Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Satın Alır Mısınız ?

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Mevcut Fiyatı 191.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Hakkında yaklaşık 396 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Ürün Hakkında Bilgi

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Ürününün Satıcısı, Life In Hindistan Cevizi Yağı 330 ml ürününü 191.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
191.9 Tl ye satışta olan Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
396 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: yorumlara bakarak aldim çok memnun kaldım çok güzel kokuyor hindistan cevizi yağı paketlemede iyiydi herkes alabilir
İsim: L** s**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AKCAETİCARET

Yorum: ürünü ikinci kez sipariş etmiştim bir kısmını saçım icin ayırıyorum kahveme çukulata sosuna da kullaniyorum tadi guzel tam istediğim gibi tesekkurler
İsim: g** u**
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: AYAs Markets

Yorum: Mükemmel bir ürün, çok kuru bir cilde sahibim ve tek seferde inanılmaz nemlendirdi. Kesinlikle herkes kullanmalı.
İsim: V** A**
Tarih: 21 Aralık 2022
Satıcı: BAYYLİN KOZMETİK

Yorum: Çok beğendim saçlarımı yumuşacık yapıyor
İsim: Ö** D**
Tarih: 25 Eylül 2021
Satıcı: BY_Dijital

Yorum: Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım. Kargo oldukça hızlıydı, paketlemeyide çok beğendim. Saçlarım için aldım, hızlı uzatması için. Denedim, bakalım sonuç verecek mi 😌
İsim: Ş** E**
Tarih: 10 Ocak 2023
Satıcı: GrossMarketin

Yorum: kargo aşırı iyi paketlenmiş sağlam geldi ürün klasik bi hindistan cevizi yağı pek bi olayı yok aslında ben duş sonrası saç bakımında kullanıyorum yumuşatıyo saçı güzel
İsim: **** ****
Tarih: 22 Eylül 2023
Satıcı: boğaziçi pazarlama

Yorum: beklediğime değdi şişesi büyük,, ve bereketli olacagini düşünüyorum markadan cidden memnunum yumusasik yapıyor uzatıyor her duş öncesi bir saat saçımda bekletiyorum deneyin mutlaka ♥
İsim: m** s**
Tarih: 08 Mart 2024
Satıcı: BELİL

Yorum: Kargo muntazam paketlenmişti. Hem gıda hem kozmetikte kullanıyorum. Teşekkürler🙏
İsim: E** İ**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: paketleme güzeldi saglam elime ulaştı teşekkürler
İsim: H** Ö**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Zaten herkes en az bir defa kullanmıştır ben her zaman alıyorum saçlarım çok güzel oldu yoğun ve güçlü tavsiye ederim
İsim: E** D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: Özakçay

Yorum: Aşırı memnunum üstelik indirimde almıştım🤩
Tarih: 23 Mayıs 2022
Satıcı: Ekomini Gıda 55

Yorum: kokusu o kadar güzel ki sapa sağlam ulaştırıldı teşekkürler
İsim: B** b**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Ürünü özellikle life in alıyorum hem yenebilir hem de kokusu çok hoş ekstra parfüm falan yok yazıyor
İsim: U** D**
Tarih: 10 Mart 2023
Satıcı: BAYYLİN KOZMETİK

Yorum: Baya hosumuza gitti; cok hos bir kokusu var!
Tarih: 10 Temmuz 2024
Satıcı: MotherAnBaby

Yorum: Mükemmel benim boyadan yıpranmış sertleşmiş saçlarımı bile yumuşacık yaptı bayıldım. Kokusu ve tadı da çok güzel ikinciyi sipariş verdim hemen. Kesinlikle alınmalıı
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Hep alıyorum, güzel ürün
İsim: H** B**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Saçlarım için kullanıyorum ikisinide gayet güzel
İsim: gelinleringunlugu
Tarih: Fenomen
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel olmuş
İsim: S** B**
Tarih: 06 Eylül 2024
Satıcı: Bİ-ER

Yorum: hep kullandığım bir ürün stokluyorum indirim yakaladikca
İsim: K** K**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Tırnaklarım kalıcı oje çıkartan makineden müthiş incelmişti. Bu ürün 2 haftada hem etkerini hem tırnaklarımı toparladı. Tabi üzerindeki dalgalanmaları manikürcüm törpüleyerek çözdü. Bu ürün de aynısı. Kullanmaya devam edeceğim nasipse
İsim: L** P** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Satıcı: Depolink

Yorum: Henüz kullanmaya başlamadım paketlemesi cok sağlamdı temiz geldi çok güzel kokuyor
İsim: S** E** Ş**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: İ** B**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: hem tadi hem ambalajı hem kalitesi cok cok iyi. Diger markaya göre açık ara iyi bence.
İsim: A** Y** T**
Tarih: 07 Ekim 2023
Satıcı: TrendHepsi

Yorum: kahvelerime ekliyorum içimi yumuşak ve tadı daha keyifli oluyor sayesin de teşekkürler
İsim: G** D**
Tarih: 08 Kasım 2023
Satıcı: TrendHepsi

Yorum: Uzun zamandır kullanıyorum, memnunum.
Tarih: 03 Temmuz 2024
Satıcı: Hitit Shop

Yorum: Saçı çok güzel yapıyor
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: Ben siparis vermeden önce rica etmistimki paketlemeni dogru düzgün yapsinlar ama h.c.yagi yariya kadar akmis
İsim: V** H**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: bayıldım tek kelimeyle harika
İsim: kader o.

Yorum: kavanozun kapagi açılmış dökülmüştü
İsim: M** C**

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Merak Edilenler

Soru: Saç bakım yağı olarakta kullanabilirmi durulamak zorunda mıyız ?
Cevap: merhaba efendim Saç bakımı için: Hindistan Cevizi zengin içeriği ile saçlarınızın beslenmesine, bakımlı olmasına yardımcı olur. Saç diplerine ve saç uçlarına uygulayabilirsiniz. Yarım saat beklettikten sonra doğal içerikli bir şampuanla saçınızı yıkayın. Haftada 1 uygulayın. iyi günler dileriz

Soru: vücut çatlakları için kullanılır mı?
Cevap: Merhabalar saçlar için kullanılır

Soru: ptt gönderiyor musunuz
Cevap: Maalesef gönderim sağlayamıyoruz. Trendyol express sürat veya mng ile gönderims ağlıyoruz

Soru: saci uzatirmi
Cevap: Merhaba, bu konuda bir bilgimiz yok malesef.

Soru: merhaba yenilebilir mi acaba yemeklerde kullanilirmi
Cevap: Merhabalar evet gıda olarak tüketmek için uygundur.

Soru: yağı saça kullandiktan sonra durulamamız gerekiyormu
Cevap: Merhabalar evet durulama gerekecektir.

Soru: mct oranı nedir içerisinde
Cevap: Merhaba efendim, %100 hindistan cevizi yağı içermektedir.

Soru: merhabalar saçlar da nasıl kullanılır
Cevap: Direk alıp krem gibi sürüyoruz efendim

Soru: ağız için gargara yapmaya uygun mu?
Cevap: Merhaba, hayır uygun değildir. İyi alışverişler 🛍

Soru: yeniryor mu ? kahvenin içinde vs
Cevap: Merhabalar ürün yenilebilir olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz.İyi günler dileriz

Soru: Almak istiyorum ama nasıl ve ne süre ile kullanılır bilmiyorum satıcı dan öğrenmek istiyorum. Saç ve yüze nasıl kullanacağız yazar mısınız?
Cevap: merhaba, sitesindeki açıklamayı aktarıyorum size ve ek olarak komedojonik bir yağ olduğu için yüzünüzde uzun süre bekletmeniz gözenek tıkayarak sivilce oluşumuna sebep olabilir. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bitkisel yağlardan biri olan Hindistan cevizi yağının son yıllarda kullanım sıklığı giderek artmaktadır. Bunun en önemli nedeni son derece faydalı olması ve kullanım alanının genişliğidir. Life In Hindistan Cevizi Yağı ciltteki lekelerin hafifletilmesi, cildin canlandırılması ve cilt kuruluğunun giderilmesi için kullanılabilir. Cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Aynı zamanda saçların ve tırnakların beslenmesi için de Hindistan cevizi yağının faydalarına başvurulabilir. Hatta yenilebilir bir yağ olduğundan yiyeceklere katılması da mümkündür. Hindistan Cevizi Yağı Kullanım Önerileri • Bir miktar hindistan cevizi yağı pamuğa sürüldükten sonra makyaj çıkarmak için kullanılabilir. Uygulamadan sonra durulama gerekmeden temiz ve nemli bir cilde sahip olunabilir. • Banyo sonrası vücudun nemlendirilmesi için Hindistan cevizi yağı kullanılabilir. Vücuda ihtiyacı olan nemin yanı sıra muhteşem bir koku kazandırır. Tıraş sonrası kullanıma da uygundur. • Hindistan cevizi yağı dirsek, topuk ve karın çatlaklarının giderilmesi için her gün masajla cilde uygulanabilir. • Gece yatmadan önce tırnaklara ve çevresine sürülerek tırnakları güçlendirmek mümkündür. • Hindistan cevizi yağı saçların güçlendirilmesi için saçların diplerine ve uçlarına haftada 1 uygulanabilir. Yarım saat bekletildikten sonra doğal içerikli bir şampuanla saç yıkanabilir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz!

Soru: neden bazilari sivi halde bazilari beyaz katimsi halde geliyor
Cevap: Merhabalar havaların aşırı sıcak olmasından kaynaklı ürün sıvı halde gelmektedir

Soru: Merhabalar, buzdolabında muhafaza etmemiz gerekliliğini atlamışım, ürün eridikten sonra dolaba koymamızda sakınca var mı bozulup bozulmadığını nasıl anlarız 😞 şimdiden çok teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim sıvı halde kullanmak isterseniz koymanıza gerek yok ama biz yazın dolapta muafaza etmenizi tavsiye ederiz.

Soru: değişik kokusu var neden acaba
Cevap: hindistan cevizi yağı kokusu efendim

Soru: Isıtabilir miyiz ocakta ?
Cevap: Hindistan cevizi yağı ısıya dayanıklı olduğu için kızartma ve pişirme işlemlerinde kullanılabilir. Ayrıca, vegan tariflerde süt ya da tereyağı yerine de kullanılabilir.

Soru: Kahveye katıp içebilir miyiz.?
Cevap: Merhaba, hayır içemezsiniz. İyi alışverişler

Soru: merhaba soguk sıkım mı acaba
Cevap: Merhaba, evet soğuk sıkımdır efendim 😊

Soru: Trendyol expressle gonderirmisiniz
Cevap: Merhaba efendim, sistem tarafından hangi kargo ataması yapılırsa tarafınıza gönderilir.

Soru: Merhaba nerde muhafaza edilmeli yaz günlerinde ve kış günlerinde
Cevap: Serin yerde durduğu zaman bir sorun olmaz çok sıcak ortamlarda sıvı haline dönüşüyor öyle bir durumda buz dolabına bırakabilirsiniz

Soru: banyodan sonra kullanımda durulama gerektiriyor mu?
Cevap: Emilimi yüksek biri ürün ancak bunu saçınıza etkisine göre karar verin..

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml Resim Galerisi

Hindistan Cevizi Yağı 330 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü