Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Alınmaya Değer Mi ?

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Satın Alır Mısınız?
Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Şu Anki Satış Fiyatı 381.79 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Hakkında yaklaşık 409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Teknik Detaylar

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet ürününü 381.79 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Ürünü Kullananların Görüşleri
381.79 Tl ye satışta olan Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
409 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: 39 numara giyiyorum 41 tam oldu kalıp dar ama harika
İsim: S** A**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:41
Satıcı: Capone

Yorum: Cok şık bir babet. Tam numaranizi alabilirsiniz diger renklerinide alacağım rahat ve ayagi ince gösteriyor
İsim: E** B**
Tarih: 26 Kasım 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Çok kaliteli teşekkürler tam no alabilirsiniz
İsim: B** K**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Beden:40

Yorum: gayet rahat ve çok güzel kendi numaranı alın
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: çok şık güzel bir babet tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: Çok rahat çok beğendim tam numara alabilirsiniz
İsim: Rabia D.
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bir numara büyük alınmalı bu fiyata güzel kaliteli
İsim: A** B**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: ÜRÜN GERÇEKTEN ÇOK İYİ 👍🏼bir beden küçük alınmalı
İsim: F** E**
Beden: 16 Kasım 2023

Yorum: Harikaaaa çok severek kullanıyorum🫶🏼🫶🏼🫶🏼 1 numara büyük almanızı tavsiye ederim👌🏼
İsim: B** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Trendyol

Yorum: Aldığım ikinci babet. Grisini de aldım çok güzel. 40-41 giyiyorum ikisi de olur ben rahatlık aşısından 41 aldım.
İsim: L** Ç**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz. İçi çok yumuşak ve asla rahatsız etmiyor. Gayet iyi bir ürün
İsim: S** E**
Tarih: 21 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün tek kelimeyle mükemmel kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: T** n** F**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Fiyatına göre gayet kaliteli bir ayakkabı. Çok beğendim taraklı ayaklıklar tercih edebilir. Kendi numaranızı alınız.
İsim: S** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve rahattı ama bir numara büyük almak gerekiyormuş çok dar geldi, iade edip yenisini aldım gerçekten çok güzel
İsim: Ebrar N. K.
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: kızıma aldım bir numara büyük geldi
İsim: G** M**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Kendi numaramı aldım gayet güzel
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Goldunu kendime almistim siyahini da kardesime aldım cok rahat teşekkürler
İsim: B** A**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Ürünü tam beden aldım çok şık
İsim: K** N** Y**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: çok beğendim normalde 40 giyiyorum 39 tam oldu hediye içinde teşekkür ederim
İsim: c** s**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel ama 38 numara aldım 40 göndermişler değişim de yok indirimden almıştım fiyatta yükselmiş şimdi
İsim: Z** A**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel bir babet. Yorumlara aldanıp bir numara büyük aldım fakat tam numara alınabilir. Sarı ve gümüş renginide severek kullanıyorum mutlaka alın
İsim: S** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bu fiyata bu kalite yorumlar abartı olur demiştim fakat abartı falan değilmiş. Bir babet için oldukça rahat ancak bir beden büyük alınmasında fayda var bana kalırsa. İlk giydiğimde biraz ayağımı sıktı, sonradan hemen şekil aldı . Harika paketleme ve hız için de teşekkürler .
İsim: T** T**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Anneme aldık çok beğendi
İsim: İ** A**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Fiyatina gore guzel.eger 2numara arasinda kaldiysaniz kucugun alin
İsim: A** A**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ama 38 giydiğim halde güvenemedim 39 sipariş verdim büyük geldi iade edip 38 aldım oda bu şekilde defolu geldi
İsim: Ö** A** ş**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Ayaklarım taraklı olmasına rağmen rahat etti tam no alabilirsiniz
İsim: B** Ç**
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel kaliteli ama geniş beden biraZ
Tarih: 11 Aralık 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Kendi ayak numaramı almama rağmen çok rahatsız.
İsim: K** T**
Beden: 10 Eylül 2023

Yorum: 23 cm ayağıma 37 aldım tam oldu
İsim: F** Y**
Tarih: 13 Kasım 2023

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Merak Edilenler Neler?

Soru: 40 numaranın ölçüsü nedir acaba iç ölçüsü
Cevap: Merhaba,ürünümüz 40 numara 26 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: slm inşallah ürünün kalitesi guzeldir
Cevap: Merhaba, ürün göründüğü gibi birebir aynı gelecektir.

Soru: Merhaba 42 numara kaç cm
Cevap: Merhaba, 27 cm'dir.

Soru: 42 numara stoğa gelir mi
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyah 42 numara acil lazım ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Babetin siyah 42 numarası ne zaman gelir acaba

Soru: 39 numara sizde mevcut değil mi 39 no seçtiğimde satıcı trendyol oluyor
Cevap: Merhaba, mevcut değildir değerli müşterimiz.

Soru: 36 numarası gelir mi acil almam lazım
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 39 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba.Bana fazla ürün yollamışsınız başkasınız ayakkabısı sanırım.Ben 2 tane ayakkabı almıştım 3 tane ayakkabı geldi. Ne yapmamız gerekiyor?
Cevap: Merhaba, Trendyol asistana bağlanıp destek talep edebilirsiniz değerli müşterimiz.

Soru: merhaba 41 kaç cm acaba
Cevap: Merhaba, 41 numar 26.5cm'dir.

Soru: Merhaba bu ürün çok severek kullanıyorum ama fiyonk düştü fiyonk satıyor musunuz
Cevap: Merhaba, Trendyol asistana bağlanıp görsel iletebilir misiniz ?

Soru: siyah 42 acil lazım ne zaman gelir bilgi alabilirmiyim teşekkür ederim

Soru: Merhaba 37 ne zaman gelecek

Soru: merhaba siyah 36 numara acil gelsin alman lazım hemen

Soru: merhaba siyah 36 numara ne zaman gelecek

Soru: Merhaba 36 numara ne zaman güncellenecek ?
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba taraklı ayaklar ıcın uygunmudur
Cevap: Merhaba, evet taraklı uygundur.

Soru: merhaba 37 beden kaç cm
Cevap: Merhaba, 23.5 cm'dir.

Soru: ayakkabılarınızın garantisi kaç ay
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin kalitesiyle ilgili bir çekinceniz olmasın. Herhangi olumsuz bir deneyim yaşamanız durumunda satış sonrası destek vermeye her zaman hazırız.

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet Ürün Görselleri

Hana Trend Fiyonklu Siyah Kadın Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü