Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu?
Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Güncel Fiyatı 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Kaç Kişi Memnun?

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 745 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Ürün Detayları

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Violon Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı ürününü 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Kullananlar
299.99 Tl ye satışta olan Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
745 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: bir beden büyük alınabilir
İsim: C** B**
Tarih: 18 Aralık 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Violon

Yorum: tam bedenizi alın ben büyük aldım bol geldi ama güzel kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: cok güzeldi bol olsun diye 2xl aldım ii oldu
İsim: Z** d**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: hediyeniz için teşekkür ederim 💖 ürün gayet güzel kumaşı kaliteli kışın giyilebilir eğer salaş dursun istiyorsanız benim gibi 1 beden büyük alabilirsiniz tekrardan teşekkürler 💕
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: ürün çok güzel, güzel paketlenmiş, kalıbı küçük olduğu için bir beden büyük alınmalı
İsim: e** K**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden büyük aldım bol olsun diye ona ragmen cok bol durmadı ama çok güzel model olarak hızlı kargo
İsim: M** A**
Tarih: 10 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Normalde M beden giyiyorum L aldım boyu ve beli tam oldu belim 90 cm
İsim: T** B** Ş**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: COK COK COK ASIRI GUZSL bedeninizden 2 beden buyık alın cok rahat ben l aldım
İsim: d** d**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: çok guzelll ürün bir beden büyük alabilirsiniz benim basen ve popom biraz geniş olduğundan XXL aldım benim gibi olan varsa bol ve salaş dursun istiyorsaniz bir beden büyük alabilirsiniz 🙏🏼🩷
İsim: h** k**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: cokguzel urun ama kalibi dar bi beden buyuk alabilirsiniz icinden cikan hediye de coktatliudi
İsim: e** t**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Yorum: yorumlara bakarak bir beden buyuk almıstım keske kendi bedenimi alaydım neyse guzel begendim ince bu arada
Tarih: 18 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: kızıma aldım çok beğendi
İsim: G** d**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Beden:S

Yorum: salaş görüntü olsun istiyorsanız kendi bedeninizden büyük alın
Tarih: 24 Ocak 2024
Beden: Beden:XXL

Yorum: tam oldu beğendim
İsim: S** U**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: xxl aldim tam oldu guzel
Tarih: 20 Ocak 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: l beden aldim boyu uzun olsun diye cok rahat cok guzel
İsim: d** e**
Tarih: 11 Ocak 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: bir beden buyuk almama ragmed dar durdu arkami gok buyuk bacaklarimi cok kucuk gosderfi kucuk olan ben olabilirim
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: kızıma aldım çok begendi kalitesi ortalama bu fiyata normal bence güle güle kullanın kim alırsa güzel günlerde kullanin
İsim: Arzu K.
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: kumaş yapısı kış için rahat ve güzel tam bedeninizi alın mankendeki gibi istiyorsanız bir beden büyük alın
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim yumuşacık
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: Ürün yorumdada yazdığınız gibi bedeni cuk oturdu kaliteli ürün beklediğim gibi ilginiz ve hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: A** Ç**
Tarih: 15 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kumaşı çok hafif sert onun dışında gayet güzel
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle alın on numara yemin ediyorum

Yorum: ürünün kumaşı kalitesi çok iyi ama bedeni küçük baya
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün çok iyi fakat sadece kargo poşetine konulmuştu biraz daha özen gosterilebilirdi
İsim: M** B**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Güzel ama tek cep var ikinci cep açılmamış Bi de bana uzun oldu baya
İsim: Z** Y**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: kumaşı çok güzel 1.66 53 kiloyum xl aldım aşırı bol oldu bol seven biriyim ama bana bile cok geldi bu kilolarda oversize istiyosaniz L daha iyi olabilir
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: İdare eder
İsim: Rumeysa K.
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Boy:159cm

Yorum: ürün gerçekten güzel kumaşı olsun kalitesi olsun, ama fazla büyük almışım bu yüzden iade ettim
İsim: S** d**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: kalibi kumasi dikişleri çok kötü fotoğraf ile alakası yok 2 beden büyük almama rağmen dar oldu bağcıkları da beyaz değil krem kötü duruyor
İsim: K** S**
Tarih: 15 Eylül 2024

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 167 55 kg ??
Cevap: M beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: 1.65 77kilo😿
Cevap: Xl beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: snsnsmsmwm
Cevap: Anlayamadık efendşmı

Soru: 1.65/65kilo?
Cevap: Xl beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: 158 58kilo
Cevap: L beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: 176 80 kg hangi beden
Cevap: 2Xl beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: 180 boy 73 kilo hangi beden almalıyım

Soru: 170/55 kiloo??
Cevap: M beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: boy 165 kilo 90 hangi beden
Cevap: Maalesef jiö bir beden

Soru: 167 boy 60 kilo hangi beden olur?

Soru: kalınmıı??
Cevap: Sıcak tutarrr

Soru: 172 85 😭😭

Soru: 152 boy 43 kilo hangi beden uygun acaba

Soru: 1 77 - 61 Kg Hangi beden uygundur? (Erkeğim)

Soru: 145 kilo 30
Cevap: S beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: 162. 48 kilo
Cevap: S beden size aşırıı yakışacak ürüne hayran kalmaktan ürün değerlendirmesine 5 yıldız vermeyi unutmayınn🥰

Soru: merhaba 1 60 45 kilo bol durmasını istiyorum hangi beden uygun olur?

Soru: 1.58 kilo 54?

Soru: Boy 180 kilo 70 gorseldeki gibi dursun istiyorum kaç beden almalıyım
Cevap: L beden uygundur efendim 🥰

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar efendim MNG ve TEX ile gönderim sağlıyoruz

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı Ürüne Ait Resimler

Harajuku Kare Ekose Desenli Siyah Unisex Rahat Kesim Pijama Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü