Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Alınmaya Değer Mi ?

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Güncel Fiyatı 731.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Memnuniyet Durumu Nedir?

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürün Özellikleri

KAVELE BAKIR ÖZEL ÜRETİMİDİR İSTEDİĞİNİZ YAZI YAZILIR SİPARİŞ NO İLE BİZE SORU SORDAN YAZABİLİRSİNİZ İlahi Zırhlı Urartu Model Dövmeli Bakır Bileklik Tılsımlarla Donatılmış Mistik Bir Hazine Urartu medeniyetinin zarif dokunuşlarını modern tasarımla birleştiren bu bakır bileklik, sadece estetik bir aksesuar değil, aynı zamanda derin bir manevi koruma kaynağıdır. İçinde yer alan güçlü tılsımlar, onu eşsiz kılan unsurların başında gelir: Nalı Şerif: Bereket ve uğurun sembolü, sizi kötülüklerden korur. Kıtmir: Mağara arkadaşlarının köpeği Kıtmir'in koruyucu ruhu, sizi güvende tutar. Süleyman Mührü: Bilgelik ve gücün sembolü, ruhani bir kalkan görevi görür. İnşirah: Ferahlık ve rahatlık ayeti, sıkıntılarınızı hafifletir. 7 Ayetler: Koruyucu ayetler, sizi negatif enerjilerden uzak tutar. Mührü Şerif: Peygamber mührü, manevi güç sağlar. Kufi Sanatı ile Allah Lafzı: Allah'ın ismi, sürekli bir koruma ve huzur kaynağıdır. Ayetel Kürsi, Felak, Nas, İhlas, Fatiha: Kuran'ın en güçlü sureleri, ruhsal koruma ve huzur sağlar. Celcelütiye: Güçlü dualar, sizi negatif enerjilerden ve kötü ruhlardan korur. Tüm Sayı Sekansları (Uğurlu Sayılar): Uğurlu sayılar, hayatınıza pozitif enerji ve denge getirir. Bakırın Şifalı Özellikleri Bakır bilezik takmanın iddia edilen faydaları arasında: Artrit Ağrı ve İltihabını Hafifletir: Bakır, artrit nedeniyle oluşan ağrı ve iltihaplanmayı azaltarak rahatlama sağlar. Antibakteriyel Özellikler: Yaraların sterilize edilmesine yardımcı olur, enfeksiyon riskini azaltır. Bağışıklık Sistemini İyileştirir: Bakır, bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı koruma sağlar. Antioksidan Etkiler: Serbest radikallerle savaşarak hücrelerinizi korur ve yaşlanma belirtilerini geciktirir. Kardiyovasküler Sağlık: Kalp sağlığınızı destekler, kardiyovasküler hastalık riskini azaltır. Kemik Sağlığı: Osteoporoz riskini azaltır ve kemik sağlığını korur. Cilt Sağlığı: Kolajen ve elastin sentezine yardımcı olarak cildin genç ve sağlıklı kalmasını sağlar. Kanser ve Enfeksiyon Riski: Serbest radikallerin vücuttan uzaklaştırılmasına yardımcı olur, kanser ve enfeksiyonlara karşı koruma sağlar. Eşsiz Bir Hediye ve Koruyucu Bu İlahi Zırhlı Urartu Model Dövmeli Bakır Bileklik, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel bir hediyedir. İçerdiği manevi güç ve şifalı bakırın birleşimi, onu sadece güzel bir aksesuar değil, aynı zamanda güçlü bir koruyucu yapar. Hayatınıza huzur, sağlık ve koruma getirmesi için bu bilekliği keşfedin. Ürün Detayları Malzeme: Yüksek kaliteli bakır Tasarım: Urartu model dövmeli, zarif ve şık Tılsımlar: Özenle işlenmiş manevi semboller ve dualar Boyut: Ayarlanabilir, her bileğe uygun Bu bileklik, sadece estetik güzelliği ile değil, aynı zamanda taşıdığı manevi ve sağlık faydalarıyla da hayatınıza değer katacaktır. Şimdi satın alın ve ilahi koruma ile kuşanın! >_x000D_

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürününün Satıcısı, KAVELE Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr ürününü 731.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Kullanıcı Geri Dönüşleri
731.0 Tl ye satışta olan Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok beğendim ayrıca hediye içinde teşekkürler inşallah faydasını görürüz
İsim: **** ****
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:N
Satıcı: KAVELE COM

Yorum: Çok beğendim, düşünen varsa direkt alabilir. Ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim 💕
İsim: D** E** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: cok beğendim teşekkürler.hediyesi içşnde teşekkürler
İsim: F** S**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: bileklik çok güzel ele uyumlu terettüt etmiştim ama iyiki almışım hediye için teşekkür ederim
İsim: F** G**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım tavsiye ederim harika
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Kargom kısa sürede geldi. Hem dualar hem de sayı sekansları var. Çok beğendim. Teşekkürler
İsim: N** O**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Ürüne Dair Sorular

Soru: merhabalar kum dediğiniz materyal hangi taştan bilgi verebilir misiniz
Cevap: ZEOLİT VE ÖZEL NEM ALICI VE ENERJİ NÖTRLEME TAŞLAR VAR İÇİNDE

Soru: kumuyla berabermi yolluyorsunuz
Cevap: Evet efendim

Soru: İyigünler bileziğin içine isim yazıyor uzunu ismimize özel
Cevap: Tabiki efendim

Soru: bileziğin içerisinde yazanlar tam olarak nelerdir tek tek yazar mısınız lütfen
Cevap: NALI ŞERİF-7 AYETLER-PEYGAMBER MÜHRÜ-ESMAÜL HÜSNA-KÜNFEYEKÜN-ELİF VAV-SAYI SEKANSLARI-İHLAS FELAK NAS AYETEL KÜRSİ NAZAR AYETİ -CELCELUTİYE DUASI-HİLLEİ ŞERİF

Soru: iyi günler zeolit kumla birlikte mi gönderiliyor
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba bu ürünün dış motifini başka seçme imkanımız var mı? Yada bunun için kısmına yazılanların hepsini başka bir motife yazma imkanınız var mı?
Cevap: EVET EFENDİM YAZARIZ

Soru: denize girsek bir zararı olur mu
Cevap: Su değerse daha çabuk kararır efendim saf bakır çünkü

Soru: hangi dualar var içinde ve isim yazdırmak gerekiyomu
Cevap: Tabiki ona gör kodlama yaparız

Soru: içinde yazan şeyler de islama aykırı bişey var mı mesela yıldız sembolü hangi anlama geliyor ayrıntılı bilgi alabilirmiyim
Cevap: Hz Süleyman mühürdür efendim

Soru: Merhaba standarmı ölçüler
Cevap: İstediğiniz ölçü yapıyoruz

Soru: N beden nedir
Cevap: 17 CM EFENDİM

Soru: iyi günler içindeki yazılar okunuyor mu diğerleri ne baktım okunmuyor
Cevap: LAZERLE KAZINARAK YAZIYOR SİLİNMEZ ÇOK OLDUĞU İÇİN BİRAZ KARMAŞIK GİBİ AMA HEPSİDE MEVCUT EFENDİM

Soru: İçindeki yazıları bet gösteren resim var mıdır bir de okunacak şekilde mi
Cevap: ayetler kufi sanatıyla yazılmıştır büyük olanlar net okunur ama küçük olanlar gözle okunmaz efendim ama ayetler bilgisayar ortamından çıktığı için eksizsiz tamdır

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr Detay Resimler

Ham Saf Bakır Full Koruma Zırhlı Motifli Özel Kumlu Bileklik 17 Cm 35-40gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü