Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Alanlar Memnun Mu

Ayca

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
289
0
0
Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Şu Andaki Fiyatı 399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Kaç Kişi Memnun?

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Hakkında yaklaşık 323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Detaylı Açıklama

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Ürününün Satıcısı, Head And Shoulders Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet ürününü 399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Ürünü Kullananların Görüşleri
399.0 Tl ye satışta olan Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok temiz yapıyor saçları
İsim: I** K**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kozmetikburada

Yorum: Eşim için alıyoruz çok iyi
İsim: M** S**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: çok kaliteli ve çok güzel
İsim: N** U**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: uygun ürün
İsim: **** ****
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Devamlı kullanıyoruz tek geçeriz bu şampuanı uyguna geldi teşekkür ederiz
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Yorumlarda yazmışlardı inanmadım ama gerçekten eksik doldurulmuş, fotoğraflarda görebilirsiniz
İsim: A** Ş**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Harika sağlam geldi tavsiye ederim
İsim: S** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok uygun fıyattayken aldım tekrardan uygun fıyatı bekliyorum ürün çok güzel kokuyor
İsim: G** M** T**
Tarih: 27 Mart 2023
Satıcı: Ne Lazımsa Bak

Yorum: uzun zamandır kullandığım tek şampuan ürün zarar görmeden sorunsuz elime ulaştı teşekkürler
İsim: R** a**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: ÜRÜN GÜZEL ŞİEKİLDE PAKETLENMİŞ VE HIZLI Bİ ŞEKİLDE TESLİM EDİLDİ TEŞEKKÜR EDERİM SATICI FİRMAYA
İsim: Gökhan S.
Tarih: 09 Şubat 2024
Satıcı: GEL Bİ

Yorum: hızlı teslimat 10/10
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: hep kullanıyorum çok güzel kaliteli bir ürün
İsim: T** G**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: firsattt ürünü
İsim: C** A**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: İndirimden alıp stokladım.
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: saç kepeğine iyi geliyor diye aldım ve gerçekten iyi geldi tavsiye ederim
İsim: F** N** K**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Yıllardır kullandığım şampuan. Kampanya olunca değerlendireyim dedim. 😉
İsim: F** Ç**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Ürünü sürekli kullanıyoruz paketleme ve kargoda sorunsuz geldi
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Selam. Ben Trendyolun Azerbaycandan daimi müşterisiyim. Şimdiki sifarişte gördüyüm birşeyi hiçbir yerde daha önce görmedim. 15 adet sifariş vermiş olduğum Head&Shoulders şampuanları yarım yarımdır. hiçbiri tam doldurulmamıştır. Doldurulma ve poşetlenme çok kötü şekilde yapılmıştır. Dikkat ediniz, uzaktan paramızı alıp, malımıza göz dikmeyiniz. TeDevamını Oku
İsim: Y** Q**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: yumshaq etdi
İsim: k** s**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: mükemmelll❤
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Sorunsuz geldi memnunuz
İsim: N** A**
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: sorunsuz geldi teşekür ederim
İsim: S** B**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzellllll
İsim: Ş** K**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: ürün güzel emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
Tarih: 13 Ağustos 2024
Satıcı: LİVAYDA

Yorum: paketleme çok iyi zarar görmemesi için gerekeni yapmışlar teşekkürler.
İsim: A** S**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: esim ve oğlum kullanıyor kepeğe iyi geliyor
İsim: n** y**
Beden: 18 Mart 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı
İsim: C** A**
Beden: 14 Haziran 2023

Yorum: çok güzel bayldm
Tarih: 05 Haziran 2022

Yorum: hızlı teslimat ve ufak hediye için teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: cok iyi ulaşdi elime sagolun
Tarih: 15 Mayıs 2024
Satıcı: Özhan Market

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: istehsal ölke hangi ülkeye aid efendim
Cevap: Değerli müşterimiz ürün Menşei ABD'dir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: çok teşekkür ediyorum kolay gelsin:)
Cevap: Teşekkür eder, iyi günler dileriz :)

Soru: hangi kargo
Cevap: Değerli Müşterimiz; Siparişlerinizi, sipariş adresinize göre Trendyol Express veya Yurtiçi Kargo ile göndermekteyiz. Başka kargo firmaları ile gönderi yapamamaktayız. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Kepeğe etkilimi
Cevap: Merhaba,ambalaj üzerinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.Daha detaylı bilgi için üretici firma ile görüşebilirsiniz.Saygılarımızla

Soru: 1 adeti 350 ml?
Cevap: EVET EFENDIM

Soru: Toplam 350 ml yoksa her bir kutu 350 ml mi?
Cevap: Değerli müşterimiz bir kutusu 350 mldir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: urun uzerinde derma pure action etiketi olarak mi gondereceksiniz zira baska bir satici bana urun gorselinden farklisini gonderdi tekrar ayni seyi yasamak istemiyorum
Cevap: Değerli müşterimiz ürün görselde belirtildiği gibi gönderilmektedir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: Ben sizden yeni seri falan diye bi urun talep etmedim gorselde gosterilen derma pure etiketi var mi dedim siz de var dediniz bana gelen gorseldekiyle alakasi yok
Cevap: Değerli müşterimiz, konu ile ilgili trendyol asistana bağlanıp talep oluşturunuz, yardımcı olalım.Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: Kadınlar için mi erkekler için mi
Cevap: Değerli müşterimiz. Ürün her iki cinsiyet için de kullanıma uygundur. İyi günler dileriz. Müşteri temsilcisi-Yusuf

Soru: kolay gelsin öncelikle. Görsel dekinin aynısı mı geliyor
Cevap: Değerli müşterimiz.görseldeki ürün gönderilecektir.iyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Yusuf

Soru: Son kullanma tarihi ne zaman
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünümüzün üretim tarihi yenidir. Güvenle alabilirsiniz. Her hafta depomuza yeni ürün sevkiyatı gerçekleştirilmektedir. İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: bazı yorumlara baktım da şampuan 350 ml'den az diyorlar, neden öyle acaba? kutuda boşluk varmış sanırım.
Cevap: Merhaba Ürünler 350 ml dir.

Soru: merahaba.ben sizin maqazinnen iki ayri ayri urun vurursam karqo parasi ne kada oluyo
Cevap: Merhaba, sepetinize ekleyerek görebilirsiniz

Soru: Merhaba ürünün formülü derma pure mi yoksa yeni aktif formül mu
Cevap: Efendim ürün derma pure. Özellikle kepek varsa saçlarınızda 2 kullanımda etkisini göstermektedir.

Soru: urun derma pure olarak gelecek demi
Cevap: Değerli müşterimiz Derma&Pure Formülüyle Derma&Püerimdir, iyi günler dileriz. Müşteri Temsilcisi-Duygu

Soru: kadın kullana bilirmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz kadınlar içinde kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Saçlar çıkarıyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz ürün kepeğe karşı etkilidir.İyi günler dileriz.Müşteri Temsilcisi-Merve

Soru: Saçtaki kepeği ve yağı da gideriyor mu
Cevap: Head And Shoulders Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet

Soru: Hangi kargo İLE geliyor
Cevap: Süraat kargo ile geliyor efendim kargoya verildi siparişiniz efendim

Soru: hangi kargo Çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim trendyol expres ile calismaktayız

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet Detaylı Fotoğraflar

Head & Shoulders 2'si 1 Arada Şampuan Klasik Bakım 350ml X 3 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü