#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,046
0
0
#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi?
#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Şimdiki Fiyatı Ile 599.0 Tl'den Satılmaktadır.

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Hakkında yaklaşık 385 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Detaylı Açıklama

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen ürününü 599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Kullanıcı Değerlendirmeleri
599.0 Tl ye satışta olan #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
385 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz çok iyi bir toparlayıcı
İsim: N** K**
Tarih: 17 Temmuz 2022
Beden: Beden:80D
Satıcı: Penti

Yorum: Harika toparlayıcı bir ürün tam beden alın hatta biraz küçük bile olabilir
İsim: B** K**
Tarih: 16 Ekim 2023
Beden: Beden:90D

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz yumusacik toparlaması mükemmel
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Cok guzeller 75 E kullaniyordum ,80 E aldim F alirsam cok guzel olurdu 🤗 hamilelikden dolayi tam bilemedim. Hic bir kilo alimi yoksa kendi bedeninize gore alin cok guzel
Tarih: 13 Eylül 2022
Beden: Beden:80E

Yorum: Mükemmel.Dik tutuyor ve çok iyi toparlıyor.Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ö**
Tarih: 13 Haziran 2022
Beden: Beden:80F

Yorum: kendi numaranizi al8n cox toparlayici
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:90C

Yorum: İndirimdeyken aldım , çok başarılı. Kendi bedeninizi alın
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Beden:90C

Yorum: penti kalitesi güzel toparlıyor tam beden alabilirsiniz
İsim: F** K**
Tarih: 14 Kasım 2022
Beden: Beden:90E

Yorum: İnanılmaz rahat yok gibi birşey büyük bedenler gözünüz kapalı alabilirsiniz tam beden alın
İsim: A** G**
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Beden:95D

Yorum: keşke 10 puan olsaydı 10 puan verseydim hayatımda gördüğüm ve aldığım en iyi sütyen diyebilirim mağazada denedim 750 liraydı çok pahalıydı almadım burdan takip edip burdan aldım normalde 95 giyiyorum gögüslerim büyük ama bu ürünü bi beden küçük aldım 90D bir beden küçük alabilirsiniz teşekkürler trendyollllll♥♥♥
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Tam beden alın güzel toparlıyor
İsim: K** A**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Anneanneciğime aldım çok beğendi yumuşacık pamuklu sütyen ♥
İsim: B** N** D**
Tarih: 14 Kasım 2021
Beden: Beden:95E

Yorum: Ürün çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** b** T** i**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Kasım 2023

Yorum: çok güzel tam beden
İsim: E** Ö**
Tarih: 17 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam toparlıyor bedeni tam alinmali
İsim: H** K**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:85C

Yorum: Kendi bedeninizi alın gayet güzel bir ürün
Tarih: 09 Kasım 2021
Beden: Beden:85C

Yorum: cok rahat ve toparlayici.bedeni her zaman kullandigim bedene gore buyuk geldi.iade etmek zorunda kaldim.2 beden kucugunu siparis edicem.
İsim: D** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: süper kaliteli. tam beden alın
İsim: S** D**
Beden: 11 Mart 2022

Yorum: Ürün paketleme süperdi kargo süreside hızlıydı bu büyük göğüsler için üretilmiş dünyanın en rahat sütyeni bence rahatlığı anlatılmaz kesinlikle alın ben büyük almışım iade edip küçüğünü aldım pentinin ilk kez bir sütyenini bu kadar beğendim kesinlikle şans verin pişman olmazsınız🥰
Tarih: 07 Nisan 2022
Beden: Beden:90F

Yorum: Annem için aldık. Ef sa ne
İsim: S** P**
Tarih: 07 Eylül 2022
Beden: Beden:95F

Yorum: urun büyük geldi ama kampanya fiyatı da değişti.sadece beden değişikliği yapabilir misiniz?
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:100D

Yorum: anneme aldım çok beğendi
Beden: 30 Eylül 2023

Yorum: Bayıldım m
İsim: N** G**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Annem için aldım yapısı çok güzel kullanışlı ve rahat kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: Z** E**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:85D

Yorum: anneme aldım artık baska sütyen giymem dıyor
İsim: G** B** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: ben kendi bedenimi aldim rahat ettim teşekkür ederim
Tarih: 14 Ocak 2024
Beden: Beden:95C

Yorum: kaliteli ve güzel bi ürün ama kalıpları baya büyük bedeninizden 1 2 beden küçük alın
İsim: ç** T**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Bir beden küçük alınabilir yalnızca. Onun dışında 10 numara bir sütyen. Özellikle iri göğüslüler için ideal
İsim: Ö** Ö** Ü**
Tarih: 19 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Anneme aldım,büyük göğüslü ortada topladı hepsini diyor memnun kalmadı
İsim: Y** A**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: güzel bir ürün tam beden alınabilir
İsim: m** ö**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:95E

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Ürüne Dair Sorular

Soru: urun tellimi
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: 118 göğüs üzeri 108 göğüs altı için uygun beden kaç acaba
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen model ürünümüzde 105 A bedeni tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs altı 96 gögüs üstü 114 hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen model ürünümüzde 95 D bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içinde. sünger varmi. toparlacimi
Cevap: Merhabalar efendim balensiz ve süngersiz ultra toparlayıcı bir sütyendir.

Soru: 115 yada 120 bedeni varmı
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şu an stoktaki bedenler mevcut. Diğer renk çeşidi ve modeller için magazamizi ziyaret edebilir, kupon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyah ve başka renkleri varmı aynı modelin
Cevap: var efendim

Soru: Pamuklu kumaş mi? Teşekkürler.
Cevap: %94 polyamid %6 elasten Dantel bir model

Soru: Hello, I ordered non wired BRA and get underwired one, why is it so? What can O do now?
Cevap: Evet efendim

Soru: mesala ben 95 c aldim ama bel genis geldi hangisini almaliyim
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba göğüs 120 göğüs altı 113 hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 82 alt 95 göğüs kaç beden olur
Cevap: 80B yi deneyebilirsiniz

Soru: merhaba bana bu sütyenin 90 c aldım ön kısmı tam oldu fakat beli biraz büyük geldi hangi beden alsam olur lütfen bilgi verirmisiniz
Cevap: Göğüs kısmı tam ; sırt kısmı bol olduysa bir beden sırttan küçültmeniz gerek efendim. 85 C tam olur . İade ve değişim hakkınız mevcut efendim

Soru: merhaba, göğüs ölçüsü 112, göğüs altı 95 hangi bedeni tercih etmeliyim?

Soru: göğüs kısmında ped var mı acaba sadece dantel mi
Cevap: Merhaba,#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen model ürünümüz balenli, toparlayıcı etkisi bulunan, kapsız özelliklere sahiptir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 113/128 kaç beden almalıyım teşekkür ederim

Soru: Merhaba violet form toparlayıcı balenli dolgusuz sütyen modeli ve lotus sütyen modelinde 80C kullanıyorum kalıpları aynı mı acaba

Soru: göğus 125 göğus altı 101 kac beden almaliyım
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen model ürünümüzde 95F bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: gogus alti 100 gogus cevresi 109 kac beden.almam gerekiyt
Cevap: 100 c efendim

Soru: göğüs 110 göğüs altı 104 kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba , #hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen ürünümüzde 95D tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba normalde 95 beden giyiyorum kilom 86 kaç beden almalıyım

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen Ürüne Ait Resimler

#hiççamaşırı Beyaz Balensiz Lily Form Toparlayıcı Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü