Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
590
0
0
Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Tavsiye Eder Misiniz?
Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Güncel Satış Fiyatı 574.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Teknik Detaylar

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürününün Satıcısı, KAVELE Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr ürününü 574.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürün Hakkındaki Yorumlar
574.0 Tl ye satışta olan Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Satıcı çok ilgili hediyeler içinde satıcıya ayrıca teşekkür ederiz böyle satıcıların varlığı bizi çok sevindirdi çok teşekkürler
İsim: O** E**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: KAVELE COM

Yorum: Hediye için cok teşekkürler cok güzelütün tavsıye ederim herkese
İsim: ş** k**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: cok teşekkür ederim cok güzel hedıyenız icin de cok teşekkür ederim 🥰
İsim: E** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: ürün göründüğü gibi Çok beğendim ve hediye burma bilezik için de tşk ederim hiç beklemiyordum🥰🥰🙏🙏
İsim: Y** Ö**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: aslında 5 yıldız verecektim ancak dua kısımları daha okunaklı olabilirdi. ama genede güzel hediye bilezik içinde teşekkür ederim
İsim: S** E** Ş**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel hediye içinde teşekkürler 🤩
İsim: F** Ç**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Yorumlara baktığımda hediyeniz için teşekkür ederiz diyorlar.Bana neden yok😥😥😥
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: gayet guzel ve bakır, kararınca ketçaplıyorum parlamaya devam ediyor, tesekkur ederim
İsim: M** K**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: çok güzel harika
İsim: Gülistan G.
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel tam bileğime uygun oldu, yanındaki hediye bileklik için de ayrıca teşekkürler
İsim: A** D** B**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:N

Yorum: çok hoş duruyor.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: t** k**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Cabuk karardi ama guzel urun Icindeki yazilar siliniyor kabartma veya oyma degil
İsim: Ç** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba tıksımlımı
Cevap: Ebet efendim

Soru: N kaç cm için
Cevap: 17 efendim

Soru: Merhaba efendim. Zamanla bakır renk deyişdiyi zaman limon ve ya sirke ile silerken alt tarafdakı yazılar bozulur mu?
Cevap: Bozulmaz efendim lazerle kazınarak yazıyor

Soru: en büyük beden n olanımı
Cevap: L OLAN EFENDİM

Soru: Hangı dualar var bırde neye ıyı gelıyor
Cevap: BURDAN ÇOK UZUN YAZAMIYOPRUZ AMA ÜRÜN AÇIKLAMA KISMINDA YAZIYOR NELER OLDUĞU EFENDİM

Soru: cevap ve nezaketiniz için teşekkür ederim aynı bileziğin manyetiki varmı mıknatıslı yani
Cevap: MIKNATIS KULLANMIYORUZ BAKIRIN SAF OLMASI ZATEN MANYETİK ÖZELLİĞİ KATIYOR

Soru: kumu dahil mi acaba
Cevap: kumlu olan ürün de mevcut mağazamıda sadece kumda mevcut efendim

Soru: Geçen seferde sormuştum size..sayı Sekanslar yerine kalem süresi 51+52. ayetler lazerle yazılabilir mi? İyi çalışmalar dilerim..
Cevap: Var efendim içinde

Soru: merhaba ayetler hatasiz yazili degil mi
Cevap: TABİKİ BİLGİSDAYARDAN YAZILIYPRO ZATEN EFENDİM

Soru: 16.5 cm hangi beden olur?
Cevap: M efendim uygundur

Soru: Erkek için varmı hangi beden seçmeliyiz
Cevap: L BEDEN EFENDİM

Soru: materyal nedir ne kadar gerçek ürün
Cevap: Evet efendim saf bakırdır

Soru: S beden istemişim L beden gönderirmisiniz
Cevap: Tabiki efendim

Soru: iyi günler bileğim 16 cm hangisini almaliyim
Cevap: S BEDEN UYGUNDUR EFENDİM

Soru: merhaba 19 santim icin hangi beden almalıyım teşekkürler
Cevap: L YETERLİ EFENDİM

Soru: mrb sayıların frekansı yüklümü acaba
Cevap: Evet tabiki yüklüdür efendim

Soru: hangi ayetler var burada bilgi verir misiniz
Cevap: SAYI SEKANSLARI+NALI ŞERİF-PEYGAMBER MÜHRÜ -İHLAS FELAK NAS AYETEL KÜRSİ NAZAR AYETİ KITMİR HZ SÜLEYAMN MÜHRÜ GİBİ ZIRHLAR MEVCUTTUR

Soru: bakır nasıl parlatılır bilgi verirmisiniz lütfen
Cevap: LİMONLA KETÇAPLA VEYA SİRKE İLE

Soru: içinde sayı seansları varmı bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: Evet efendim mevcuttur

Soru: Merhabalar … beden nasıl bilebilirim… elim biraz büyük
Cevap: L ALABİLİRSİNİZ EFENDİM ZATEN ESNEKTİR BÜYÜK BİLEKLİK İÇİNDİR

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr Resim Ve Fotoğraflar

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı El Dövmeli Bileklik 17 Cm 35-40gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü