Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Tavsiye Eder Misiniz

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Alanlar Memnun Mu?
Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Şu Anki Satış Fiyatı 400.88 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Hakkında yaklaşık 654 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Ürün Bilgisi

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet ürününü 400.88 Tl'den Satılmaktadır.

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet En Son Yapılan Yorumlar
400.88 Tl ye satışta olan Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
654 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Öncelikle ben babetler de her zaman 1 numara büyük alırım ama bunda tam numara aldım ve çok güzel oldu. Çok rahat yumuşacık içi ve sipariş verdikten 1 gün sonra elime ulaştı.
İsim: D** C**
Tarih: 27 Eylül 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: Capone

Yorum: Çok rahat ve şık hiç rahatsız etmiyor 39 beden
İsim: e** b**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Trendyol

Yorum: Gayet kaliteli ve şık tavsiye ederim, tam numaramı aldım tam oldu
İsim: A** Ş** K**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Harika bir rengi var tam beden alabilirsiniz kaliteli ve güzeldi
İsim: C** S**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: cok rahat ve güzel ürün kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim
İsim: b** a**

Yorum: 1 numara büyük aldım çok güzel oldu yumuşak ve çok şık duruyor malzeme kaliteli gerçekten
İsim: S** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok güzeller sadece bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: Z** Y**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Ürün aşırı rahat gerçekten aşırı rahat ve çok güzel olduğunu çok minnoş duruyor bence tam aşko kuşko babeti alın aldırm bence çok hoş ve ağır duruyor çok güzel duruyor aşırı beğendim biraz önden sıkıcı gibi belki bir numarayla değil bir numara büyükle değiştirebilirim şimdi fotoğraflarını isteyeceğim size de tavsiye olabilir aşırı hadi bu fiyata beDevamını Oku
İsim: E** D**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam numaranızı alın çok güzeller
İsim: M** S** A**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Bayıldımm kendi numaranızı alın çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: 38 giyiyorum numara tam oldu bayıldım tavsiye ediyorum herkese
İsim: E** Ö**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Ürün çok güzel. Satıcı hızlı bir şekilde kargoya verdi. Ancak ayakkabı bana küçük geldi bir beden büyüğünü isteyeceğim sonra.
İsim: r** Ş**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: 37.5 giyiyorum 38 aldım büyük oldu 37sini aldım tam oldu çok güzel bir babet
İsim: E** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok şık tıpkı görselde gözüktüğü gibi ama malesef bana büyük geldi o yüzden bende anneme hediye ettim bir küçük bedeni geldiğinde onu alacağım normalde 38,5 giyiyorum 39 aldım bol oldu
İsim: Z** b** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: normalde 38-39 giyiyordum bu babette 38 aldım ve güzel oldu. goldlarinada aldım onlarda çok güzel 🫠 sıra pembesinde 🍓guzel kargolama
İsim: S** T**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: Çok şık duruyor tam numaramı aldım
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Bayıldımmmmm🥰 iyiki bir numara büyük almışım daha konforlu oldu 👍
İsim: L** K**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Gayet rahat kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: K** E**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Normalde geçen hafta aldığım ayakkabımı bile 37 giymeme rağmen 38 aldım şimdiye kadar hep trendyol üzerinden 1 numara büyük alıyordum ama yanlar bol ve hemen ayağımdan çıktı model çok şık ama üzülerek iade
İsim: H** N** G**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gayet güzel. Tam numara :)) Ve cok hızlı geldi.
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: 39 giydiğim için 39 numara aldım. Fakat ön kısmı biraz küt model olduğu için ilk başta önden sıkma yaptı. Daha sonra giydikçe rahatladı. İlk giyeceğiniz zaman uzun süreli değil daha kısa süreli giymenizi tavsiye ederim. Onun dışında kendi numaranızı alabilirsiniz. Ayakkabı yumuşacık çok severek giyeceksiniz.
İsim: S** A**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: ürünüm bugün elime ulaştı çok rahat ve çok şık iyiki almışım fakat bir beden büyük almışım ama yinede güzel
İsim: m** u**

Yorum: yumuşacık çok rahat bir ürün ama bana kalıbı biraz küçük gibi geldi. ayağınız bucukluysa bi numara büyük alın
İsim: K** Ö** İ**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bayıldım çok güzel kendi numaranızı alın
İsim: S** T**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: yorumlara bakarak bir numaram büyük aldım ama rahatsız etmiyor
İsim: E** G**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: normalde 38 numara giyerim spor ayakkabıda ayagıma bol oldu duruşu modeli çok güzel anneme hediye ettim giymesi için ona çok yakıştı
İsim: Ö** y** c** S**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Harika ürün bayıldım 41 numara olmasına rağmen çok kibar
İsim: B** K**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tek kelimeyle mükemmel kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Bir beden büyük falan almayın yorumlara güvendim ama yanıldım , tam beden alınabilir
İsim: A** C**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Güzel beğendim kaliteli tam numara alınabilir
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2024

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Kupon var fakat kullanamıyorum beklenmeyen hata var deyıp atıyo
Cevap: Merhaba, Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 42si ne zaman stoklara gelir acaba
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 si ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 36 bedeni stoklara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba.numarası kaç cm'dir. bazen kalıp dar olabiliyor.iyi çalışmalar dilerim
Cevap: Merhaba, 36 numara 23 cm 37 numara 23.5 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gold u nerede?
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 36 mevcut mu
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gri 36 numara ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 38 numara güncellenecek mi

Soru: 36 ve 37 numara kaç cm acaba 🤭 öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, 36 numara 23 cm 37 numara 23.5 cm'dir.

Soru: Tükenince tekrar gelir mi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 36 numara gri renk ne zaman gelir

Soru: gümüş rengin 37 numarası ne zmn gelir?

Soru: pembesinde stok güncellenecek mi

Soru: 36 numara ne zaman gelecek

Soru: Merhaba beyazı gelir mi
Cevap: Merhaba, bu malzemede beyaz renk yapmayacağız ama bu ürünün beyaz rengi Trendyol mağazamızda mevcut. Arama kısmına "077-HTR" yazarsanız tüm renklerini görebilirsiniz.

Soru: 36 /37 numarası ne zaman güncellenecek

Soru: Merhaba ,37 no ne zaman stokta olur ?

Soru: 36 numara gri babette ne zaman gelir uzun süredir bekliyorum
Cevap: Merhaba, bu hafta içi gelecek.

Soru: Merhaba 37 numara ne zaman gelir

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet Ürüne Ait Fotoğraflar

Hana Trend Fiyonklu Gümüş Kadın Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü