Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Alanlar Memnun Mu ?

Bahar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
537
0
0
Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Alınmaya Değer Mi?
Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Şu Anki Değeri 190.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Hakkında yaklaşık 418 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Ürünün Detayları

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Ürününün Satıcısı, Gaia London Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml ürününü 190.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Yorum Ve Değerlendirmeler
190.0 Tl ye satışta olan Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
418 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Kargo iyi ve hızlıydı bunun için teşekkür ederim. 2. Kullanılım gıdımda az önce karın bölgeme sürdüm ve termal korse taktım acayşp yakıyor bu demek oluyorki gerçekten işeye yarıyor. Ben şimdilik memnunum kullandıkça yorumumu güncellerm.
İsim: D** Ö**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Gaia London

Yorum: UMARIM KOLLARIM YAZA KADAR SIKILAYIM, PİLATES DE YAPIYORUM
İsim: B** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2024
Satıcı: PETALAB STORE

Yorum: Tekrar aldım yorum güncellemek istedimmm inanamazsınızzzzzzzzz düzenli kullanım 1haftada farkı görünce stok yaptım kesinlikleeeee alınnnn
İsim: E** C**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: Ürünler çok iyi paketlenmiş teşekkür ederim kullanıp tekrar bilgi vermeye çalışırım
İsim: A** T**
Beden: 01 Kasım 2023

Yorum: tavsiye üzerine aldım indirimli aldım çok uygun geldi
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2023
Satıcı: Dermology

Yorum: Vallahi çok işe yarıyor çok çok tavsiye ediyorum cehennem ateşi gibi cayır cayır yakıyor kesinlikle alın
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: tanıdığım birkaç kişinin kullanımı sonucunda memnun kaldıklarını görünce bende sipariş verdim. ilk defa deneyeceğim 🌸paketleme ve slogan da çok şirin ' yaş almak güzeldir '
İsim: S** S**
Tarih: 01 Haziran 2024
Satıcı: Luxe Glow

Yorum: ürünün kokusu çok güzel
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Bir alana ikinci 1 tl ama rol ondan iki adet gönder mişsiniz çok teşekkür ederim
İsim: s** d**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: Kargom çok geç geldi. Ama ürün çok güzel düzenli kullanımda farklı göreceksiniz. Bu markanın toniğini serumlarını kullanıyorum. Gerçekten düzenli kullanımda çok büyük etkisini görürsünüz.
İsim: A** K**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Ürün yeni elime ulaştı teşekkür ederim inş faydası olur paketleme süper
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Daha yeni başladım kullanmaya metini çok duydum inşallah faydasını görürüm
İsim: Betül Ö.
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: teşekkürler indirimden almıştım 2 tane geldi
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: Ben düzenli olarak günde 2 defa kullandım ve faydasını gördüm her indirimde bir tane daha alıyorum stok yapıyorum
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: gayet sıkılaştıyoo güzel beğendim stok yapacağım
İsim: A** K**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: stokladim ürünü
İsim: Z** T**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: 2. Ürün 1 tl kampanyasından aldım umarım işe yarar
İsim: T** Ö**
Beden: 07 Ağustos 2023

Yorum: sürdükten sonra aaa yakmıyor dedim ama bi süre sonra kol ve üst bacağa sürdüm bi yanma oldunama dayanılmaz bi acı değil sıkılaşmaya değer :) tşk ederim çok hızlı bir şekilde elime ulaştı
İsim: S** B**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: BİRAZ YAKIYOR AMA SANIRIM İŞE DE YARIYOR
İsim: Ç** G**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok iyi paketlenmişti ve elime hızlıca ulaştı. Biraz yakıyor ama etkisini gösterdi mi anlamadım (1,5 haftadır kullanıyorum)
İsim: B** S**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: 1 aydır düzenli kullanıyorum selülitlere gerçekten çok iyi geliyor sür ve spor yap cayır cayır yağ yakıyor incelmede sağladı
İsim: Melisa Ş.
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Ürün en kısa zamanda elime ulaştı paketlenmesine harikaydı çok teşekkürler
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: kargom hızlı bir şekilde elimde oldu kargom ben yokken geldiği için yeni kullanamaya başladım şuan için beğendim ürünü 3 gün oldu kullanalı etkisini zaman içerisinde görüp tekrar yorum güncellemesi yapacağım
İsim: D** M**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Anneme aldım memnun kaldı 1 i bitti 2 tane de yedekledik kullandıkça daha da etkisini göreceksiniz
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: İlk kutum bitmek üzere ikinci kutuyu da bitirince ölçüm yapacağım gerçekten işe yatıyor mu bilmiyorum ama soğuk etkisi var
İsim: E** E**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: yeni kullanıma başladım inşallah memnun kalırım
İsim: T** G**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme güzel, kargo sorunsuz geldi. Ürünlerin üzeride koruma bandı bulunuyor ileri tarih olması da çok iyi. Flaş indirimde aldım henüz kullanmadım yorumu güncellerim kullandıkça
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: gayet güzel kokuyor. etkisini merakla bekliyorum
İsim: A** Z** E**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Harikaaa çok faydasını gördüm 2 kutu sipariş vermiştim 2 kutu daha verdim gözle görünür fark var
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: deriyir yandiriyor duzenli kullanilirsa yardim edecegini dusunuyorum
İsim: A** S**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: mrh kolay gelsin ben de termal tayt var bunu surup sonra onu giysem sıkıntı olur mu
Cevap: Merhabalar, hiçbir sorun olmaz.

Soru: Sürdükten sonra duş almak gerekli mi?
Cevap: Merhabalar, gerekli değildir. sürdükten sonra minimum 2-3 saat süre yıkamamalısınız. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: kollarda sarkma ve üst ,alt karında geçmeyen şişlik var ideal kiloma yakinim ama göbek bölgesindeki şişlik asla inmiyor destek saglarmi acaba
Cevap: Merhabalar düzenli kullanımda lipoliz etkisiyle fayda sağlar sağlıklı günler dileriz

Soru: Sezeryan göbeğimi eritmek için kullanabilir miyim ?
Cevap: Merhabalar evet kullabilirsiniz sağlıklı günler dileriz.

Soru: kronik rahatsızlığı olanlar kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar doktorunuza danışarak kullanmanızı öneriyoruz sağlıklı günler dileriz

Soru: hamilelikte kullanilirmi
Cevap: MErhaba efendim Lütfen Doktor tavsiyesi ile kullanın

Soru: gün içinde ne zaman kullanmaliyiz ve ürünü kullanırken spor yapmakmi gerekiyor
Cevap: Merhabalar sabah akşam olmak üzere günde iki kez kullanabilirsiniz spor yapma şartı yok sağlıklı günler dileriz

Soru: Çatlaklara da iyi geliyor mu
Cevap: merhaba efendim çatlaklar için peeling krem var efendim.

Soru: merhabalar emzirme döneminde kullanabilir miyiz
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışarak kullanmanızı öneriyoruz. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: emziren anneler kullanabiliyor mu
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışmanızı öneriyoruz

Soru: vucutta yakma ozelligi var mı sürünce
Cevap: Merhabalar lipoliz etkili olup önce soğutur sonrasına yakma başlar sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar sezaryan göbeğim baya var bu ürünü kullandığım zaman nezaman sonucu hemen gorebilirim
Cevap: Merhabalar, sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanımda 15 günde etkisini görmeye başlarsınız. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü sürdükten sonra termal tayt giyinmek etkiyi arttırır mı?? Sizce giyineyim mi?
Cevap: Merhabalar, kendi ısısı yeterli olacaktır sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hayatımda daha önce hiç bu kadar yanmamıştım cayır cayır yanıyor bacaklarım ölücüm şimdi normal mi yaaa lütfen cevap verin bayılcam şimdi
Cevap: Merhabalar, kullanımdan sonra 15/20 dakika yanma olması normal ama kızarması normal değil çok rahatsızlık verici bir yanma olduysa kullanım miktarını düşürün. Vücut ısınız yüksekken kullanmayıp vücut ısınız normalken kullanabilirsiniz

Soru: Hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, trendyol ekspres ptt aras

Soru: merhaba göğüs bölgesine sürülür mü
Cevap: Merhabalar, göğüs bölgesi hassas bir bölge olduğu için uygun değildir. Gıdı-boyun, simitler-göbek, bacaklar-basen, kollar-sırt, popo-iç kalın bacaklar'da kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz..

Soru: Hamileyim kullanabilir miyim herangi bir yan etkisi yada tehlikesi var mı
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz efendim, ancak doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Hayırlı akşamlar peki bu kollarda fazlalık olan yağlarada işe yarar mı ve sezeryandan kalan karnımın yan taraflarında torbalamış gibi duran alanda işe yarar mı ?
Cevap: Merhabalar evet daha sıkı görünmesine fayda sağlar sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba ben 3. hamileliğimi sezaryen ile oldu ve haliyle sezeryandan sonra biraz daha göbek kaldı karın bölgemde sezeryana doğum yapan kişi için de geçerli mi ayrıca izlerde kaldı izler de geçerli mi ki diğer hamileliklerimde
Cevap: Merhabalar, ilk 30 gün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bölgeye uygulayın. Sonrasında günde 1 kereye düşürerek 3 ay boyunca düzenli kullanım yapın sonuçlarını göreceksiniz. Doğum sonrasında (sezeryan dahil) oluşan çatlaklar sarkmalarda da etkilidir. Sağlıklı günler dileriz...

Soru: Merhabalar ürünü basen ve göbek bölgemde kullandım aşırı bi yanma oldu ve kızardı dayanamadım soğuk suyla yıkadım ama hala hafiften yanma var bu normal mi nedeni nedir
Cevap: Merhabalar, yanma olması normal efendim. Aşırı yama olduysa vücut ısınız yüksekken kullanmış olabilirsiniz, yaz aylarında bu normal. Vücut ısınız normaldeyken kullanın ve çok yoğun sürmeyin bir bölgenin üzerinden iki sefer geçin en fazla. Sağlıklı günler dileriz

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml Ürün Resimleri

Ice Roll-on Sıkılaştırıcı Ve Selülite Karşı Jel 50ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü