Hana Trend Kadın Babet Tavsiye Eder Misiniz ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
Hana Trend Kadın Babet Bu Ürünü Almalı Mı?
Hana Trend Kadın Babet Şu Andaki Fiyatı 379.25 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hana Trend Kadın Babet Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Hana Trend Kadın Babet Hakkında yaklaşık 310 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Hana Trend Kadın Babet Teknik Detaylar

_x000D_
Topuk Tipi: Düz Topuk _x000D_
_x000D_
Topuk Yüksekliği: 1 cm _x000D_
_x000D_
Taban Materyali: PVC _x000D_
_x000D_
Kalıp: Tam Kalıp _x000D_
_x000D_
İç Taban Ölçüsü (37 Numara): 23.5 cm _x000D_
_x000D_
Astar Materyali: Suni Deri _x000D_
_x000D_
İç Taban Materyali: Suni Deri _x000D_
_x000D_
Dış Yüzey Materyali: Tekstil _x000D_
_x000D_
_x000D_
Ürün Açıklaması:_x000D_
_x000D_

Rahatlığın Şıklığı >_x000D_
_x000D_

Capone Outfitters’ın babet koleksiyonu, kadınların günlük yaşamlarında şıklığı ve rahatlığı bir araya getirmek için tasarlanmış birinci sınıf ayakkabılardan oluşuyor. Her adımda konforu hissetmek isteyen kadınlar için ideal olan bu şık tasarımlar, iş hayatından günlük aktivitelere kadar geniş bir yelpazede kullanıma uygun. Stilinizi tamamlayan babet koleksiyonumuz, zarif detaylar ve kaliteli malzemelerle öne çıkıyor. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Hana Trend Kadın Babet Ürününün Satıcısı, Capone Outfitters Hana Trend Kadın Babet ürününü 379.25 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hana Trend Kadın Babet En Son Yapılan Yorumlar
379.25 Tl ye satışta olan Hana Trend Kadın Babet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
310 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Müthiş bir naber nasırlarım olmasına rağmen asla acıymıyor bu markadan 3. Babetim tam numara akın
İsim: B** S**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Capone

Yorum: 40 numara giyiyorum ayaklarım taraklı olmasına rağmen tam kalıp çok güzel oldu mükemmel bir ürün çok şık eteklerin altına pantolonlarin altına kombin edilir teşekkürler ✨❤
İsim: A** A**
Tarih: 11 Ocak 2024
Beden: Beden:40

Yorum: gayet güzel rahat yorumlara bakarak bir numara küçük aldım tam oldu
İsim: z** b**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz ben bayıldım çok rahat ve güzel 🤌
İsim: G** Ö**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: bir beden küçük alın model çok güzel
İsim: T** N** G**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: o kadar güzel ki aradigim o leopar babet🤎 fotoğraftaki halinden çok daha güzel.Babette 1numara büyük alıyorum her zaman
İsim: F** S** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2024

Yorum: çok güzel ayağım 37 bucuk numara 37 aldm tam oldu
İsim: G** B** Ş**
Beden: 03 Aralık 2023

Yorum: Gayet güzel. 37 beden tam oldu. Ayak numaram 37.5.
İsim: L** Ş**
Beden: 22 Mayıs 2024

Yorum: bence bir numara küçük alınmalı iademi hemen tamamlayın da küçüğünü alayım sevgili capone duy beni
İsim: Y** S**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel büyük geldi iade edip bir numara küçük aldım
İsim: D** B**
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: 38giyiyorum ama aşırı büyük geldi. Kesinlikle kalıpları geniş bir numara küçük alınmalı. 37numarasının stoğa girmesini beklicem
İsim: M** F**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet güzel kesinlikle ayak bumaranızı alın babette bi numara büyük giyerim yorumlara bakarak numaramı aldım tam oldu kalitesi de aüper 420 tl aldım parasını hak ediyor
İsim: I** G**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: kendi numaranızı alabilirsiniz kargosu hızlı ve ayakkabı oldukça rahat
İsim: H** C**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: tam kalip cok begendim
İsim: A** G**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: 39 numara giyiyorum ve tam oldu..Çok rahat ve göründüğünden çok daha şık.mevsimlik giyelebilir.
İsim: Derya O.
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: bedenlere bakarak bi küçük aldım tam oldu.genis kalipmis
İsim: Hatice H. Y.
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Kendi numaramdan bir küçük tam oldu, ürün güzel. teslimat hızlı yapıldı
İsim: T** A**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Tam kalıp bayıldımmmm
İsim: b** S**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Kalıbı çok büyük bi numara küçük almalısınız
İsim: Özge A.
Beden: 16 Aralık 2023

Yorum: Bayıldımmm çok rahat çok güzel tam kalıp ama babet önü dar biraz o yüzden bir numara büyük tercih edin taraklı ayaklar icin uygun cok hoş yorumlarda kücük alın yazıyor ama kesinlikle bir numara büyük tercih edin
İsim: N** z** D**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel büyük almayın tam numarası
İsim: S** K**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Beyendim bir beden küçük alınmalı
İsim: S** H**
Tarih: 19 Aralık 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel hızlı kargo ve 2 numara arasında kaldıysanız küçüğü alın
İsim: B** Ç**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: 41 numara aldim cok rahat oldu begendim
İsim: E** Ö**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: tam kalip nasil guzel yumusacik hemde 👍👍👍
İsim: D** Ü**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok kaliteli ve fotodan daha güzel duruyor. Ama herkes bir numara küçük alın demiş ama hiç öyle değil bence . dar geldi iade edeceğim ve büyük no kalmamış ;((;
İsim: Melike K.
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Tabanı yumuşak genelde 1 beden büyük alırım babetlerde ama herkes kendi bedenini alabilir tam bir fiyat performans ürünü
İsim: Meltem G.
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel şık ve kaliteli bi ürün ayrıca aşırı rahat içi dümdüz değil kapitone döşenmiş çok konforlu. ama 1 numara küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: f** ö**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün fena değil tabanı plastik ben dikkat etmemişim ama sorun da değil yorumlara bakarak tam numaramı aldım fakat biraz bol geldi. bir numara küçük sipariş vereceğim umarım gelen de küçük gelmez.biraz kalıp sorunu var sanırım ayak tipine göre değişiklik gösterebilir bu yüzden numara konusunda yönlendirme yapmak istemiyotum
İsim: M** K**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel ve rahat ama 39 giymeme rağmen büyük geldi onun için iade edeceğim
İsim: D** A**
Tarih: 23 Mart 2024

Hana Trend Kadın Babet Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 36 gelir mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız en yakın sürede güncellenecektir. Gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: dışarıda giyilmiyomu
Cevap: Merhaba, evet değerli müşterimiz.

Soru: 38 gelicekmi
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 no gelirmi ?
Cevap: Merhaba, Ürün stoklarımız ve çeşitliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz gelince haber ver butonuna basarsanız stoklara girdiğinde bildirim gelecektir. Mağazamızı takip etmeyi unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 37 numarası ne zaman gelir

Soru: Merhaba 38 numara günceller misiniz

Soru: Ayakkabinin uzeri tüymü?
Cevap: Merhaba, evet değerli müşterimiz.

Soru: 36 no gelecek mi?

Soru: merhaba, 40 numara stoklarınız güncellenecek mi?

Soru: yapıştırıcısı sokulurmu
Cevap: Merhaba, sorunuzu detaylı olarak iletirseniz destek olabiliriz.

Soru: 42 stok gelmez mi acaba ?

Soru: Merhaba 36 güncellemecek mi ?

Soru: Merhaba 37aldim buyuk geldide 36 ne zaman gelir acaba

Soru: merhabalar kolay gelsin 37 numara stokları ne zaman güncellenecek acaba

Soru: stoklar nezaman yenilenecek

Soru: 38 gelir mi tekrar leopar babete? Tşk.

Soru: merhaba verdiğiniz ölçüler ayakkabı içi mi, dış alt taban mi?
Cevap: Merhaba, iç uzunluk ölçüsü 37 numara 23.5 cm'dir.

Soru: leopar babette 42 numara ne zaman güncellenecek acaba

Soru: Merhabalar 40 numaranın taban uzunluğu nedir acaba
Cevap: Merhaba, 26 cm'dir.

Soru: Merhaba 36 no ne zaman gelir?

Hana Trend Kadın Babet Detaylı Fotoğraflar

Hana Trend Kadın Babet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü