#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen En Düşük Fiyat Nerede ?

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen En Düşük Fiyat Nerede?
#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Mevcut Fiyatı 524.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Memnuniyet Durumu Nedir?

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Hakkında yaklaşık 1681 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Ürün Bilgisi

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen ürününü 524.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Yorumlar Ve Değerlendirmeler
524.99 Tl ye satışta olan #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1681 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: tam bedeninizi alin
İsim: B** D**
Tarih: 30 Mart 2022
Beden: Beden:75A
Satıcı: Penti

Yorum: cok kaliteli ve içinde konforlu hissettiriyor. Ben tavsiyeler üzerine sırt ölçümü bir beden büyük aldım, cup ölçüm aynı. tam geldi teşekkürler
İsim: M** M**
Tarih: 11 Şubat 2022
Beden: Beden:85B

Yorum: Tam beden alabilirsiniz . Gerçekten çok çok rahat
İsim: P** U** C**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:80A

Yorum: Cok iyi kendi bedenini alabilirsiniz
İsim: I** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Mart 2023

Yorum: Muazzam güzellikler bedeninizi alın
İsim: D** E**
Tarih: 12 Aralık 2021
Beden: Beden:80B

Yorum: Ürün gayet güzel tam bedenimde aldım oldu gayet rahat bir şekilde kullanıyorum
İsim: G** U**
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:70B
Satıcı: Moda Ekru

Yorum: Ayy harika bir sütyen alın aldırın arkadaşlar rahatlığı duruşu gerçekten 🌟 🌟🌟🌟🌟 indirimdeyken almıştım iyi ki almışım bedeni tam oldu ❤❤ penti yine harika 🌸🌸
İsim: s** e**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel toparlıyor kesinlikle çok beğendim 80B gayet güzel oldu
İsim: M** Ö**
Beden: 21 Ekim 2021

Yorum: Çok seksi duruyor ben çok beğendim 85 b bedenim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Harika toparladı bedeninizi alın 👍
İsim: Ş** B**
Tarih: 21 Ocak 2022

Yorum: destekli sevenler için çok çok güzel bir sütyen ben 75b takıyorum çok güzel toparlıyor ve güzel gösteriyor
İsim: n** ö**
Tarih: 11 Mart 2022
Beden: Beden:75B

Yorum: Tam kalıp çok rahat
İsim: M** ş**
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel tam beden alın
İsim: Ö** B**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: cok kaliteli tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim.
İsim: D** A**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: zaten kullandığım bir üründü tekrar aldım hem siyahını hem beyazını. 80b giyiyorum 80b aldım tam oldu
İsim: H** K**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzeldi fakat benim bedenime büyük geldi.Kesinlikle bir sonraki indirimde kaçırmam
İsim: Ö** K**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Sütyen gayet kaliteli ve indirimdeyken almanızı tavsiye ederim. Bir beden büyük almışım küçüğüyle değiştiricem ama göğüsleri gayet güzel gösteriyor
İsim: M** S**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: yokmuş gibi cok rahat bir beden küçük alinmalli
İsim: G** U**
Beden: 14 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel tam beden beğendim
İsim: K** K**
Beden: 18 Mayıs 2023

Yorum: aşırı beğendim penti kalitesi tam beden
İsim: Z** G**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: harika koltuk altıniz da dahil çok güzel toparlıyor bayıldım ... kendi bedeninizi alabilirsiniz güzel bayanlar ..
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Normal bedeninizi tercih edebilirsiniz rahat bi sütyen duruşunu da beğendim
İsim: C** O**
Beden: 26 Mart 2023

Yorum: Çok rahat tavsiye ederim. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: D** A**
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: Hayatıma giydiğim en rahat çamaşır tam beden alınız çok güzel
İsim: B** F**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok rahat bir sütyen ve desteği çok güzel toparlıyor. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: K** O**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Çok sevdim güzel gösteriyor sırt ölçüsünü bir beden büyük aldım çok rahat oldu
İsim: S** K**
Tarih: 07 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: bi beden kücük alabilirsiniz
İsim: C** G**
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Cok guzel mutlaka alın tam beden
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:75B

Yorum: Çok güzel, sütyen yokmuş gibi hissettiriyor, aşırı rahat. Destekli ama çok yoğun değil. Kendi bedeninizi alın.
İsim: F** K**
Beden: 08 Mart 2023

Yorum: Basarili gercekten yok gibi kendi bedeninizi alin
İsim: D** i**
Tarih: 16 Aralık 2023
Beden: Boy:170cm

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Destekli mi
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz balensiz, pedli ve destekli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Pamuklu mudur
Cevap: Merhabalar efendim, hayır. Yüzde 80 polyester yüzde 20 elastendir. Rahat kumaşa sahiptir.

Soru: Ürün dolgulumu
Cevap: Merhabalar evet efendim dolgulu modellerden

Soru: askıları çıkıyor mu
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, dolgular çıkabilir mi?
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz balensiz, pedli ve destekli özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Askıları çıkıyor mu?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar nasılsınız ben sütyen bedemini bilemiyorum 85b büyük 80b iyi ama üst taraf boş kalıyor nasıl ölçüyü bilmeliyim yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: dolgusuz modeli hangisi acaba
Cevap: Merhaba, #Hiççamaşırı Siyah Cosy Balensiz Pamuklu Sütyen model ürünümüzün siyah rengini tercih edebilirsiniz. Ürün kodu; PLN9N23221IY-BK3 şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargoyla gönderim yapıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Trendyol Çözüm Merkezi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kıyafet altında iz belli ediyor mu, iz bırakmayan modelden mi acaba?
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüz dikişsiz yapısıyla belli etmeyen özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kargonuz hangisi
Cevap: Surat kargo efendim

Soru: göğüs altı ölçüsü 85 göğüs cevresi96 hangi bedeni almaliyim
Cevap: Merhaba 85B ölçü tercih edebilirsiniz.

Soru: 85A -85b arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba A ile B arasındaki fark sırt ölçüsü farklılığıdır.

Soru: Merhaba, sütyenlerin iç taraflarının nasıl göründüğünü neden fotoğraflara koymuyorsunuz? Bizler alırken dışı kadar içine de bakıyoruz. Mesela destekli demişsiniz, desteğin şekli, kalınlığı nasıl bilemiyoruz..

Soru: Merhaba bu ürün dolgulu mu?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: merhaba göğüs altı 78 üst 85 kac beden almalıyım bu ürünü
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüzde 75A bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bu ürün alttan dolgulu bir sorun sütyen mi?
Cevap: Evet ben alttan

Soru: merhaba göğüsleri büyük dolgulu gösteren varmı yada hangisi göğüslerim çok küçük elbiselerde kötü duruyor en dolgulusu hangisi küçük göğüslere hangisini öneriyor sunuz büyük görünsün diye

Soru: 75 beden lazım ne zaman olur ?
Cevap: 75 hangi cup?stoklarımız sürekli güncelleniyor.takipte kalabilirsiniz

Soru: merhaba büyük beden varmı bu modelde
Cevap: Merhaba,#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen model ürünümüzün en büyük bedeni 85B bedendir.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen Görsel Galerisi

#hiççamaşırı Siyah Balensiz Decollette Push Up Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü