Hızlı Saç Uzatma Serumu En Düşük Fiyat Nerede ?

9 Ağu 2023
308
0
0
Hızlı Saç Uzatma Serumu Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Hızlı Saç Uzatma Serumu Şu Anki Değeri 129.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hızlı Saç Uzatma Serumu Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Hızlı Saç Uzatma Serumu Hakkında yaklaşık 1044 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Hızlı Saç Uzatma Serumu Detaylı Açıklama

Hızlı Saç Uzatma Serumu Ürününün Satıcısı, eliamora Hızlı Saç Uzatma Serumu ürününü 129.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hızlı Saç Uzatma Serumu En Son Yapılan Yorumlar
129.0 Tl ye satışta olan Hızlı Saç Uzatma Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1044 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kokusu muhteşem ve kalıcı gözle görülür saçlarımda parlama sağlıklı dokunuşlar oldu efsane bir ürün kesinlikle alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DRTAYYARÖZ

Yorum: saçlarım uzamıyor derdiyle herşeyi denedim resmen bu serumu da öneri üzerine aldım umduğumdan çok güzel kokusu yapısı uygulaması kolay ve kısa sürede sonuçları görüyorsunuz şahane
İsim: M** H** Ç**
Tarih: 28 Nisan 2024
Satıcı: Eliamora Türkiye

Yorum: harika.ilk denediğim an da bile yumuşacık oldu saçlarım.şiddetle tavsiye ediyorm
İsim: Z** Ç**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: saçlarım çok cansız dı bu muhteşem serum sayesinde şuan daha canlı parlak görünüyor saç diplerimde güçlendi ve daha sağlıklı uzuyor teşekkür ederim firmaya ve satıcıya
İsim: Ö** Y**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: saclarim bu serumla kendine geldi adeta cok begendim severek kullaniyorum memnun kaldim gerçekten

Yorum: Kızımın saçı uzamadığı için çok üzülüyordu Trendyol çözüm bulmak için araştırdım bu mucize ürüne denk geldim direk kullandı kızım şu an çok mutlu
İsim: E** G** k**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: daha önce saç serumu hiç inanmaz dim nasıl oldu da aldım ve o kadar çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim iki tane şişe bitirdim 3 tane daha sipariş ettim o kadar çok memnun kaldım ki kokusu yumuşaklığı kendime bi öz güven geldi
İsim: Ş** E**
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: Saçlarımı kestirmiştim bir türlü uzamıyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Düzenli olarak kullanıyorum. Saçlarımın bakımını yaptı daha canlı görünüyor.
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Sacimin kisaligi beni cok uzuyordu bu serum inanilmaz iyi geldi uzamasinds herkese tavsiye ederim
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Saçlarım çok zor uzuyordu denemek istedim baya faydasını görmeye başladım bir aya yakındır düzenli kullanıyorum saçlarım baya uzadı iyi ki denemişim çok memnunum

Yorum: Kokusu harika sevdim stok yapmalı
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Saçlarıma kolayca uyguluyorum. Hızlı bir uzatma etkisi oldu. Uzun süredir saçlarım uzamıyordu. Çok memnun kaldım
İsim: M** E**

Yorum: harika bi ürün saçı yumuşacık yapiyo boyali saclarimin uzamasini hizlandirdi mukemmel
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Kızım için aldım çok guzel besledi saçlarını yumuşacık kolay tarayablyrm artık kızımın saçlarını
İsim: G** K**
Tarih: 12 Aralık 2023
Satıcı: DRTAYYARÖZ

Yorum: doğum sonrası dökülen saçlarımı kestirmistim. sonra kısa saça alışamadım üzüldüm serumu düzenli kullanıyorum. kullanmaya başladığımdan beri uzadığı gozlemledim
İsim: S** Y**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Saçlarım hiç uzamıyordu sık sık bakım yaptığım halde bu serum çözüm oldu baya işe yaradı tekrar sipariş vereceğim kesinlikle
İsim: H** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: harika bir ürün indirimi takip edip mutlaka stokların
İsim: s** e**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: bu kötü yorum yapanlar acaba gerçekten rahat uyuyabiliyor mu çok merak ediyorum ilk kullanimda bayildimmmm çok tereddüt etmiştim ama alın aldırın stok yapın stok için indirim bekliyor olacağım
İsim: e** k**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Muhteşem bir yağ asla yağlı durmuyor yumuşacık yapıyor ve misss gibi kokuyor ışıl ışıl canım saçlarım 🥰
İsim: O** K**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: benim saçlarım çok yavaş uzuyordu bu ürünü kullanmaya başladığımdan buyana düzenli kullanımda gözle görülür hale geldi çok iyi bir ürün tavsiye ederim.
İsim: beyza b.

Yorum: Saçlarım çok yavaş uzuyor arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım. 2,5 aydır kullanıyorum özellikle yeni saçlarımı boyattığımda kullanmaya başladım ki diplerimden farkı göreyim. Gerçekten şok oldum bundan sonra bununla devam
İsim: G** D**

Yorum: saçlarım doğumdan sonra yıpranmıştı ve çok zor uzuyordu onca ürün kullandım, hiçbir şekilde çare bulamamıştım hem bebek saçlarım hem de saçlarım gerçekten çok güzel uzamaya başladı. aynı zamanda saçlarımda dolgunlaştı.

Yorum: sürekli saç boyadigim için saçlarım zor uzuyordu serum sayesinde saçlarım canlandı uzamaya başladı
İsim: A** Ç**

Yorum: kızım için almıştım saçları Hiç uzamıyordu düzenli kullanımda çok faydasını gördük
İsim: A** Y**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: kızımın saçları hiç uzamıyordu bu serum sayesinde harika saçlara sahip oldu memnun kaldım teşekkürler

Yorum: eşim için aldık düzenli kullanımda bebek saçlarının çıktığını gördük çok beğendik iyiki almışız

Yorum: saçlarım çok geç uzuyordu bu serum sayesinde uzamaya başladı kokusu güzel saclarima nemlilik de verdi severek kullaniyorum
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: saçlarım çok ince ve cansız çok araştırdım ve bu ürünü aldım iyiki almışım. saç derimi guclendirdi ve sağlıklı saçlarım olmaya başladı. kullanıma bağlı gerçekten çok etkili ve kaliteli

Yorum: Saçlarım çok yavaş uzadığı için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldim ürünü düzenli olarak kullanıyorum Saçlarım daha hızlı uzamaya başladı artık çok memnun kaldım teşekkür ederim
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: miisler gibi kokuyor ve çok güzel kabarmayi önlüyor 3.siseme geçeceğim ✨
İsim: G** A**
Tarih: 20 Ocak 2024

Hızlı Saç Uzatma Serumu Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: anlayamadım
Cevap: Nasıl yardımcı olabilirm

Soru: merhaba kullanımı.nasildir
Cevap: merhaba , hafif nemli saca sürünüz

Soru: sac diplerine mi ortalardan mi suruoruz
Cevap: Merhabalar, Ticaret bakanlığı yönetmelikleri gereğince sağlık beyanında bulunarak ürün tanıtımı yapmak yasaktır. Ürünün içeriğinde yer alan bileşenleri araştırabilirsiniz.

Soru: merhaba kullanımı nasidir
Cevap: Banyo sonrası durulama gerektirmez efendim

Soru: Bu serumu kullandıktan sonra saç düzleştirici ve düzleştirici tarak kullanabilirmiyiz saça sürülen yağlar da olduğu gibi saçımız yanarmı
Cevap: Merhaba hayır

Soru: merhaba bitkiselmidir içeriginde ne var
Cevap: Merhaba tamamen bitkisel

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: merhaba , nemli sacınıza süsrere iyi dağıtınız .

Soru: Merhabalar, saçlarım aşırı kuru ve kıvırcık serum kıvırcıklarıma zarar verir mi? Keratin kullandığımda bozuluyor çünkü. Teşekkürler
Cevap: Merhaba hayır sorun olmaz.

Soru: kullanimi nasl olucak
Cevap: Kullanım şekli kutu içerisind meevcuttr

Soru: merhaba iyi günler kaş içinde geçerlimi acaba ??
Cevap: Saç için geliştirilmiştir efendim.

Soru: uzatiyormu gercekten
Cevap: ayda 4cm uzama sağlar efendim

Soru: Nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba kutu üzerinde kullanım talimatı mevcuttur

Soru: Bu ürün kullanımı ve son kullanma tarihi nedir
Cevap: merhaba , nemli sacınza süreceksiniz . 2026

Soru: saç diplerime masaj yaparak sürdüm sabaha kadar kalsa bi sorun olur mu yani saçta ne kadar kalsa fayda eder
Cevap: merhaba sorun olmaz

Soru: elime ulasti urun ama denemek amacli surdum kasinti yapiyor hafiften neden acaba
Cevap: Merhaba İçeriğine bakmanızı rica ederiz

Soru: durulaniyormu
Cevap: Merhabalar. Günde 1 defa kullanılması yeterlidir. Yoğun bir formül ile oluşturulmuş olup çok az bir miktarda kullanılması gerekmektedir. Uygulama esnasında saça ve saç diplerine uygulama önerilmektedir. Durulama gerektirmez efendim.

Soru: Duştan önce kuru saça sürüp beklemesini mi, yoksa duştan sonra kullanımımı öneriyorsunuz diye sorduğum soruya ticaret bakanlığı içerik yasaklıyor diye saçma bir cevap vermişsiniz ben şize içerik sormadım otomatik cevap veriyorsunuz galiba insanlar almasınlar diye uğraşmak olsa gerek bu
Cevap: Merhabalar, Ticaret bakanlığı yönetmelikleri gereğince sağlık beyanında bulunarak ürün tanıtımı yapmak yasaktır. Ürünün içeriğinde yer alan bileşenleri araştırabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünü hergun 1 defa kulanın yazmışsınız.hemde nemlı saca .hergun sacımı yıkamaya bılırım.kuru saca olmazmı? Ürüne gore sacımı nemlendrmelımıyım?
Cevap: merhaba , hafif nemli saca

Soru: merhaba ne işe yariyor tam olarak ve kullanımı nasil
Cevap: Merhaba ,nemli saça uyguluyorsunuz saçı besler uzamaya yardımcı olur

Soru: hangi kargo ile gelir
Cevap: Mng ve aras ile.

Hızlı Saç Uzatma Serumu Resim Ve Fotoğraflar

Hızlı Saç Uzatma Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü