Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Alınması Gereken Bir Ürün Mü

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Alanlar Memnun Mu?
Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Güncel Fiyatı 275.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Hakkında yaklaşık 1718 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Ürün Bilgisi

_x000D_
HOİTO onarıcı nem serumu, içeriğindeki zengin Hyalüronik asit ile cildin nem ihtiyacını mükemmel şekilde karşılar_x000D_
_x000D_

Nem kaybının önüne geçilmesini engelleyip uzun süre boyunca nemin cilde hapsolmasını sağlar. >_x000D_

Cildin nem ihtiyacına mükemmel şekilde destek sunmak için tasarlanan Hyaluronic Acid cildi en alt katmanlarına kadar neme doyurmak için özel olarak üretilmiştir. >_x000D_
İçeriğinde cucumis sativus (salatalık ekstresi ) bulunur . _x000D_
Salatalık; “astringent” kısaca büzücü etkisi sayesinde ciltteki genişlemiş gözeneklerin küçülmesini aynı zamanda doğal cilt ağartıcı özelliği sayesinde ,ciltte oluşan lekelerin yok olmasını sağlıyor ,kırışıklık oluşumunu engellerken cilde yenilik ve parlaklık sağlar. _x000D_
Rosa Damascena; Anti enflamatör, antioksidan ve antiseptik özelliklerinin yanında A, B3 (niacin), C, D, E vitaminleri içerir. Cildi nemlendirir, cildin pH seviyesini(5,5) korumaya yardımcı olur ve cildi sıkılaştırarak gözenek ve akne oluşumunu giderir. _x000D_
Rosa Canina; Çiller – yaşlılık lekeleri -gebelik sonrası lekeler gibi cilt lekelerini etkili ve güvenilir bir şekilde temizler. _x000D_
Pigmentli lekelerin oluşumunu önler. _x000D_
Aleo Vera ; Cilde Nem Kazandırır. _x000D_
_x000D_

•Gözenekleri Sıkılaştırır. >_x000D_

•Siyah Nokta Oluşumunu Önler. >_x000D_

•Kırışıklık Karşıtıdır. >_x000D_

•Kaşıntıyı Giderir. >_x000D_

•Sivilceleri Temizler. >_x000D_

•Yağlı Ciltleri Arındırır. >_x000D_

•Ölü Deriyi Yeniler. >_x000D_

Snail Extract ; ciltlerdeki hassasiyeti minimuma indirerek, cilt tahrişini tedavi eder, Çeşitli cilt lekelerine iyi gelir ve cilt tonunu eşitler, Ciltteki sivilce gibi yaraların tedavi olmasını sağlar, Anti aging özelliği ile cilt yaşlanmasını geciktirir. >_x000D_
Ne işe yarar?_x000D_
Cildin solgun görünümünü azaltır ve cilde parlaklık verir. _x000D_
Cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir. _x000D_
Cildin elastikiyetini artırarak kırışıklıkların doldurulmasına yardım eder. _x000D_
Cildin dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. _x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Kimler kullanabilir?_x000D_
Nem kaybına uğramış ciltler. _x000D_
Elastikiyet gereken ciltler. _x000D_
Donul ve cansız görünen ciltler. _x000D_
Yenileme ihtiyacı duyan ciltler. _x000D_
Nasıl kullanılır?_x000D_
Sabah ve akşam rutininizde; yüzünüzü temizledikten sonra, cildiniz halen nemli iken birkaç damla serumu tamamen emilene kadar hafifçe masaj yaparak uygulayınız. Kuruduktan sonra nemlendirici kullanabilir, makyaj yapabilirsiniz. _x000D_
İÇERİK_x000D_
30 mL e 1.01 fl.oz._x000D_
İçindekiler / Ingredients: Aqua, Propylene Glycol, Panthenol, Glycerin, Cucumis Sativus Fruit Extract, Oryza Sativa Bran Water, Rosa Damascena Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Calendula Officinalis Extract, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Snail Secretion Filtrate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sucralose, Sorbitol, Inositol, Phenoxyethanol, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Polysorbate 20, PEG-12 Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Heptapeptide-48. _x000D_
Oranlar:D-Panthenol %5, Hydrolyzed Collagen %2, Sodium Hyaluronate %1,5, Snail Secretion Filtrate %1, Xylitylglucoside %1, Anhydroxylitol %1, Xylitol %1, Tocopheryl Acetate (Vit E) %0,5, (Herbal Ingredients %14) _x000D_
_x000D_
_x000D_

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Ürününün Satıcısı, Hoito Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu ürününü 275.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Kullanıcı Yorumları Nasıl?
275.0 Tl ye satışta olan Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1718 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ürünü çok beğendim zoretanin tedavisi görüyorum hem nemlendirdi hemde yatistirdi cildimi yarisina geldim serumun çok beğendiğim için 2 tame daha sipariş verdim malum herseye zam geliyor zam gelmeden stokladim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Hoito Kozmetik

Yorum: Cildime bakmayı seviyorum. Serum ürünü arayışına girmiştim bu ürünü temin ettim. İçeriği çok zengin bir ürün. Cildimin nem seviyesini düzenledi memnunum ❤
İsim: N** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: nemi cok güzel c vitamini sayesinde cildimi yeniliyor yumuşacık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırdı sürekli kullanıcam teşekkürler 😍
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: @kubeautyyy sayesinde tanıştığım bir marka oldu diğer ürünlere göre içeriğinin daha zengin olduğunu diyince hemen aldım ve bayıldım sürdüğümde resmen cildime dolgunluk etkisi verdi ve ışıl ışıl yaptı
İsim: S** K**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: @busecanbc saç rutininden fayda aldıktan sonra cilt için olan rutinine başlamaya karar verdim. Ne tavsiye etse artık gözü kapalı alıyorum. buse en iyi hyalüronik asit serumu dediyse en iyisi budur. c vitamini ve güneş kremi ile sabah rutini olarak tavsiye etmişti. Güneş kremi de gelince kullanıp yenileceğim yorumu. Hediye için ayrıca teşekkür ederiDevamını Oku
İsim: A** S**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim bu serumu cildim çok kuru ve pul pul dökülüyordu bu serumla cildimin nem oranı dengelendi kuruma azalmaya başladı düzenli kullanımda daha da iyi olacak 🌟
İsim: H** Ç**

Yorum: cildim çok kuru ve elastikliği kaybolmuştu. düzenli kullanmaya başladım. kullanmaya başladığımdan beri cildimi çok güzel nemlendiriyor ve cildim daha canlı görünüyor.
İsim: D** Ş**

Yorum: Ürün cildimi yumuşacık yaptı. Cildiniz hafif nemliyken daha iyi sonuç veriyor
İsim: T** A**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: memnun kaldığım bir serum cildim daha aydınlık ve pürüzsüz görünümde ayrıca gün boyu da nemlendirme sağlıyor sorunsuz kargo sağlam paketleme hızlı teslimat yapıldı
İsim: A** D**

Yorum: Sabah akşam kullanıyorum toniklerin sayesinde cildim canlılık verdi ışıl ışıl cildim teşekkürler
İsim: İ** u**

Yorum: markayı çok duydum denemek istedim, paketleme çok güzeldi, yanındaki hediyeye bayıldım, bir afetzede olarak deprem bölgesindeki kadınların kişisel bakımına destek olmalarına ayrı sevindim, çok teşekkür ederim
İsim: E** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mayıs 2023

Yorum: Hafif nemli cildime uyguluyorum,çok daha iyi sonuş alıyorum.Temiz içerikli bir ürün.HA serumlar C vitamini serumları ile daha iyi kombine oluyor ve daha başarılı sonuç elde ediliyor.Yapışkanlık hissi yok,kolayca emiliyor.Paketleme süper,kutuları zatem muhteşem:)
İsim: Nesrin E.
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: cildim aşırı kuru hyaluniric asit serumu aşırı iyi geliyor kuru pul pul dökülen cildim nemli ve canlı üstelik kolojen içermesi tercih sebebim
İsim: M** Ç**

Yorum: Cildime hafif nemliyken uyguluyorum hem daha güzel bir şekilde nemi hapsediyor hem de cildimi yumuşacık yapıyor çok sevdim düzenli kullanımda baya etkisini görebileceğiniz bir ürün
İsim: S** Ç**

Yorum: Harika paketlenmişti ve çok tatli bi makyaj çantası hediye koymuşlar. Ecz.burcuagirman önerisiyle aldım. Burcu kolay öneri yapmaz onun linkini hic düsünmeden kaydiririm. 🤍 Ürünlerden beklentim yüksek. Kullaninca yorumumu güncelleyeceğim.
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Ürün gayet kaliteli ve etkili. Cildimi çok güzel nemlendiriyor ve canlılık veriyor. Düzenli kullanımla cildi yeniliyor adeta rutine eklenmesi gereken bir serum
İsim: E** Ö**

Yorum: Gerçekten çok güzel bi HA serum . Rimu kullanıyordum ama buna da bir sans vermek istedim icindeki snail extractından dolayı sevdim bu ürünü. Rozalı kuru hassas cildime cok iyi geldi . Bu markadan devam 😍 Hediyeniz icinde ayrıca cok tesekkur ederiimm cok hos tatlıs bi canta.
İsim: G** N**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: 6 gündür sabah akşam kullanıyorum yüzümde pembemsi şeyler vardı kabarcık gibi duruyorlardı onlar gitti o kadar mutluyum ki anlatamam gözeneklerim de azaldı gerçekten aşırı memnunum bayıldım
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: 3. Paketim bir güzellik uzmani olarak çok begenerek kullanıyorum indirimde stoklanıcak ürün
İsim: S** S**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: @kubeautyyy sayesinde tanıştığım bir marka daha. İçeriği gerçekten harika, Bu fiyata bulabileceğiniz en uygun Hyaluronik asit. En kısa zamanda deneyimleyip yorumumu güncelleyeceğim. Nazik hediyeniz için çok teşekkürler Hoito Ailesi 🐼🤍
İsim: B** D**

Yorum: @kubeautyyy sayesinde aldım tavsiyelerine güvenerek swissbio ürününü deneyip çok memnun kalmıştım o yüzden bu ürünün de yanıltmayacağına eminim ayrıca paketleme o kadar tatlı ki bu içerikte kaliteli Türk markalarının olması mutlu etti
İsim: s** n** e**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: ve yine @baharlifes önerisiyle aldımm. çok iyi geldi cildime. kuru bir cildim var çok güzel nem veriyor. teşekkür canım baharlifes♥
İsim: ö** s**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: İçeriği temiz oldukca memnun kaldıgım serum oldu bittikce rutinime eklerim artık
İsim: T** A**

Yorum: Marka hediyesi olarak gelmişti. O kadar memnun kaldım ki 2 kutuda ekstra olarak aldım. Full performans bir nem serumu
İsim: E** G** L**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Haziran 2023

Yorum: Ben gerçekten inanamadım. Ürün dün geldi akşam sürdüm sabaha yüzümde kücük kücük kabartılar olmuştu son dönem nerdeyse yarıdan fazlasını geçirmişti şok oldum. Ve yuzum gercekten ışıl ışıl olmuş. Ben origins lancome clinique shiseido hepsini zaman zaman kullanmıs biriyim en cok shiseido dan memnun kaldım. Ama böyle tek sürmede etkili bir serum görmeDevamını Oku
İsim: A** D** Ü**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Cildim çok kuru oldugu için aldım çok güzel nem dengesi saglıyor cildime aydınlık geldi resmen herkes soruyor ne kullanıyorsun diye. Emeginize saglık.

Yorum: serumu o kadar beğendim ki özellikle collagen içerik olması tercihim oldu yüzümü cok guzel nemlendirme sağlıyor favori serumum olduu
İsim: s** E**

Yorum: Bu markayı @yagmurvardar’da gördüm denemek istedim.Depremzedelere destek olmalarıda çok hoşuma gitti.Ayrıca marka çok ilgili ne sorduysam hemen dönüş yaptılar.Ürünleri henüz kullanmadım ama ilgilerinden memnun kaldım.Saç bantına da bayıldım.Güncelleme:Ürün çok güzel nemlendiriyor ve yapışkanlık bırakmıyor beğendim.
İsim: İ** A**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: ben cildim kuru olduğu için tercih ettim çok güzel nemlendirdi ve canlılık kattı
İsim: K** A**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: baharlifes önerisiyle aldım. Güvenim sonsuz ona. Paketleme güzeldi. Deprem bölgesi desteği ayrıca güzel. Kullandıktan sonra yorumumu güncelleyeceğim Edit: Ürünü sabah akşam kullanıyorum cildimi inanılmaz güzel yaptı. Pırıl pırıl parlıyor ve herkes ne kullandığımı soruyor. Canım Kadın @baharlifes güveneceğimi çok iyi biliyodum şaşırtmadı harikasın �Devamını Oku
Tarih: 12 Mayıs 2023

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba retinol öncesi ve sonrası nemlendirici olarak kullanılabilir mi, içeriğinde Asit bulunmuyor sanırım değil mi
Cevap: Merhaba Evet kullanabilirsiniz. Sevgiler Hoito Team

Soru: Marka hakkında bilgi verebilirmisiniz kore markası mıdır ürünler nerde üretilmektedir
Cevap: Merhaba. Marka Türkiye menşeli olup, kullanmış olduğu içerikler G.Kore kozmetik sektöründe kullanılan içeriklerden de seçilerek, Türkiye'de formülize edilip üretilmektedir. Sevgiler. Hoito Team.

Soru: merhaba leke karsiti bakim serumuyla birlikte aksam yatmadan kullanilir mi? kullanilirsa hangi sirayla kullanilir
Cevap: Merhaba Kullanabilirsiniz Önce leke Sonra iyice emildikten sonra su veya termal su ike nemlendirdikten sonra ha serumu uygulayabilirsiniz Sevgiler Hoito Team

Soru: yeşil mavi ve turuncu serumunuzun rutinleri neler olmalıdır
Cevap: Merhaba Sabahları temiz ve iyi durulanmış cildinize c vitamini serum uygulayınız iyice emildikten sonra termal su veya su ile nemlendirdiğiniz cildinize ha serum (yeşil ) uygulayıp ardından nemlendirici veya güneş kremi ile nemi cildinize hapsedin Akşam rutinlerinizde temiz ve iyi durulanmış cildinize leke serumunuzu uygulayabilirsiniz Sevgiler Hoito Team

Soru: içeriğinde parfüm var mı ?
Cevap: Merhaba. Ürünlerimiz parfüm içermemektedir. Sevgiler Hoito Team

Soru: merhabalar, benim cildim kuru ve burnumda siyah nokta sorunu yaşıyorum çok nadir de sivilcem çıkıyor onların hafif kizarikliklari kalıyor bu sorunlar için c vitamini mi kullanmalıyım ha mı?
Cevap: Merhaba. Leke karşıtı bakım serumu veya c vitamini kullanmanızı öneririz. Sevgiler. Hoito team.

Soru: İçeriğinde AHA BHA var mı?
Cevap: Merhaba Hayır yok Sevgiler Hoito Team

Soru: İçerisinde snail olduğu için emin olamadım, c vit ile kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba Uygundur. Sevgiler Hoito Team

Soru: c ve hyalorinik asit serumlarinizi buzdolabinda muhafaza edebilir miyim ?
Cevap: Merhaba, Kozmetik ürünlerin stabilite çalışmaları oda sıcaklığında yapılmaktadır. Ürünlerimizi güneş görmeyecek şekilde oda sıcaklığında muhafaza etmenizi tavsiye ederiz. Sevgiler, Hoito Team

Soru: merhaba ürünümü buz dolapta saklayabilir miyim Hem hyalürik asit serumu hemde c vitamini ve sizin kendi güneş kreminizi buz dolabında muhafaza edersem bi sorun olur mu?
Cevap: Merhaba Ürünleri oda sıcaklığında güneş görmeyen bir yerde saklayınız. Sevgiler Hoito Team

Soru: Göz çevresi için uygun mu
Cevap: Merhaba Göz içerisine gelmeyecek şekilde kullanabilirsiniz. Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba güneş kremi satıştan kaldırıldı mı
Cevap: Merhaba Stoktaları tükendi. En kısa zamanda tekradan stoklarımıza girecektir. Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhabalar aşırı kuru bir cildim var hangi ürünlerinizi tavsiye ediyorsunuz
Cevap: Merhaba Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz Mevcutta kullanmakta olduğunuz hangi ürünler var bilemiyoruz Ha serum b complex serum güneş kremi c vitamini serumumuzu kullanabilirsiniz Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba Hyalüronik asit serumu kaç yaş için uygundur , collagane içerdiği için Cilde erkenden dışarıdan verildiği için cilt doğal üretimini yavaşlatır mı
Cevap: Merhaba, 18 yaş üzeri bireylerin kullanımına uygundur. Cildinizin durumuna göre kullanabilirsiniz. Hayır yavaşlatmaz ve destekler. Sevgiler, Hoito Team

Soru: gözenek ve siyah noktalara etkili mi
Cevap: Merhaba Cildinizi nemlendirir. Nem dengesini sağlar. Gözenek için leke serumu kullanabilirsiniz. Sevgiler Hoito Team.

Soru: Merhaba.Karma yağlı cilt için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, Uygundur. Sevgiler, Hoito Team

Soru: Siyah nokta ve gözenek sorunu için hangi ürünlerinizi kullanmayı önerirsiniz
Cevap: Merhaba, Yüz temizleme jeli, aha bha tonik, aha bha serum, leke karşıtı bakım serumu. Sevgiler, Hoito Team

Soru: içerisinde asit var mı çünkü c vitamini ile birlikte kullanıcam yan etki yapsın istemiyorum içeriğinde bir asit türevi varsa
Cevap: Merhaba C vitamini serumu ile kullanabilir. Sabah rutinlerinizde temiz cikde c vitamini serumu uygulayınız. Cildiniz hafif nemli iken (termal su ve su ile) ha serumu uygulayabilirsiniz. Cilt serumu emdikten sonra nemlendirici veya güneş kremi ile nemi cildinize hapsetmiş olur. Sevgiler Hoito Team

Soru: Merhaba göz altına sürülür mü ?
Cevap: Merhaba, Göz içerisine kaçırmayacak şekilde dikkatlice sürebilirsiniz. Aksi halde kullanmayınız. Sevgiler, Hoito Team

Soru: kaç moleküler boyutta hyaluronik asit bulunduruyor içinde
Cevap: Merhaba Orta boyutta moleküler ha bulunmaktadır. Sevgiler Hoito Team

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu Resim Ve Fotoğraflar

Hyalüronik Asit Serum 30ml - Yoğun Nemlendirici Yaşlanma Karşıtı Dolgunlaştırıcı Cilt Bakım Serumu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü