İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Bu Ürünü Almalı Mı

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Fiyatına Göre Alınır Mı?
İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Şu Anki Fiyat Aralığı 24999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürünün Detayları

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Aura İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima ürününü 24999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Yorum Ve Değerlendirmeler
24999.0 Tl ye satışta olan İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Gayet guzel serinletiyor saglam serviste ilgili
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İHLAS PAZARLAMA

Yorum: ürün güzel hemen kargoya verildi fakat kargo süreci uzun sürdü bu yüzden 3 yıldız
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: servis çok ilgiliydi daha acmadik ama ihlas marka çok iyi bir marka
İsim: Adile G.
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Selamlar arkadaşlar klimayı kesinlikle tavsiye etmiyorum marka ve servis teki arkadaşlar çok iyi memnun kaldım teşekkür ediyorum
İsim: Bülent s.
Tarih: 13 Temmuz 2024

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İyi akşamlar. Klimanın desibeli kaç acaba.
Cevap: Merhaba, iç ses gürültü seviyesi (H/M/L /Sessiz) (dB(A)) 50/44/36/29 Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Klima vestelmi dikeyide satiliyormu portatif olani
Cevap: Vestel degil aura marka dikey bizde yok malesef

Soru: yanında motoru geliyomu
Cevap: Merhaba, evet motoru mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Vestel markamı. Bide duvara monte edilmeyenei varmı dolastirilabileni
Cevap: Merhaba, İhlas Aura markadır. Dolaştırılabilen özellikte klima modeli mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün özelliklerinde ithalatçı firma garantisi yazıyor...urun ithal üretimi?
Cevap: Merhaba evet ihlas markası ve servisileri ilgilenir

Soru: 12.000 btu stokta varmi acaba çevreci gaz r32 mevcutmu
Cevap: Merhaba, çevre dostu R410a gazı mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, klima motoru hangi marka?
Cevap: Merhaba Üretim bandında farkli marka kompresorler kullanolabilmektedir. Sanyo ve gmcc kullanilan bazi kompresor markalarıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba 12.000btu klimanızın iç ünite ve dış ünitesinin ölçülerini verebilirmisiniz yerini ayarlamak istiyorum
Cevap: Merhaba İç ünite 777x250x201 mm Dış ünite 777x498x290 mm Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar bu klimaların yedek parçası rahatlıkla bulunurmu.
Cevap: Merhaba Servislerimizde yedek parçaları bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Selamın aleyküm klima boruları kaç metre
Cevap: Merhaba metredir. Teşekkürler

Soru: Bursa'da bayiniz varmı kendim almak istiyorum
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, dış ünite markası nedir?
Cevap: Merhaba Aura markadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: yedek parça yoksa arıza verince napcaz
Cevap: Merhaba Servislerimizde yedek parçaları mevcuttur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba evimiz 60m² , klimayı kuracağımız oda 20-25m² oturdugumuz odayı soguturmu 12000btu ve diğer odaları da soguturmu birazda olsa etki edermi.Diğer sorum ise ses çıkarıyormu cok yoksa sessiz mi calısıyor
Cevap: Merhaba 18-25 metrekarelik bir alanda ideal performans alabilirsiniz. Sessiz çalışmaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kaç sene garantisi var?
Cevap: Merhaba, garanti süresi 3 yıldır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün de klima motoru mevcut değil mi
Cevap: Merhaba İç ve dış ünite mevcuttur. İyi akşamlar dileriz

Soru: 18 binlik klimanız var mi
Cevap: Merhaba, şu an için stoklarımızda mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kurulma slzden mi ek para mı odeyecegiz
Cevap: Merhaba Kurulum ücretsizdir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba biz bu klima yi aldık ama şimdi kurmak istemiyoruz yaza kursasak olurmu
Cevap: Merhaba, uygun olacağınız tarihte kurulum yaptırabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 18lik olduğunu nasıl anlarız
Cevap: Merhaba, sorunuzu anlayamadık. Ayrıntılı sormanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürüne Ait Fotoğraflar

İhlas 12.000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü