Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet En Düşük Fiyat Nerede?
Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Güncel Fiyatı 356.33 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Gerçekten İyi Mi?

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Hakkında yaklaşık 1402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Teknik Bilgiler

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet ürününü 356.33 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Yorum Ve Değerlendirmeler
356.33 Tl ye satışta olan Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1402 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ne kadar övsem az harika bir babet bi beden büyük aldım çok rahat oldu
İsim: C** A**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Capone

Yorum: çok beğendim ici yunusak kalıbı tam 39 giyiyorum tam oldu kendi numaranizi alin
İsim: A** a**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: çok beğendim teşekkur ederim tam oldu ayağıma
İsim: F** Ö**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Cok guzel begendim tam numaranizi alin
İsim: e** k**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: 39 giyiyorum 40 aldım rengi güzel kalıbı rahat
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok kaliteli ni beden büyük alın
İsim: F** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2023

Yorum: bayıldım harika bir ayakkabı rengi özellikle çok hoş normalde 38 giyiyorum yorumlara bakarak 39 aldım çok rahat iyi ki almışım
İsim: G** A**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Beden:39

Yorum: O kadar rahat ve şık ki bayıldım tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: D** A**
Beden: 29 Haziran 2023

Yorum: Bayıldım çok rahat bir babet tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: M** O**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel 👍 39 numara giyiyorum. Kendi numaramı aldım iyi oldu. Kaliteli, kargo sürecide iyiydi.
İsim: B** G**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Mutlaka 1 beden büyük alın fiyatıma göre kaliteli
İsim: e** ş**
Beden: 10 Ekim 2023

Yorum: harika model ve çok rahat tereddüt ettım 41 giydiğim için ama iyki almışım tşkler
İsim: M** A**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Çok şık fiyatına göre kaliteli begendim kendi numaranızı alın
İsim: V** E**
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Tam numara alınmalı gayet rahat ve şık 👍
İsim: a** k**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Muhteşem alın
İsim: A** T**
Beden: 14 Mart 2024

Yorum: Güzel ayakkabı ayagımı hiç vurmadı ben 38 giyiyorm 39 aldım tam oldu tam kalıp alın diyenlerin ayak yapıları biraz ince sanırım bence bi numara buyuk akınmalı
İsim: Neslihan G.
Beden: 10 Nisan 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün sipariş verdikten sonra iki gün içerisinde elime ulaştı sorunsuz bir şekilde ürünü çok beğendim tam ayak numaranızı almanızı tavsiye ederim çok rahat bir ayakkabı
İsim: E** K** s**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: İlk defa ayağıma vurmayan tabanları rahat bir babet giydim tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: Ö** K**
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: Bir beden büyük alın diyenleri dinlemeyin tam beden alın iyiki öyle yapmışım 🩷
İsim: D** A**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Beden:40

Yorum: cok güzel tam numaranızı alın yazliķ
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün kısa zamanda elime ulaştı, tam numara alın
İsim: L** Y** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: 38-39 giyiyordum ayaklarim kısa ve tombik 🤭 bu ayakkabıda 38 numara aldım tam oldu 🫠 grisini alıp çok beğenmiştim goldunuda aldım. rahat babetler hatta çorapsız bile oluyor ayağıma gayet rahat bir kalıp.
İsim: S** T**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: çok güzel tam oldu numaranızı alın
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: 38 giyiyorum 39 tam oldu çok kibar görüntüsü var henüz denemedim ama rahat olacağını düşünüyorum
İsim: E** U**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Kesinlikle alın ama bir numara büyük alın şahane bişey çok rahat başka renklerinide alıcam
İsim: Z** D**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok güzel sadece bir numara büyük alınabilir
İsim: E** Ş**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Sağ Salim geldi çok güzel kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: H** Ş**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: k** g**
Beden: 20 Haziran 2023

Yorum: Kendimi numaramı aldım tam oldu 40 alsam büyük olabilirdi
İsim: N** D**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Anneme aldım 38 numara tam kalıp çok beğendik teşekkür ederizz
Tarih: 15 Mayıs 2024

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: ortopediktir?
Cevap: Merhaba, anatomik yapıdadır.

Soru: Merhaba 42 numara ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 varmi acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 ne zaman stoğa girecek
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 gelecek mi
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 41 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 36 numarası kaldı cm?
Cevap: Merhaba, 23 cm'dir.

Soru: merhaba kalibi nasil ? genişmi ?
Cevap: Merhaba, tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 36 si ne zaman gelir acaba?
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 ve 39 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, gün içinde stoklarımız güncellenecektir.

Soru: 38 beden stokta yokmu
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba efendim stok güncellenecekmi

Soru: 36 ne zaman stoklara gelecek acaba?

Soru: Merhabalar 37 numara ne zaman güncellenir?

Soru: 37 ne zaman gelir

Soru: Merhaba 37 ne zaman gelir bayrama almak istiyorum da

Soru: merhabalar tam kalıp mı yoksa dar mı?
Cevap: Merhaba, tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 40 numarası kaç cm
Cevap: Merhaba, 26 cm'dir.

Soru: Merhaba 38 numara güncellenir mi ?

Soru: merhaba tarakli ayak olur mu
Cevap: Merhaba, evet uygundur.

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet Görsel Galerisi

Hana Trend Fiyonklu Altın Kadın Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü