Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Alınır Mı ?

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Şu Anki Değeri 169.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Kaç Kişi Memnun?

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Hakkında yaklaşık 2726 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Teknik Bilgiler

_x000D_
Hibiscus ve Shea Yağı içeren Bukle Belirginleştirici Çift Fazlı Sıvı Saç Bakım Kremi kuru, kabaran, elektriklenen dalgalı ve kıvırcık saçlar için geliştirilmiştir. Yüksek antioksidanlar, A ve C vitaminleri yönünden zengin yoğun besleyici formülü ile saçınızı nemlendirerek doğal yumuşaklığını artırmaya, yıpranmış buklelerin onarılmasına ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olur. Saçlarınızı nemlendirerek mükemmel buklelere sahip olmanızı destekler. Buklelerinizi şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Saçlarınızı besler, yatıştırır ve forma sokar. Ağırlaştırmadan yumuşaklık ve parlaklık verir. Kolay tarama sağlar._x000D_
_x000D_
UV Filtresi içerir. Paraben içermez. Vegan içeriğe sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmez._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Bakım Önerisi: Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Saçlarınızın uçlarındaki kuruluk ve yıpranmayı en aza indirmek için şekillendirmeye başlamadan önce ıslak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayıp geniş uçlu tarak yardımı ile tarayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için Hibiscus & Shea Butter Serisinin diğer ürünleri ile bakımınızı tamamlayın._x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Ürününün Satıcısı, Urban Care Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml ürününü 169.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
169.99 Tl ye satışta olan Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2726 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok sevdiğim bir ürün burdan çok daha uyguna aldım saçlarım mis gibi kokuyor ve taramasını kolaylaştırıyor
İsim: C** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NEOMED

Yorum: Her zaman kullandığım bir ürün indirim olunca kaçırmam
İsim: B** B**
Tarih: 25 Ekim 2021
Satıcı: Nur İtriyat Parfümeri Tic.Ltd.Şti.

Yorum: Çok güzel yıllardır kullanıyorum ve stokluyorum kıvırcık saçlarıma çok iyi geliyor
İsim: G** Y**
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Grosshop

Yorum: gerçekten çok iyi saçımı yumuşacık yapıyor çok memnun kaldım elinden geldiğince stok yapicam
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: Urban Care

Yorum: Dalgalı saçlarım var ve bu ürün resmen vazgeçilmezim. Stok yapabildiğim kadar yapıyorum malum fiyatlar sürekli yükseliyor:( deniz tuzu spreyler gibi saçlarımı sertleştirmiyor çok güzel bir dalga sağlıyor. Alın aldırın ve bana dua edin. Ayrıntılı görmek isteyenler için @bugdaytanesii 🎈
İsim: Başak A.
Tarih: 11 Mart 2022
Satıcı: LOLABOLA

Yorum: Bayıldım... Saçınızı ağırlaştıran yağlı ve ıslak gösteren o kremleri atın ,aradığım ürün buymuş. Gelir gelmez kuru saçıma uyguladım , 5-10 dk içinde kabarıklığı gitmiş kıvır kıvır saçlarım çıktı ortaya 🤗🤗 uygulaması da kolay , fısfısla geç. Yıllardır eziyet etmişim kendime o yağlı krem saçımın neresine değdi neresine değmedi diye, sırf uğraşmamakDevamını Oku
İsim: B** B**
Tarih: 27 Ağustos 2022
Satıcı: Ali Özkan Tr

Yorum: Çok memnun kaldım. Saçlarımı ıslatıp bunu sıkıyorum. Sonra da urban care elastic curl jölesini kullanıyorum. Lüle lüle oluyor saçlarım. Erkekler için jöle hediye etmişler, çok mutlu oldum. Sevgilime vereceğim onu da ☺
İsim: a** ö**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: dalgalı saçlarım var ve bu ürünle birlikte dalgalarım hem çok canlı hem de yumuşacık oluyor kesinlikle öneriyorum
İsim: ç** e**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Çok çok severek kullandığım bir ürün indirime girer girmez stok yapıyorum. Hem kolay tarama sağlıyor hem de saçları yumuşatıp parlatıyor.
İsim: D** D** S**
Tarih: 07 Şubat 2023
Satıcı: ALARA KOZMETİK

Yorum: Tamda kıvırcık saçlar için güzel bir ürün memnunum stok yapıyorum
İsim: G** K**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: Maximum Kozmetik

Yorum: Kızımın saçları kalın ve kabarık çok memnun kalarak kullanıyor ayrıca çok güzel kokuyor sorunsuz ve hızlı geldi teşekkürler
İsim: B** Ö**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Kokusu çok hoş saçımı yumuşacık yapıyor bittikçe stok yapicam
İsim: G** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: saçlarıma çok iyi geldi indirimde stok yaptım kıvırcık saçlar için ekstra iyi 🌸
İsim: G** O**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Ben severek kullanıyorum dalgalı saçlarım var buklelerim çok güzel oluyor
İsim: F** B**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Saçlarım kıvırcık normalde banyodan sonra açmakta çok zorlanırım bu ürünle 1 dakikada zorlanmadan çok rahat açıyorum
İsim: E** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Urban Care kalitesi zaten ortada. Bittikçe stokluyorum. küçük kızım için de kullanıyorum saçları yumuşacık oluyor. Sprey sayesinde kıvırcık saçlarını koparmadan tarayabiliyorum. Ayrıca mis gibi de bir kokusu var
Tarih: 03 Ekim 2023
Satıcı: Damla kozmetik.

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün. Çok memnunum. Vegan olması da tercih sebeplerimden.
İsim: BURCU Y. K.
Tarih: 10 Kasım 2022
Satıcı: ÇAĞLAR FARMA

Yorum: Saçları yumusacık yapan buklesini efsaneleştiren bir ürün çok beğendim sürekli alıyorum
İsim: Serpil K.
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: indirime girdikçe depoluyorum süper
İsim: S** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Satıcı: NEOMED

Yorum: kokusu mükemmel, uzun zamandır kullanıyorum herkesten "saçların çok güzel kokuyor" cümlesini duyuyorum :)
İsim: H** C**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: her zaman kullandığım bir ürün. Çok başarılı ve kıvırcık saç metoduna uyumlu bir ürün. kokusu muhteşem
İsim: M** J**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Aralık 2022
Satıcı: ÇAĞLAR FARMA

Yorum: cok begendim saçlarımı yumuşacık yaptı
İsim: A** C**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: saçlarımı yumuşacık yapıyor bakım kremiyle beraber kullanıyorum kargolaması da çok sağlamdı
İsim: D** D** Ç**
Tarih: 12 Temmuz 2022
Satıcı: Madam10

Yorum: Ürün çok başarılı. Ben kıvırcıkta bıraktım sıkıp fönde çektim. Pürüzsüz ve dayanıklı fön çok sevdim.
İsim: Nurdan M.
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: Cosmoshop2016

Yorum: kokusu ve etkisi mükemmel kesinlikle tavsiye ederim
İsim: Ş** M**
Tarih: 12 Şubat 2023
Satıcı: LOLABOLA

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel. Daha önce çok muadil ürün denedim ama bu ilk kullanımda bile farkını gösterdi daha pahalı ürünler de kullandım fakat bunun verdiği etkinin yarısını bile veremedi stok yapılması gereken bir ürün
İsim: N** N** Ç**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: yorumlara güvenerek aldım kalitesinden dolayıda memnun kalcağımı düşünüyorum. trendyol express ile hızlı gönderim oldu. kokusuda çok hoş ne kadar kalıcı göreceğiz. uyguna aldım indirim önemli 😊
İsim: P** A** G**
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: Oldukça güzel bir ürün. Urban care in kullandığım ikinci ürünü. Saçlarınız kuruysa ve elektrikleniyorsa özellikle saç kremiyle birlikte kullanmanızı öneririm.
İsim: B** Y**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: indirimdeyken aldım saçı çok güzel yumuşatıp patlatıyor
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Benim saçlarım sevdi severek kullanıyorum
İsim: E** F**
Tarih: 02 Haziran 2023
Satıcı: Sellflix

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Dalgalı saclar için uygunmudur kremi ile birlikte alıp kullansam
Cevap: Merhaba uygundur efendim

Soru: merhaba gebelikte kullanıma uygun mudur?
Cevap: Efendim hamilelikte kullanım için doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba açıldıktan sonra 12 ay ibaresi bulunmaktadır 52305282828 bach no sı

Soru: erkekler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba kullanabilir unisex bir üründür

Soru: Ürün içeriği nedir? SLS, sülfat ve silikon içerir mi?
Cevap: Merhaba Değerli müşterimiz ,Üretici firma olmadığımız için Talep ettiğiniz içeriği sizinle buradan paylaşım yapamamaktayız. Görsellerden inceleme sağlayabilir yada daha detaylı bilgi ister iseniz üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür diler ,sağlıklı günler dileriz. 🙏

Soru: skt tarihi ne zaman???
Cevap: Merhaba. Yeni bir üründür

Soru: saçlarım kıvırcık ve çok fazla kuru bide çok elektrikleniyor bu ürün işe yarar mı
Cevap: Sizin tercihiniz efendim başlıkta ürün belirtilmiştir

Soru: hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz
Cevap: aras kargo ve trendyol expres ile çalışıyoruz

Soru: Merhaba, ürünü hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Trendyol expres

Soru: merhaba bu ürün sadece kolay taramami sağlıyor yoksa bukle belirginlestirici7/24 tarzı spreylerden mi?
Cevap: Bukle Belirginleştirici Çift Fazlı Sıvı Saç Bakım Kremi saçlarınızı nemlendirerek mükemmel buklelere sahip olmanızı destekler. Buklelerinizi şekillendirmeye ve belirginleştirmeye yardımcı olur. Saçlarınızı besler, yatıştırır ve forma sokar. Ağırlaştırmadan yumuşaklık ve parlaklık verir. Kolay tarama sağlar.

Soru: 3 yaş çocuğu için uygun mu acaba
Cevap: merhaba efendim ürün yetişkinler için kullanıma uygundur

Soru: bunu nasıl kulanırız?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, üretici firma tarafından sunulan bakım önerisi: "Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Saçlarınızın uçlarındaki kuruluk ve yıpranmayı en aza indirmek için şekillendirmeye başlamadan önce ıslak veya nemli saç uçlarınıza eşit miktarda uygulayıp geniş uçlu tarak yardımı ile tarayınız. Durulamayınız. Gün içerisinde kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için Hibiscus & Shea Butter Serisinin diğer ürünleri ile bakımınızı tamamlayın." şeklindedir. Sevgilerle, Subo Care.

Soru: Ürün görseli barkodu nasıl göndericem size
Cevap: merhabalar talep actıgınız bolumden gonderımını yapacaksınız bılgnıze ..

Soru: ince telli saçlar için uygunmudur acaba bukleleri volümlü gösterirmi cevabınız için çok teşekkürler:)
Cevap: Merhaba, ürün dalgalı ve kıvırcık saçlara uygundur. bukleleri ekstra dolgun göstermek için şekillendirici ürünler de tercih edebilirsiniz.

Soru: düz saçlar kabarma önleme amaçlı kullanabilir mi? Düz saçlar için uygun değil mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekür ederiz. İlgili ürünün seti dalgalı ve kıvırcık saçlara özel bukle belirginleştirici ve elektriklenmeyi önleyici bir üründür. İyi günler dileriz.

Soru: sac diplerine mi sıkalim
Cevap: Merhaba, sıvı saç bakım kreminin saç boy ve uçlarına kullanılmasına tavsiye ederiz. İyi günler dileriz

Soru: merhaba bu ürün saç maşası yaptığım zaman ısıdan korur mu
Cevap: Merhaba efendim evet korur

Soru: aynı serinin saç bakım kreminden etki olarak ne farkı var? ikisini birlikte kullanırken önce hangisini kullanıcaz, nasıl kullanıcaz?
Cevap: Merhaba, Hibiscus & Shea Butter Saç Bakım Kremi banyo esnasında şampuandan sonra kullanılır ve sonrasında durulanır. Sıvı Saç Bakım kremi ise banyo sonrası ıslak saça uygulanır. Kolay tarama sağlar ve saçları yumuşatır. Sevgiler

Soru: Etkisi için illa urban ın diğer ürünleriyle mi kullanmalıyım
Cevap: Hayır efendim ürün kendi başına etkilidir fakat daha fazla etkisi olsun istiyorsanız set olarak kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: kabarık saçlara etkisi olur mu
Cevap: Evet efendim.

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml Detaylı Resimler

Hibiscus&shea Butter Kıvırcık Ve Dalgalı Saçlara Özel Sıvı Saç Bakım Kremi-vegan-200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü