Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 88.0 Tl'den Satılmaktadır.

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Gerçekten İyi Mi?

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Hakkında yaklaşık 491 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Ürün Özellikleri

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Ürününün Satıcısı, K H N Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) ürününü 88.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Kullananlar
88.0 Tl ye satışta olan Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
491 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok güzel saçlarıma ve cildime çok iyi geliyor indirime girdikçe stok yapacağım
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Aralık 2023
Satıcı: OIL KING

Yorum: gerçekten 100%100 dogal harika bir Hindistan cevizi hiç boşuna pahalı olanları almayın tüm içtenlikle yazıyorum efsane bir yağ
İsim: S** Ö**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: güzel paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti. İlk başta yorum olmadığı için tereddüt etmiştim fakat çok güzel geldi. Teşekkür ederim.
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: yemeye kıyamıyor insan çok çok güzel bir tadı ve kokusu var ,bu fiyata bu kadar iyi ve kaliteli beklemiyordum açıkçası ,gıda olarak kullanmak için ilk kez alıyoruz ,daha önce saç bakımı için almıştım memnun kaldım , inşâallah bu ürün de şifâya vesile olur,satıcıda çok özenli ,ertesi gün kargoya verip bana ulaştırdı, çok çok teşekkür ediyorum
İsim: S** S**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Paketleme mükemmel kargolama hızlı. Bu tarz bitkisel yağların soğuk sıkım olmasını çok seviyorum. Ürünü özellikle inceledim, hava aşırı sıcak olduğundan gelene kadar erimiş. İçine baktığımda Hindistan cevizinin minicik parçalarını gördüm. Bu beni mutlu etti açıkçası. Hatta bir kaşık da hemen yedim. Kesinlikle muhteşem bir satıcı ⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: A** Ö**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel tadı kıvamı paketlenmiş gayet iyi
İsim: D** Ö**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Severek kullanıyorum saç bakımında vücut nemlendirme de mükemmel ❤👍🏻
İsim: A** B**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Çok iyi paketlenmişti. Çok sevdik bu yağı, kokusu harika, tadı yumuşacık 🙏
İsim: R** D**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: ürün sıvı haldeydi erimiş hava sıcak zaten normal ben dolaba koydum kısa sürede formu katılaştı. kokusu ağır değil. yüz saç vücut eller icin aldım. hızla emiliyor. bakalım kullanmaya basladım. kuru cildime iyi geldiğini hissediyorum. beklediğim sonucları alırsam yeniden alım yapacagım.
İsim: G** S**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Cocostar çikolata gibi koktum 😁 ben cilt bakımı için aldım zamanla güncellerim. Kargo herşey çok güzeldi.
İsim: M** K**
Beden: 03 Şubat 2024

Yorum: çok güzel çok teşekkür ederim paketleme süper
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Ürünü çok beğendim ağzına kadar dolu geldi kokusu da çok güzel çok teşekkürler :))
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Oğlum spor yapıyor hocası önermiş umarım işe yarar 👌
İsim: M** Y**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: bayıldım kokusuna sacım ıcın aldım
İsim: Y** A**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: ürün hava sıcaklığından kayankli su gibi olmuştu ama dolaba koyunca düzeliyor kutusu paketlenmesi kavanozun ayriyetten streç filme sarılması gayet iyi olmuş teşekkürler
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Biraz sıvı şekilde ulaştı elime ancak sadece 2 gün uyguladım saçıma gayet başarılı yumuşacık oldu saçlarım paketlemesi de oldukça iyiydi
İsim: H** i** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: çok güzel başarılı satıcı
İsim: C** E**
Beden: 20 Ekim 2023

Yorum: sacima ve vücuduma kullanıyorum gayet güzel
İsim: F** N** S**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: harika bir kokusu var Fiyatına göre gayet güzel. SUrekli aldığım bir ürün
İsim: A** t**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: paketleme güzeldi. teslim
İsim: N** İ**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Paketleme gayet iyiydi
İsim: P** T**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: çok güzel😍😍😍
İsim: imen A.
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: sağlam geldi. uygun fiyatlı
İsim: C** A**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Bilerek en yüksek puanı verdim gözükmesini çok istiyorum bu yorumun. Kargom tahmini teslim tarihinden çok sonra geldi. Kargo şirketi ile ilgili bir problem olarak görüyorum.Ürün konusunda hiçbir problem yok kokusu,tadı ve paketlemesi çok güzel. Fakat kargo firması çok özensiz 2 adet sipariş vermiştim çok güzel paketlenmiş olmasına rağmen 1 tanesi kDevamını Oku
İsim: Hümeyra A.
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: Ö** T**
Beden: 03 Ekim 2023

Yorum: Gayet güzel
İsim: D** D**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: yaxşı paketlənmişdi,təşəkkür edirəm salamat gəldi
İsim: B** B**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi,bir tanesi akmıştı ,amma sorun değil,kokusu çok güzel sadece çok küçükler .
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏻
Tarih: 01 Şubat 2024

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Yenebilir mi acaba
Cevap: Evet efendim gıda olarak tüketime uygundur

Soru: Saç uzatıyormu
Cevap: Bakım yağı olarak kullanıma uygundur efendim maalesef faydaları hakkında bilgi vermemiz yasa gereği yasak iyi günler dilerim

Soru: ürün organikmi
Cevap: Merhabalar efendim maalesef organik sertifikamız şuanda mevcut değil

Soru: Kahveye atabilirmiyix
Cevap: Merhabalar uygundur efendim

Soru: Tamar alikizi
Cevap: Yarın gönderimi sağlanacak efendim bugün yoğunluktan dolayı gecikmesi durumunda kalınmış beklettigimiz için çok özür dileriz iyi akşamlar

Soru: Merhaba ürün kıl batiklarini Çıkarır mı? Hangi formda kullanılmalıdır?
Cevap: Merhabalar efendim ister sıvı ister katı formda uygulayabilirsiniz hangi yöntem sizin için daha uygunsa maalesef faydaları hakkında bilgi vermemiz yasak efendim doktora danışarak kullanabilirsiniz anlayışınız için teşekkür ederim

Soru: saça yararı nedir
Cevap: Merhabalar efendim maalesef faydaları hakkında bilgi vermemiz yasa gereği yasak doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz

Soru: merhaba doktorum hamilelikte karin çatlaklarım için onerdi uygun mudur
Cevap: Merhabalar efendim uygundur

Soru: merhaba yemekde kulanmak olurmu?
Cevap: Merhabalar gıda olarak kullanıma uygundur efendim

Soru: Hiç yorum yok iyi bir ürün mü bilgi alabilir miyiz yiyecek ve bakım olarak da kullanacağız
Cevap: Merhabalar efendim yeni ürün olduğu icin saf hindistanceviziyagidir koruyucu vekatkı maddesi içermez

Soru: Merhaba ürün gıda olarak kullanılabilir denilmiş organik serfetikası var mı?
Cevap: Merhabalar efendim organik sertifikası şuanda maalesef mevcut değil gıda olarak kullanıma uygundur

Soru: beyaz saçlar için faydalı olurmu yok eder mi
Cevap: Merhabalar efendim maalesef faydaları hakkında bilgi vermemiz yasa gereği yasak doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz bakım yağı olarak saça sürmeye uygundur

Soru: saç uzmasinda nasıl. bı etki gösterir efendim
Cevap: Merhabalar efendim bakım yağı olarak kullanabilirsiniz

Soru: sac diplerine mi sac uclarına mi kullanılıyor
Cevap: İki şekilde de hekiminize danışarak kullanabilirsiniz

Soru: merheba ürünü sifariş etdim lütfen kontrol edin yeni üretimli defosuz halde iyice paketlenerek gönderin önceden teşekkürler
Cevap: Tabiki efendim iyi günler dilerim

Soru: trendyol express ile gönderim sağlayabilirmisiniz bulunduğum bölgeye sadece trendyol express getiriyor
Cevap: Merhabalar evet efendim Trendyol express ile gönderim sağlıyoruz

Soru: diş beyazlaması için kullanılırmı
Cevap: Bakım yağı olarak kullanıma uygundur efendim

Soru: saç için uygun mu
Cevap: Uygundur efendim

Soru: Mrhb saç diplerinde oluşan konaklari yumuşatmak işin kullanilirmi
Cevap: Merhabalar efendim maalesef faydaları hakkında bilgi vermemiz yasa gereği yasak doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz anlayışınıza çok teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim

Soru: ürün yenebiliyomu
Cevap: Merhaba efendim evet ürün gıda olarak tüketime uygundur

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) Resim Galerisi

Hindistan Cevizi Yağı 210 ml (soğuk Sıkım %100 Saf) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü