Merhabalar,ürünü usb ile bağlamaktan ne kastediyoruz,prize takamıyoruz,yada şarjlı gibi değil öylemi?anlayamadım çalışma prensibini. Bilgi verebilirmisiniz
Cevap: Efendim, telefon şarj adaptörüne takmalısınız.

Soru: Merhaba,renkli versiyonda doğal ışık seçeneği zaten halihazırda mevcut değil mi?
Cevap: Merhabalar, evet efendim, mevcut.

Soru: merhaba, ürün okul öncesi etkinlikleri masaüstü çekimi yapmak için uygun mudur acaba?
Cevap: Merhaba efendim, masa üstü çekim için küçük ayaklı veya masa çekim olan modeller mevcut, bu modelde uygun olabilir.

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 Ürün Görselleri

Halka Işık Led Youtuber Makyaj Rgb Ring Light 33cm (13''inch) Led Video Güzellik Merkezi Işığı Mj33 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü