Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Alınır Mı ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Güncel Satış Fiyatı 839.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Memnuniyet Durumu Nedir?

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Hakkında yaklaşık 182 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Ürün Bilgisi

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Ürününün Satıcısı, Mavi Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 ürününü 839.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Ürün Hakkındaki Yorumlar
839.99 Tl ye satışta olan Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
182 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Lcw parasına mavi jean almanın huzuru ile yorumu yazıyorum tam bedeninizi alın harika muhteşem
İsim: İ** O**
Tarih: 05 Mart 2022
Beden: Beden:36/34
Satıcı: Mavi

Yorum: Harika eşime aldım çok güzel oldu
İsim: N** Ö**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: esim begendi tam beden
İsim: G** H**
Tarih: 17 Mayıs 2022
Beden: Beden:34/32

Yorum: Eşime aldım rengi kalitesi çok güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2023

Yorum: kalıbı güzel. kendi bedeninizi alabilirsiniz. tabi ki mavi kalitesi tartışılmaz
İsim: E** B**
Tarih: 29 Kasım 2022
Beden: Beden:34/30

Yorum: tam kalıp beğendim
İsim: D** s**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Büyük bedende vazgeçilmez
İsim: D** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Mavi kalitesi tartışılmaz tam oldu beden de boyda teşekkürler
İsim: Z** Ç**
Tarih: 22 Mart 2022
Beden: Beden:33/30

Yorum: Eşime aldım paçası bol geldi biraz onun dışında çok güzel
İsim: R** N**
Beden: 29 Temmuz 2024

Yorum: babam için aldım çok beğendik tam kalıp pantolonlar da tercih ettiğimiz bir kalite Mavi diyorum 🌟
İsim: Ö** Y**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:36/32
Satıcı: Pranga Giyim

Yorum: Tam istediğimiz kalıpta
İsim: **** ****
Tarih: 19 Aralık 2021
Beden: Beden:32/32

Yorum: cok güzel mavi kalitesi zaten belli teşekkürler
İsim: e** k**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ÇOK RAHAT ÇOK MÜKEMMEL BİR ÜRÜNNN
İsim: Ş** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Satıcı: Sporight

Yorum: beklenen ürün
İsim: M** N** Ü**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Eşim mavinin bu rengini beğeniyor, daha önce marcus modelini almıştık aynı renkte, güzel bir kot pantolon, normal bel ve boru paça yeni nesil kotlar gibi baldırlara yapışık değil. Tam beden alınabilir. Sadece 33/30 bedenin paçası biraz uzun geliyor kestiriyoruz (boy 172 cm)
İsim: p** z** a**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Harika. Eşime aldım. Klo 75. Beden 31/32
İsim: Mansur H.
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Beden:31 - 32
Satıcı: Pranga Giyim

Yorum: Çok güzel tam beden alınabilir
İsim: A** Z**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Babam icin aldim qayet guzel boydan uzun onu da hall etdik
İsim: M** S**
Tarih: 03 Şubat 2022
Beden: Beden:32/34

Yorum: Mükemmel urun
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Beden:36/32

Yorum: super
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Esime aldim cok kaliteli cok beyendik.
İsim: A** H**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Mavi bizim favorimiz,eşimcin hep maviden jeans alırız,boy 185,kilo 120,38/32 beden.Kalitesi,duruşu 10 numara.
İsim: N** I**
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Beden:38/32

Yorum: Esime hediye aldim .. Mavi’nin kotlari zaten herzaman tercihimiz
İsim: S** K**
Tarih: 15 Kasım 2022
Beden: Beden:32/30

Yorum: Çok rahat ve güzel
İsim: F** K**
Beden: 07 Aralık 2022

Yorum: ürünler beklediğimden daha iyi paketleme ve teslimat mükemmel teşekkürler
Tarih: 10 Aralık 2021
Beden: Beden:33/34

Yorum: Mukemmel . Rahat
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Beden:40/32

Yorum: Tercih ettiğimiz bir model. Oğlum uzun boylu olduğu için mavide bulabiliyoruz. Tavsiye ederim.
İsim: T** A**
Tarih: 01 Ocak 2022
Beden: Beden:34/36

Yorum: güzel begendim fiyatları düşse biraz da insanlar keşke marka hesaplı pantolonlar giyse
İsim: İ** D**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Süper ürün
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: eşim normalde 33/30 giyiniyordu, beli biraz dar geldi sıktı, inşallah genisleyecegini düşünüyorum🙌 onun dışında ürün çok güzel mavi kalitesi 👍
Tarih: 15 Kasım 2021

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Merak Edilenler Neler?

Soru: garanti varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünleri fatura tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde inceleme talebiyle bize gönderebilirsiniz. Tekstil ürünlerinde garanti bulunmamaktadır. Kalite kontrol ekiplerimizin yapacağı incele sonucunda üretim kaynaklı hata tespit edilmesi durumunda iade/değişim yapılabilmektedir. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba ürün kışlıkmıdır?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün Sonbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: renk solma oluyormu
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle ürünümüze ilginiz için teşekkür ederiz. Renk solması olmamaktadır efendim.. Keyifli alışverişler dileriz🍀

Soru: Bu ürün likralımı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün %98 Pamuk %2 Elastan içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: Kışlık kullanıma uygun mu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle TRENDY mağazasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kışlık kullanıma uygundur iyi alışverişler dileriz.

Soru: hunter ile martin modelleri arasindaki fark nedir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz Martin model ürün özellikleri; Normal Bel, Normal Kesim, Düz Paça, Hunter model ürün özellikleri; Normal Bel, Rahat Kesim, Düz Paça’ dır. Saygılarımızla.

Soru: merheba.pantolon siyah rengdi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün görselde gözüktüğü gibi olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla,

Soru: Rengi tam siyah dimi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi Lacivert olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba eşime pantolon almak istiyorum ama 34/30 yok 34/28 var buradaki 28 boy olarak 30 dan 2 cm kısa anlamına mı geliyor acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: mürekkep ten kasıt ne acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Sormuş olduğunuz bilgi ürün adıdır. Saygılarımızla.

Soru: ürününüz yazlık mi.yazlik ve ince ise almak isterim.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle TRENDY mağazasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün aciklamasinda özelliklerini ayrıntılı okuyabilirsiniz. Çok kalın bir kumaş değildir yaz için kullanılabilir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: paça kaç cm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla,

Soru: ürünün tam olarak içeriği nedir? kışlık mı acaba.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün Sonbahar/Kış koleksiyonuna ait olup, Mavi Jeanlerinizi her mevsim kullanabilirsiniz. Ürün %98 pamuk, %2 elastan içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: 1.85 boy ceki 93 kac olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla,

Soru: kumaş kalınlığı normal kot gibimi yoksa mevsimlik kalite biraz incemi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün Sonbahar/Kış koleksiyonuna ait olup, %98 pamuk %2 elastandır. Mavi Jeanlerinizi her mevsim kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: SİZDEN MAL ALAN BİRDAHA SİZİN GİBİ OLSUN
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Ürünün rengi siyahmı koyu mavi gibimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi Lacivert renk seçeneği olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, boy 184 sm, ceki 95 kq, hangi beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar, 36/36 bedeni ne zaman stoklara gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla,

Soru: Paça genişliği kaç cm
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla,

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 Ürünün Detaylı Resimleri

Hunter Black Mürekkep Jean Pantolon 0020234818 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü