Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Ürün Alınmaya Değer Mi?
Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Şu Anki Satış Fiyatı 12349.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Detaylı Açıklama

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Ürününün Satıcısı, cazipshop Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal ürününü 12349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Kullananlar
12349.0 Tl ye satışta olan Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: 10/10 satici, kesinlikle tekrar alisveris yapacagim bir profil.Siparisimi ayni gun kargoladilar, cihaz ertesi gun bana ulasti. Urunukargolarken patpata sarmayi ihmal etmemisler. Siparisim disinda ekolarak canta ve tshirt hediyesi gondermis ve ihtiyac duymam halindeulasabilecegim telefon numarasini not olarak eklemisler. Nazikdusunceleri icin tesekDevamını Oku
İsim: T** K**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CAZİPSHOP

Yorum: Henüz yeni geldi kullanma fırsatım olmadı çok iyi olduğuna eminim.Ayrıca satıcını yollamış olduğu extradan tshirt ve sırt çantası hediyesiiçin teşekkür ederim.kullanınca güncelleme yaparım inşallah.
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CAZİPSHOP

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba, ürün fujıfilm xh2s 16-55 için uygun mudur?
Cevap: Merhabalar Hohem isteady mt2 gimbal fujıfilm xh2s 16-55 lensiniz ile uyumludur efendim

Soru: Teleon ve camera dikey oluyır mu zve 10 kanera iPhone telefon
Cevap: Hem telefonda hem de camerada dikey çekim yapabilirsiniz efendim

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal Ürünün Detaylı Resimleri

Hohem İsteady MT2 4-in-1 Gimbal En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü