Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye En Ucuzu Nerede Bulunur?
Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Mevcut Fiyatı 92.4 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Alanlar Memnun Mu?

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Teknik Açıklamalar

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Ürününün Satıcısı, Lucente Jewellery Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye ürününü 92.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Kullanıcı Yorumları Nasıl?
92.4 Tl ye satışta olan Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: hediye olarak aldım çok beğenildi ahşap kutuda gönderilmesi de çok iyi oldu teşekkürler lucente
İsim: E** P**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Lucente Jewellery Gümüş Kolye

Yorum: çok beğendim beklentimi tam anlamıyla karşıladı bu mağazadan tekrar alışveriş yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım tek kelimeyse çok güzel göründüğünden daha zarif duruyor🙃
İsim: Betül Ç.
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: cook beğendim çok zarif duruyor
İsim: H** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok severek kullanıyorum fotoğraftakinden daha zarif duruyor
İsim: S** A**

Yorum: Gayet güzel alınabilir hızlı geldi beğendim
İsim: Z** E** Ç**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kızım beğendi ama, arkasının içi boş onun için 1 puan kırdım
İsim: A** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: cok guzel tesekkurler
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Oğlum ay yıldızlı kolye cok istedi ona takması için aldım 1 haftadır kullanıyor herhangi bir kararma solma yaşamadık zaten gerçek gümüş böyle bir sorun yaşayacağımıza da düşünmüyoruz kimyasal ürünlere temas ettirmiyoruz
İsim: R** B**

Yorum: boynumu tahriş etmedi kaşındırmadı harika bir kolye
İsim: c** b**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: ürün kutusu kırık geldi, kargo firmasıyla alakalı biraz aslında fakat asıl sorun yetişkin bir erkeğin boynuna olmuyor. Kadınlar veya çocuklar için yapılmış bir ürün, başlıkta belirtilmeli
İsim: B** D**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: guzel fena degil
İsim: S** K** ö**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Asla önermiyorum, paranıza yazık olur almayın! ilk günden hafif kararma yaptı boynumda, belki fazlası olmaz dedim bu üçüncü gün mü dördüncü gün mü bilmiyorum ama boynum bayağı bayağı karardı... fotoğraf eklemeyi bilmiyorum, yoksa hemen yuklerdim boynumun son halini...
İsim: G** K**

Yorum: sürekli takmaya ay yıldızlı kolye istiyordum güzel beğendim inşallah kararma yapmazsam yaparsa yorumu yenileyeceğim
İsim: A** D**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Çok kötü malzeme çok kötü . 24 saat takmadan matlaştı. Zincir incecik ip gibi. Resimlere aldanmayın kötü ürün
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: alan kimse yok mi ya detaylı fotoğraf baksaydim
Cevap: Ürün fotoğraftaki gibi ve videodaki gibi geliyor efendim merak etmeyiniz

Soru: günlük kullanıma uygun mu kararma yapar mı acaba teşekkür ederim
Cevap: Merhaba efendim. Ürün kararma yapmaz efendim sudan parfümden denizden banyodan uzak tuttuğunuz sürece. Kaplamasını kalın yapıyoruz problem yaşamamanız için. Kararma Problemi yaşamazsınız kullanımına dikkat ettiğiniz Sürece. Açıklama kısmında detaylıca bilgilendirme yaptık efendim lütfen açıklama kısmını da okuyunuz.

Soru: Merhaba yorumlarda ürünün boyuna geçmediği belirtilmiş zincir kısmı çok kısa kaç cm acaba
Cevap: 45 cm efendim zincir boyutu. Müşteri sormadan almış kısa geldi diyor, boyun kalınlığını istediği ölçüyü söylemezse sormazsa bilemeyiz ki efendim.

Soru: ürün gerçek gümüş mu?
Cevap: Evet efendim ürünün zincirini kilit kısmında ayar yazısı mevcuttur efendim

Soru: gümüş mu bu
Cevap: Evet efendim

Soru: zincir 50cm olsaymış daha iyi olurmuş
Cevap: 45 cm efendim standart.

Soru: Erkek içinde geçerli midir?
Cevap: 45 cm zincir boyutu efendim. 50 cm zincir seçeneği önümüzdeki hafta devreye girecek efendim o zaman alabilirsiniz eğer 45 küçük gelir derseniz

Soru: Erkek için uygun mudur?
Cevap: 45 cm boyutu var zincirin efendim. Erkek için uygundur züncir boyutu sizin için uygunsa şayet.

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye Resim Galerisi

Hediye Kutulu Ay Yıldızlı 925 Ayar Gümüş Kararmaz Zincirli Kolye Türk Bayrağı Ay Yıldız Kolye En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü