Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Alınmaya Değer Mi?
Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Güncel Fiyatı 374.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Hakkında yaklaşık 19510 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Ürün Hakkında Bilgi

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Ürününün Satıcısı, THE BODY SHOP Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml ürününü 374.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Yorum Ve Değerlendirmeler
374.0 Tl ye satışta olan Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19510 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Efsane ötesi bir peeling yüzünüzü cayır cayır yaktığını hissedebiliyorsunuz. Gözenekleri açıyor indirimde yakaladıkça stokladığım bir ürün
İsim: C** Ö**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: THE BODY SHOP

Yorum: İndirim oldukça stokladığım üründür cildi tertemiz yapıyor
İsim: B** K** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ocak 2023

Yorum: Harika gerçekten siyah nokta problemi yaşayan herkes alsın. Güzellik salonlarındaki cilt bakımları kadar faydalı resmen şok oldum. Hemen stokladım
İsim: C** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: İndirim zamanında bittikçe alıyorum. Şahane bir maske. Cildinizi tertemiz ve yumuşacık yapıyor. Siyah noktalrımı da büyük ölçüde temizledi👍🏻
İsim: T** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Bittikçe stokluyorum
İsim: Z** Ç**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Bittikce indirimde stokluyorum
İsim: B** K**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Sırf merakımdan indirimde aldım gerçekten övüldüğü kadar varmış. Cildi çok iyi temizliyor pırıl pırıl oluyorsunuz. Fiyatı çok fazla ama indirim takip edip bittikçe alırım
İsim: Betül T.
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: İndirimlerde stoklayın arkadaşlar.Minik boy almak daha mantıklı kurumadan kullanıyorsunuz.Cildi derinlemesine temizliyor.
İsim: B** Ç**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Cildi pamuk gibi yapıyor gözenekleri temizliyor daha ne olsun indirimde stoklayacağım
İsim: M** G**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Her zaman stokladığım vazgeçilmez cilt bakım ürünüm
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Bayıldım. İlk kullanımda bile gözeneklerin sıkılaştığını hissediyorsunuz. Aldığımdan beri haftada 1 düzenli kullanıyorum. Bittikçe stoklayacağım
İsim: ö** a**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Cildi çok güzel arındırıyor, indirimlerde kesinlikle stoklanmali
İsim: Ş** G**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Cildi çok güzel arındırıp yumuşacık yapıyor kesinlikle stoklanmalı
İsim: G** Z**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: ürün cildime çok iyi geldi indirime girdikçe stoklayacagim
İsim: E** p**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Çıkmayan inatçı siyah noktayı bile 2. kullanımda kolaylıkla söküp attı ya, daha bir şey demiyorum. Mucize maskemiz banyomuzun baş köşesinde yerini aldı. İndirimde bol bol stoklamak lazım.
İsim: A** K**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Bu maskeye ne desem az. İlk kullanımdan itibaren siyah noktalarımı belirli düzeyde azalttı. Kampanyada alınca daha da uyguna geliyor. Tam stoklamalık bir ürün💖
İsim: E** B**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: İlk kullanımda bile cildim ışıl ışıldı bundan sonra takipteym indirime girdikçe stok yapın harika bir ürün
İsim: dıdem y.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle %100 tavsiye! Cildimin hem nemlendiğini hem temizlendiğini sonuna kadar hissediyorum. İndirimde stokladım.
İsim: E** G** O**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: İndirimde hemen stokluyorum yağlı akneli cildimi tertemiz yapıyor ve hiç alerji yapmadı küçük boy olması daha iyi büyük boyda ürün kuruma yapıyor çünkü. Boyunu görünce şaşırmayın uzun vadede kullanıyorum
İsim: E** K**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: bayıldım indirime girdikçe stoklayacagim
İsim: F** Ş**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: efsane bişey ilk kullanımda siyah nokta gitti cildim gerildi indirime girince stok yapicam esimede kullandiricam
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: İndirime girdikçe stoklarım mükemmel
İsim: Z** G**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: İndirime girdikçe stoklarım
İsim: N** A**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: çok sevdiğim bir maske indirimdeyken stokladim
İsim: F** İ**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Bayildim denediğim en iyi kil maskesi
İsim: Aleyna N. A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Temmuz 2021

Yorum: mis gibi uapiyor cildi ,fiko tavsiyesiyle aldim hic yaniltmadi onerdigi ne varsa alirim harika ürünler #filizozceviren instagramda takip etmelisiniz kaliteli cool bir kadin duruşunu önerdiği seyleri seviyorum ve en onemlisi inanin sizin paranizi düşünüyor guzel olmayan hiç bir ürünü önermiyor 👍💯🧿
İsim: D** Ç**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Ne zaman indirime girse alıp alıp stokluyorum. Gözeneklere çok iyi geliyor. Derinlemesine temizlediğini, cilt tonunu eşitlediğini ilk kullanımda bile görebiliyorsunuz.
İsim: Mehriban A.
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: Bu 3. Kutum indirimde gördükçe stokluyorum çok seviyorum
İsim: İ** P**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Cildi kurutmadan derinlemesine temizliyor. İndirim yakaladıkça stokluyorum :)
İsim: F** D**
Tarih: 09 Ocak 2023
Satıcı: White Botanic

Yorum: Bayıldığım bir maske. Son zamanlarda özellikle fiyatı çok arttı o yüzden hep indirime girince alıp stokluyorum sadece. Yorumlarda boyutuna şaşıranlar olmuş ama zaten kaç gram olduğu yazıyor. evet küçük bir kutu ama zaten çok kalın sürmeye gerek olmuyor. Ben her bir kutuyu en az 10-15 kez kullanabiliyorum. Haftada cildimin ihtiyacına göre 1-2 defa uDevamını Oku
İsim: k** a**
Tarih: 24 Eylül 2021

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Mrh hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz acaba öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Anlaşmalı olduğumuz gönderi firmaları Sürat Kargo, Trendyol Express ve Yurtiçi Kargo'dur.

Soru: Merhaba Ne zamab Kargolar siniz ve hangi kargo
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Siparişlerinizin ödemesi onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde ürününüz hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz gönderi firmaları Sürat Kargo, Trendyol Express ve Yurtiçi Kargo'dur.

Soru: Merhaba urunu kullandiktan sonra tonik ve nemlendirici kullanmali miyim?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Evet cildinize uygun yapıda tonik ve nemlendirici kullanmanızı öneririz.

Soru: Hyalüronik asit var mi içinde
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Ürünün içerisinde Hyalüronik asit bulunmamaktadır. Ürün içerik bilgisi; Aqua, Kaolin, Moroccan Lava Clay, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol Denat., Camellia Sinensis Leaf, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Pumice, Argania Spinosa Shell Powder, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Charcoal Powder, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Limonene, Linalool, Methylpropanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Menthol, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophosphate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citric Acid, Menthoxypropanediol, Citral, Geraniol, Coumarin, Caramel. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah noktalar için kullanılır mı
Cevap: evet efendım açıklamada yazıyor gözenekler temiz olursa zaten siyah nokta oluşumu engellenmiş olur

Soru: Ne zaman indirime girer ilk kez alacağım
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyalarımız sıklıkla güncellenmektedir, takipte kalmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba son tarihi nedir
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Depomuzdan hangi parti numaralı ürünün geleceğini önceden tespit edemediğimiz için bu bilgiyi sağlamamız mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: son kullanma tarihi ne zman acaba
Cevap: Merhabalar efendim 12 ay kullanım tarihi vardır İyi günler dileriz

Soru: Merhaba gebelikte kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Ürünün içeriğini doktorunuza danışmanızı ve onayı dahilinde kullanmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba almış olduğum ürünün son kullanma tarihi yazmıyor nedir acaba
Cevap: Açıldıktan sonra 12 aydır sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle

Soru: mrb kolay gelsin acaba bu ürünü erkeklerde kullanabilriyormu bide kaç dakika ciltte kalması lazım
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Ürünümüzü erkekler de kullanabilir. 5-10 dakika kilin kurumasını bekleyiniz ve ılık su ile cildinizi durulayınız. En etkili sonuç için haftada 2-3 defa kullanınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Anlaşmalı olduğumuz gönderi firmaları Sürat Kargo, Trendyol Express ve Yurtiçi Kargo'dur.

Soru: Merhaba maskeniz de yeni kutuya geçtim 8 dk beklettim yüzümü yıkadıktan sonra maskeyi sürdüğüm yerler kırmızı halde , daha önce kullandığımda böyle bir sorunla karşılaşmamıştım , suan çok endişeliyim yüzüm böyle mi kalacak benim , neden olmuş olabilir içeriğinde bir sorun mu var bu 2.kutum
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kızarıklık uzun sürmediği sürece alerjiye sebep olduğunu söyleyemeyiz anlık geçici kızarmalar içeriklerinden kaynaklı normaldir ancak 5 dakikadan uzun kızarıklığa yol açıyorsa kullanılmamasını öneririz.

Soru: Keşke indirimli halindeyken 2al 1öde yapsanızz 🫠🥹
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyalarımız sıklıkla güncellenmektedir, takipte kalmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hamilelikte kullanıma uygun mudur
Cevap: merhaba hmilelikte tamamen organik kullanmalısını efendım

Soru: orjinalmi?
Cevap: Tabiki efendım.Doğrudan firması ile calısmaktayız.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar, maskeyi gündüz uygulamamızda bir sorun var mı? Güneşe çıkınca bir yan etki oluşturur mu
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Gündüz ve gece kullanılmasında bir sakınca bullunmamaktadır. Güneşe çıkınca herhangi bir yan etkisi olmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Çok kuru ciltler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Himalayan Charcoal - Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske ürünümüz kuru/çok kuru ve hassas ciltler hariç tüm cilt tipleri için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: size Skt sorulmuş ışıltı veren maske yazmışsınız. Son kullanma tarihi nedir ürünün ?
Cevap: Üretim Tarihi 2022

Soru: merhaba Trendyol ile gönderim yapıyormusunuz?

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml Ürün Resimleri

Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske 15 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü