Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

DenizGizemi

Bilgili
9 Ağu 2023
254
0
0
Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Şimdiki Fiyatı Ile 118.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Hakkında yaklaşık 622 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Açıklama Ve Özellikler

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Ürününün Satıcısı, Personna Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı ürününü 118.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Kullanıcı Geri Bildirimleri
118.49 Tl ye satışta olan Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
622 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: teşekkürler indirime girdikçe stoklayacağım🌸
İsim: **** ****
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tıraş Sepetim

Yorum: çok memnunum stoklanması gereken bir ürün
İsim: i** g**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: tamamen fiyat performans ürünü 5 bıçaklı olması ve küçük olması aşırı iyi ve kullanışlı, 2 ay rahat bir şekilde götürüyor kesinlikle stok yapacağım
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: çok iyi pürüzsüz yapıyor indirimdee 78tlye aldım. indirime girince tekrar alırım
İsim: K** V**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika indirimde olduğunda stok yapın mutlaka çok iyi kargo da güzeldi
İsim: S** D**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Şimdiye kadar gördüğüm en iyi jilet jiletin yanlarında bulunan sabun mükemmel rahat kullanım sağlıyor Marka olduğu için başka ürünlere o kadar para vermeye hiç gerek yok bu ürün hepsinden çok daha iyi ben hatta stok yaptım ve bu ürünü almaya da devam edeceğim
İsim: Derya Ş.
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Bu ürünü zincir marketten 15₺ ye alıyordum artık bulamadığım için buradan bu fiyata almak zorunda kaldım. Stok yapılması gereken kalitede. Venüsler bile yanında sönük kalır. Keşke daha uygunken stoklasaydım. Jel bariyerleri sayesinde sivilce kaşıntı yapmıyor pürüssüz yumuşacık yapıyor bayılıyorum ergonomik boyutu da oldukça avantajlı ben duştan sonDevamını Oku
İsim: Ş** N** Ö**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: bizimevinmutfagi

Yorum: Sağlam be paketli geldi denemek için sabırsızlanıyorum arkadaşımın tavsiyesiyle aldım
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: kizlar stok yapin
İsim: E** K**
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Senelerce venus kullandım. Bu ürünü kullandıktan sonra venusun hikaye olduğunu anladım. Olay bi jilet kuruşu kuruşuna hak ediyo. Alın aldırın anacım
İsim: Z** L**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Ürünü file market sayesinde keşfedip yıllardır stok yapıyordum, burada uyguna bulunca çok sevindim, kuru jiletleme için mükemmel bir ürün çizme veya kuru görüntü asla bırakmıyor, indirime girdikçe almaya devam edeceğim bir ürün.
İsim: H** Y** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: DÜNYANIN EN İYİ TIRAŞ BIÇAĞI. Özenle kurutup saklıyorum zarar görmesin diye. Stokluyorum bile. Harikkaa
İsim: G** Y**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: 10 numara ürün. Umarım viral olup fiyatı artmaz.
İsim: S** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Aşşşşırı iyi
İsim: H** B** K**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: çok ucuza alıp aşırı memnun kaldığım bir urundu fiyatı artmış ama yinede aldım çok memnunum
İsim: M** G**
Tarih: 13 Şubat 2023
Satıcı: Depomsun

Yorum: Alabilceğiniz en iyi traş bıçağı
İsim: E** Y**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Bayıldım bayıldım 😍 keşke daha önce keşfetseydim o kadar güzel ki🥰 lazer epilasyon öncesi pratik şekilde hiç uğraştırmadan kılları tertemiz alıyor. Sivilce problemim var yorumlarda sivilce yapmıyor diyenler olduğu için aldım umarım bende de işe yarar.
İsim: İ** Y**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: gayet iyi stok yapıyorum
İsim: T** E**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: Oliwa

Yorum: gerçekten çok iyi bir ürün yumuşacık yapıyor ve çok güzel alıyor tavsiye ederim
İsim: A** K** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: kullandığımız üründe indirimdeyken stok yapıyorum
İsim: Fatma C.
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: Severek Kullanıyorum. Bir çok markaya taş çıkarır.
İsim: m** t**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Hayatimda aldigin en iyi tiras bicagi pürüzsüz yapmasi en cok hosuma gidendi alin aldirin kesinlikle kullanip yoruk yaptimm
İsim: beyza k.
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir ürün
İsim: E** Ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: güzel
İsim: B** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ağustos 2023

Yorum: Bu ürünün diğer pahalı markasından aynı boyutlarda olanını kullanıyordum yıllardır kesinlikle 5 bıçaklı dışında kullanamıyorum ve 5 bıçaklarının arasında kesinlikle bundan sonra kullanacağım ürün budur çünkü diğeri bunun 5 katı fiyatı belki de bu ürün sürekli indirime giriyor 58 liraya iken aldım akşamına daha pahalıydı sabahı indirime girdi hemenDevamını Oku
İsim: m** ş**

Yorum: İndirim görünce hemen alıp stok yapıyorum
İsim: G** D** G** Y**
Beden: 06 Şubat 2024

Yorum: ürün gayet iyi daha öncede uzun bir süre kullandım üründen çok memnunum ama fiyat çok yülsek

Yorum: senelerdir kullandığım bi ürün yine çok memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: T** K**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: valla her kadının çantasında olması gereken ürün al cik güzel bence tavsiye ededim .
İsim: İlknur ı.
Beden: 02 Haziran 2023

Yorum: Mükemmel bayıldım
İsim: Elif Ö.
Tarih: 19 Nisan 2023

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: saç kesmede sıfır saç kullanilabilirmi
Cevap: Merhaba efendim ürün tahriş etmeden kesme konusunda oldukça başarılı ve popüler bir ürün. Sorduğunuz hususla ilgili yorumlara bakarak kanaat edilebilir. Kesin bir şey diyemiyoruz maalesef

Soru: Hangi ülke meşeili acaba
Cevap: Merhaba, Menşei ABD dir

Soru: Nasıl kullanılıyo
Cevap: Merhaba, Kol , bacak , koltuk altı bölgelerinize ihtiyaç duyduğunuz bölgelere yukarıdan aşağıya ya da aşağıdan yukarıya doğru uygulayabilirisiniz.

Soru: kurumu kullanılması gerek yoksa ıslak mı
Cevap: Merhaba, ıslak ve kuru kullanım için uygundur.

Soru: Tekrar gelir mi
Cevap: merhabalar gelmeyebilir

Soru: ne zaman indirime girer acaba
Cevap: Merhaba, bu hafta içinde tekrar indirim yapılacaktır. Sevgiler,

Soru: daha dün 121 tlydi pes
Cevap: Merhaba, günlük kampanyalarımız oluyor. Sevgiler,

Soru: kullanıp tekrardan kapaklı kutusuna koyuyorum ama jeli kendi kendine yapıs yapıs oluyor ve köreliyor bunu nasıl önleyebilirim
Cevap: Tıraş bıçağının jeli yapış yapış hale gelip körelmesini önlemek için aşağıdaki önlemleri alabilirsiniz: Temiz Tutun: Tıraş bıçağınızı her kullanımdan sonra iyice temizleyin. Kalan köpük veya tıraş kremi, jel yapısının bozulmasına neden olabilir. Kuru Tutun: Tıraş bıçağınızı kullanımdan sonra iyice kurulayın. Su bıçağın jel yapısını eritebilir ve körelmesine neden olabilir. Kapalı Tutun: Tıraş bıçağının koruyucu kapağını kullanmadan önce ve sonra kullanın. Bu, jelin hava ile temasını engelleyerek daha uzun süre dayanmasını sağlayabilir. Serin ve Kuru Muhafaza: Tıraş bıçağınızı nemden uzakta, serin ve kuru bir yerde saklayın. Bu, jelinin yapısının bozulmasını önleyebilir. User Yalnız bu bir kadın ürünü tıraş bıçağı ChatGPT Kadın tıraş bıçakları da benzer sorunlarla karşılaşabilir. Kadın tıraş bıçağınızın jeli yapış yapış hale gelip körelmesini önlemek için önerdiğim genel önlemler geçerli olacaktır. Yani tıraş bıçağınızı temiz, kuru ve koruyucu kapakla saklayarak, jelin yapısının bozulmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca, özellikle tıraş jelinin özelliklerine ve içeriğine bağlı olarak farklı marka ve ürünleri deneyebilirsiniz. Bazı ürünler daha uzun süre dayanabilir veya yapışkanlık sorunlarına daha az eğilimli olabilir. Eğer sorun devam ederse, ürününüzün özel kullanım talimatlarına veya üretici firmanın önerilerine göz atmak da faydalı olabilir.

Soru: Merhaba başlığı çıkıyor mu acaba yedek başlık takılabiliyor mu
Cevap: Merhabalar efendim bilgi sahibi değiliz maalesef...

Soru: Kolumuzu alsak tahriş eder mi
Cevap: Cildiniz çok hassas ise edebilir

Soru: indirime girecek mi
Cevap: Merhaba, şuan indirimli satış fiyatındadır. Sevgiler

Soru: Az önce bimden 30 tlye aldım lütfen doğru satış yapınız
Cevap: Değerli üyemiz ilginiz içi teşekkür ederiz

Soru: tekrar stoğa gelecek mi
Cevap: şuan stokta efendim

Soru: Merhaba hangi kargoyu kullanıyorsunuz?
Cevap: Tex ve mng efendim

Soru: Türk malı mı acaba??
Cevap: Merhaba ürün Amerika dan ithal gelip Türkiye de paketlenmektedir

Soru: Merhaba kılları fazla cıkarır mı
Cevap: Müşteri geribildirimleri memnuniyet verici olduğu yönündedir efendim.

Soru: gönderim yapılırken lütfen özenli bir şekilde gönderin
Cevap: Merhaba, tabi hiç merak etmeyin.

Soru: Bu ürünün yedek başlığı var mı?
Cevap: maalesef efendim

Soru: ürün yerli uretim mi?
Cevap: Merhabalar, ürün Amerikadan ithal gelmektedir. Ürünün paketlemesi kendi fabrikalarımız da yapılmaktadır.

Soru: merhaba nerelerde kullanıma uygundur ?
Cevap: Merhaba, kol, bacak,bikini bölgesi,koltuk altı kullanımına uygundur. Sevgiler

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Fotoğraf Ve Görseller

Halo 5 Bıçaklı Tıraş Bıçağı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü