#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Satın Alır Mısınız

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen En Ucuzu Nerede Bulunur?
#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Şuanki Fiyatı Ne Kadar 524.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Hakkında yaklaşık 698 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Açıklama Ve Özellikler

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen ürününü 524.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Kullanıcı Geri Dönüşleri
524.99 Tl ye satışta olan #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
698 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: zaten kullandığım bir üründü tekrar aldım hem siyahını hem beyazını. 80b giyiyorum 80b aldım tam oldu
İsim: H** K**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Beden:80B
Satıcı: Penti

Yorum: parasını sonuna kadar hak ediyor muhteşem kendi bedeninizi alın
İsim: N** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Mükemmel ötesi. 70B aldım tam oldu. Şu an enrahat sütyen im
İsim: E** B**
Tarih: 18 Ekim 2022
Beden: Beden:70B

Yorum: Tam beden çok güzel☺
İsim: D** O**
Tarih: 25 Şubat 2022
Beden: Beden:75B

Yorum: Cok memnunum severek kullanıyorum kalıbı cok güzel. Normalden bi beden kücük aldım tam oldu. Yorumlarda dogru söylüyorlarmıs.
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 06 Kasım 2022

Yorum: efsaneeee bayıldım hızlı kargo,mutlaka kendi bedeninizi alın
İsim: Didem A.
Tarih: 01 Kasım 2022
Beden: Beden:80A

Yorum: çok çok güzel ama büyük geldi bir beden küçük alacağım üzülerek iade
İsim: M** C** K**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: beden tablosuna göre aldım üzerime tam oldu. kalitesini beğendim. rahatsız edici hiçbir yeri yok zaten özellikle balensiz olmasını tercih ettim rahat etmek için.
İsim: h** f**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Güzel tam beden
İsim: N** K**
Tarih: 06 Kasım 2021

Yorum: özellik küçük göğüsluler kesinlikle almalı bence göğüsleri büyük gösteriyor kendi bedeninizi alabilirsiniz kargo elime ulaştığında ürüne bayıldım teşekkürler Penti🤗
İsim: t** k**
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: tam beden, sevdim
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ekim 2023
Satıcı: CESİCA

Yorum: göğüs altında teli olmaması kötü ancak yine de tam beden alinmali
İsim: H** E**
Tarih: 02 Şubat 2023
Beden: Beden:75A

Yorum: Bir beden küçük alınmalı.Çok rahat ve dekoltesi güzel duruyor.Diğer renklerini de alıcam
İsim: P** B**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Cok begendım cok guzel bedenizi alın
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: M** G**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Beden: Beden:85B

Yorum: kendi bedenimi aldım tam durdu göğüsleri çok güzel gösteriyor. indirimde aldım. askıları çıkmıyor bunu dikkat etmemiştim. hafif desteği var
İsim: a** u**
Tarih: 19 Ağustos 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: tam beden kaliteli
İsim: Ü** N** K**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: dünyanın en rahat sütyeni olabilir misin acaba 🥳 koltuk altıniz da dahil çok güzel toparlıyor hem de sıkmadan.. umarım yıkadığımda bozulmaz pentide genelde bu sorun var . yine de harika ama ben kendi bedenimi aldım , bilginize bayanlar ...
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Bir beden büyük alınmalı ve push up dolgulu değil..
İsim: y** e**
Tarih: 21 Aralık 2022
Beden: Beden:75A
Satıcı: Tesbih Sanatım

Yorum: Çox yumuşak ,rahat bir ürün.
İsim: M** K**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Tam kalıp. Çok güzel.
İsim: M** D** T**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Hep alıyorum mükemmel
İsim: E** Ö**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: İçi resmen dolu çok rahatsız edici
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Bir beden küçük alınabilir.
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat, cok güzel toparlıyor. destegi yeterli ve goruntusu çok hoş. kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: A** Ö**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Çok güzel toparlıyor. Sırt kısmı yumuşacık. Rahatlıkla alabilirsiniz 👍🏼
İsim: D** A**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Normal bedeninizden bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: F** Ö**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Duruşu kalitesi çok güzel. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: A** D**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: A** G**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: normal nedenlerden bir tik büyük alınmalı kap kısmı özellikle basık ve dar büyük göguslulere göre olmayabilir
İsim: A** G** Ç**
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:85A

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: ürün dolgulumu
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz pedli, destekli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tel varmidir
Cevap: Merhaba , #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz balensiz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Destekli mi
Cevap: Merhabalar efendim evet efendim desteklı keyifli alışverişler dileriz

Soru: Boş cup mu?
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz pedli, destekli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ten rengi varmi?
Cevap: Efendim merhaba malesef stoklarımızda mevcut değildir. Teşekkür ederiz iyi akşamlar dileriz

Soru: pamuklu değil mi
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz Ana Kumaş: PAMUK %80, POLYAMİD %10, ELASTAN %10 özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba paket içeriği 2 li yazıyor.2 adetmi gönderim yapıliyor
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen ürünümüz tekli olarak satıştadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: takım olarak mı geliyor dolgulumu
Cevap: Merhaba,#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz yalnızca sütyen ürününden oluşmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Başka rengi var mı aynı modelin
Cevap: Merhaba , #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüzün siyah ve rengi bulunmaktadır. Ürün kodları PLWVYDJP20SK-TEN / PLWVYDJP20SK-BK3 şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80c stoklarınızda bulunur mu
Cevap: 80 c Üretimi yok efendim

Soru: Merhaba askısı çıkarılabiliyor mu komple straplez kıyafetle giyeceğim
Cevap: Efendim merhabalar, askıları çıkartılamadığı için ürün straplez kullanıma uygun değildir. Saygılarımızla, Öztoprak Lingerie Müşteri Destek Ekibi

Soru: merhaba, askısı çıkabiliyor mu?
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz pedli, destekli ve ayarlanabilir askı özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Değilim talebi nasıl açılıyor
Cevap: onu trendyolu arayın yönlendirmede bulunurlar

Soru: dar kıyafetlerde iz belli eder mi?
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz iz belli etmemektedir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ici dolgulu mu yani gogusleri kaldirir mi
Cevap: Balensiz kaplı

Soru: Toparlama özelliği var mıdır
Cevap: Merhaba , #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz balensiz ve dolgulu özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba , Yan taraflarında kol altında kalan kısımda telmi var ?
Cevap: Merhaba,#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz balensiz özelliğe sahiptir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 75C giyen biri hangi bedeni almalı. Seçenekler de 75C yok çünkü
Cevap: Merhaba , #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüzde 75C bedenin çapraz bedeni olan 80B bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba göğüs alti 79 göğüs 93 hangi beden tercih etmeliyim?
Cevap: Merhaba,#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürün için 80A beden tercih edebilirsiniz.. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: küçük göğüsler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen Resim Galerisi

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Decollette Push Up Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü