I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) En Düşük Fiyat Nerede

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
602
0
0
I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Tavsiye Edilen Yer Neresi?
I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Anlık Fiyatı 9190.75 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Kullanıcılar Memnun Mu?

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Hakkında yaklaşık 134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Teknik Açıklamalar

.Kolay katlama sistemi >Ultra sessiz motor >_x000D_
_x000D_
Telefon tutucu _x000D_
Hız- zaman- mesafe- kalori ölçüm ekranı _x000D_
Cep telefonunu bluetooth sayesinde müzik dinlemek için cihaz hoperlörünü kullanabilirsiniz _x000D_
Boyut 1435*590*985 _x000D_
Hız: 1-12 km/h _x000D_
Koşu alanı 40*110 cm _x000D_
Maksimum yük 120 kg _x000D_
Bluetooth ile hoperlör bağlantısı (mp3 dinleme özelliği) _x000D_
Net ağırlık 23 kg _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Ürününün Satıcısı, Yasomi I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) ürününü 9190.75 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Kullanıcı Geri Bildirimleri
9190.75 Tl ye satışta olan I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: yakın arkadaşımın tavsiyesi ile satın almaya karar verdim, arkadaşımın anlattığı kadar gerçekten tam bir fiyat performans ürünü almışım, yanında hediye gönderilen tartı içinde firma yetkilisine teşekkür ediyorum, güzel paketleme ve hızlı kargoladıkları içinde ayrıca teşekkür ederim, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yasomi

Yorum: Böyle kullanışlı ve pratik bir koşu bandı görmedim, gerçekten çok memnun kaldım, sesi de oldukça az seviyede. Gerek büyüklüğü gerekse hızının 12 kilometreye kadar çıkması benim için en önemli etken oldu. Kurulum konusunda da hiç zorlanmadım, siparişimi cuma günü vermeme rağmen bukadar kısa süre içerisinde kapıma geleceğini hiç düşünmüyordum. İşimiDevamını Oku
İsim: c** a**

Yorum: Çok beğendim. Çok zevkli kullanışlı zarif bir koşu bandı. Paketleme çok sağlam ve güzeldi. Kurulumu basit. Yanında Türkçe kullanma kılavuzları mevcut. Hoparlörü var. MNG kargo tam zamanında eksiksiz olarak teslim etti. Kargo görevlisi çok ilgili ve iletişim halinde idi. Yanında gönderilen baskül şarjlı ve çok kapsamlı. Artık tek yapmam gereken müzDevamını Oku
İsim: i** T** A**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Daha önce kullandığım koşu bandı bozulunca yeni bir koşu bandı arıyordum 12 km hız performansı her zaman antrenman yapan biri olarak çok ilgimi çekti, yasominin air fryer ürününden de menun olunca bunada bir şans vermek istedim. Yine şaşırtmadı çok çok kaliteli ve sağlam bir ürün, çalışma performansı güzel ve sessiz. Kumandası koşu esnasında rahatlDevamını Oku
İsim: B** d**

Yorum: Ürün kısa zamanda elime ulaştı. Paketleme cok başarılıydı. Ürüne gelirsek yorumlara bakarak almaya karar verdim sessiz diyenlerle neye göre sessiz yorumu yapmışlar anlayamadık 😪Ürün güzel, kullanışlı bir ürün cok fazla yer de kalamıyor fakat ses olayı fazla üst kattaki komşum rahatlıkla duyuyor.. Kış günlerinde soğuk memlekette oldugumuz için dışDevamını Oku
İsim: M** A** B**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Çok kolay kullanımlı bir koşu bandı, benim için en önemli kısmı evde yer kaplamayışı kullanmadığımda koltuğun altında saklayabiliyorum böylece ev içinde kalabalık durmuyor. 12 km hıza kadar ulaşabiliyor, sessiz çalışması apartmanda yaşayan biri olarak avantaj oldu. Kendi hoparlörü var spor salonundaki moda girebiliyorsunuz ev konforunda sporunuzu yDevamını Oku
İsim: S** D**

Yorum: kargo güzel hızlı güzel paketlenmiş hiç hasar yok şimdilik memnunum bir süre kullanıp tekrar güncelledim
İsim: D** E**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: diğer ürünlerle fiyati karşılaştırdıgimda mükemmel bir performansa sahip özellikleri cok iyi kullanmaya başladım sorunsuz çalışıyor ben çok memnun kaldım ayrica cok hizli ve sorunsuz geldi
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: Yaklaşık 1 aydır ara ara kullanıyorum. Ürün kaliteli sağlam duruyor.ev için ideal bir koşu bandı. Yanında gelen hediye el blenderi de fena değil.
İsim: S** S**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Beklemediğim bir hızda teslim edildi. 1 günde elime ulaştı. Paketleme oldukça sağlam ve özenliydi. Ürünü yeni açtım ve kurulumunu yaparak bir sorun olup olmadığına baktım. Şu an için her şey yolunda görünüyor. Hoparlörleri fena değil, hızı 12 olması Ancak gayet güzel. Ancak, beklediğimden fazla ağır geldi bana. Tekerleksiz taşımak oldukça zorlayıcıDevamını Oku
İsim: M** A** Ü**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü 4 gündür aile boyu kullanıyoruz, hızını çok arttırmazsanız sessiz bir cihaz . Biz 2 ve 5 km hız ile kullandığımızdan dolayı sesi rahatsız etmiyor. harika bir cihaz tavsiye ederim. yağ koyma yerinin olması çok güzel bandın altını yağlamak zorunda kalmıyorum. Yanında akıllı tartısıda artısı, biz çok memnun kaldık inşallah uzun ömürlü olur.
İsim: Cüneyt E.
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Bu gün geldi ve denedim ilk kullanıma göre güzeldi biraz daha kullanıp güncellerim
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: ilk başlarda hangi markanın koşu bandını almamla ilgili kararsızdım iyiki yasomi karşıma çıktı çok iyi bir marka. Ürünü 4 gündür kullanıyorum çok memnunum bu kadar uygun bir fiyata böyle bir ürün kaçırılmaz hiç şüphe etmeden almanızı tavsiye ederim başarılarının devamı dileğiyle yasomi ailesi :)
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: paketleme süperdi hızlı kargo sessiz çalışıyor gayet başarılı ve pratik bütün odalara taşıyorum enazindan katlaninca baza altinada sığıyor ortada kalmasını istemeyenler için hersey için teşekkür ederiz
İsim: sema s.
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Yeni aldım ve sorunsuz geldi ayrıca çok hızlı elime ulaştı. Hediyeside çok tatlı. Kullandıkça yorum güncellemesi yapacağım.
İsim: N** V**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı kargo hızlıydı ürün sessiz çalışmakta tam bir fiyat performans ürünü çok memnun kaldım.
İsim: B** O**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: ürünüm elime sorunsuz bir şekilde ulaştı. kurulum gerektirmiyor. portatif bir ürün. kullandıktan sonra çok rahat kaldırabiliyorum. yaninda hediye gelen tartıda súper. telefona indirdigim uygulaması ile kilomu detayli olarak takip edebiliyorum.
İsim: ş** G**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Çok araştırdım ve bu fiyata alınabilecek en güzel koşu bandı ürünü teslim aldıktan sonra hemen denedim kurulumu çok kolay kılavuza bile bakmadım hızı muhteşem spor salonunu aratmiyacak bı ürün çok çok beğendim tam bı fiyat performans ayrıca siparişi verdikten yarım saat sonra kargoya verilmesi 1 gün içinde elime ulaşti düşünmeden alın aldırın.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Denemeden yorum yapmak istemedim alın aldırın müthiş ütü masası gibi kaldır kenara 💪😍 benim normal koşu bandı vardı kaba olanlardan oda çok güzeldi ama tutunmadan yürüyemezdim denge bozuluyodu hemen. bunu alırken tek tereddüt ettiğim sap kısmı rahat değilse ne yaparım diye bi geldi ince faln gözüme bi eyreti geldi ama yürümeye başlayınca oo müthiDevamını Oku
İsim: S** E**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Hızlı kargo paketleme özenli ürüne diyecek birşey yok kalite
İsim: S** K**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Kurye cok kibardı . Severek kullanıyorummm
İsim: M** L**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: on numara bir ürün
İsim: i** k**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: F/p ürünü. 1 haftadır sorunsuz kullanıyorum. Ev tipi için ideal. Yanında gönderilen el blenderı bozuk geldi. Üzücü.
İsim: G** E** B**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Ürün elime 5 gün içerisinde ulaştı.Kargolamada sıkıntı yaşamadım çok güzel ve koruyucu olarak paketlenmiş hasar görmesi imkansız yani 3 gündür kullanıyorum performans açısında değerlendirip yorum yapmak istedim. Kurulum çok kolay 7 hıza kadar yürüyebilir 8 den sonra koşmaya başlarsınız bu da spor salonundaki koşu bantlarıyla aynı sayılır performansDevamını Oku
İsim: N** G**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: Eşim kendine aldı , fiyat performans ürünü kullanılır
İsim: Şadiye D.
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: beklediğimden çok çok güzel bir ürün kurulumu çok kolay özellikle kumandası çok basit zor felan yazmışlar gayet güzel boyutları ideal . paketleme basarili
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: kesinlikle her eve şart ürün beklediğimden çok daha kaliteli ve sessiz 1 aydır kullanıyorum mükemmel kesinlikle
İsim: E** T**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Başarılı ürün
İsim: e** b**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Ürun gayet basarili sessiz ve kullanişli tavsiye ederim
İsim: H** c** y**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: 2 aydır haftada üç gün kullanıyoruz. şimdilik herhangi bir sıkıntısı yok. bir ara garip bir ses çıkarmaya başladı. yağ hanesinden gelen yağ ile ekleme yaptım düzeldi. hızı ve kalitesi iyi. tartı hediyesi de gayet başarılı şarjlı olması beni baya cezbetti.
İsim: S** E** A**
Tarih: 03 Ocak 2023

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Merak Edilenler Neler?

Soru: bir günde kesintisiz olarak koşu bandıni ne kadar kullanabiliriz
Cevap: Merhaba yarım saatlik kullanımlardan sonra 10-15 dk dinlendirmeniz gerekir.

Soru: uygulamadan çalışıyor mu sadece kumanda ile mi calisiyor
Cevap: merhaba , kumanda ile çalışmaktadır

Soru: Merhabalr sessız demıssınızde bu bıldıgınız sesli sorun bızımkınde mı acaba
Cevap: merhaba bant sesinin ve motor sesinin bir miktar duyulması normaldir. aşırı bir gürültü varsa destek hattından inceleme talep edebilirsiniz

Soru: Merhaba indirim olacak mı
Cevap: merhaba güncel kampanyaları trendyol yapmaktadır. ürünleri favoriye alıp mağazamızı takibe alabilirsiniz. iyi günler dileriz

Soru: Merhaba ürünü kullanırken adım sayısı dakikası km bunları nasıl öğreniyoruz
Cevap: Merhaba led ekrandan hız,mesafe,zaman ve kalori değerlerini görebilirsiniz

Soru: 130 kg tasir mi
Cevap: Merhaba 120 kg kapasitesi vardır. İyi günler dileriz

Soru: Eğim özelliği var mı?
Cevap: Merhaba hayır yoktur 12 km kadar hıza çıkmaktadır. İyi akşamlar

Soru: Merhaba. Bant genişliği tam olarak kaç cm? ☺
Cevap: Merhaba, genişlik 40 cm dir.

Soru: Birde indirim olurmu bu ara bilginiz varmı kampanya zamanı yakınsa bekleyip öyle alayım
Cevap: Merhaba güncel kampanyaları sepet indirimlerini trendyol yapmaktadır

Soru: tartı hediyesi gönderiyor musunuz?
Cevap: Merhaba , tartı kampanyamız geçen yıl yapıldı stoklarda bitmiştir

Soru: 60 kilo ile aralıksız ne kadar koşulabilir
Cevap: Merhaba yarım saat arayla dinlendirilmesi gerekiyor

Soru: Ne kadar sıklıkla yağlamak gerekiyor her gün yarım saat kullanıyoruz sanki en hızlı ayarda bir yavaşlama var gibi geliyor ayağımız mı alıştı acaba bilemedim :) Bir de servise nereye gösterebiliyoruz.
Cevap: Merhaba hergün kullanıyorsanız 3 haftada 1 yağlayabilirsiniz. Servisimiz tek noktada Delta teknik servis Bahçelievler/İST.

Soru: kaç Watt ?
Cevap: Merhaba , 600 W dır

Soru: kaç saat Aralıksız yürüyüş yapılır
Cevap: merhaba , yarım saat arayla dinlendirmeniz gerekmektedir.

Soru: merhaba ürünün hediyesi varmi
Cevap: merhaba hediye kampanyamız bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba ürünü satın aldım ama telefona hangi uygulamayı indirmem lazım
Cevap: merhaba ürün uygulama ile çalışmamaktadır kurup kumandadan kontrol edeibilirsiniz. antreman programları için OVICX/ZWIFT/KINOMAP uygulamalarını kullanabilirsiniz

Soru: Ne zaman indirime girer acaba ?
Cevap: Merhaba güncel kampanyalar için mağazamızı takibe alabilirsiniz

Soru: merhaba kat a teslimatiniz var mi
Cevap: Merhaba mng kargo ile çalışmaktayız. Bu tamamen bulunduğunuz bölgedeki şubenin ve çalışanın insiyatifinde bir durum. Kargo anlasmalarını trendyol yapmakta biz kargo şubelerine müdahalede bulunamıyoruz

Soru: merhaba, odalar arasında rahat taşıyabilmek için tekerlekleri var mi?
Cevap: Merhaba evet bulunmaktadir. Tesekkurler

Soru: Merhaba duvarda dik bir şekilde duruyor mu
Cevap: merhaba , kolunu katlayıp dikey şekilde koyabilirsiniz

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) Ürün Resimleri

I5 Siyah Hoparlörlü Katlanabilir Koşu Bandı 12 Km ( Türkiye Garantili) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü