İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Satın Alır Mısınız

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml En Düşük Fiyat Nerede?
İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Güncel Fiyatı 273.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Alanlar Memnun Mu?

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Hakkında yaklaşık 12759 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Detaylı Açıklama

Licape İki Aşamalı Cilt ve Makyaj Temizleme Yağı, Doğal yağlardan elde edilen mükemmel formülü ile cildinizde derinlemesine temizlik yapar ve cildinizde ipeksi bir his sağlar. Yağlı his bırakmaz. Sebum dengesini düzenler. Siyah noktalara karşı etkilidir._x000D_
Temizleme Yağı Nedir?
At kestanesi bitkisi ekstresi ile güçlü bileşikler içerir. Cildin gözeneklerini sıkılaştırmaya yardımcı olur. Dış etkenlerden cilt üzerindeki zararlı etkilerinden cildi korumaya yardımcı olur.>
Mayıs papatyası ekstresi ile cildi yatıştırır. İçerisinde bulunan fenolik bileşikler ve flavonoidler antioksidan olarak işlev görür.>
Çinko PCA, yağlı, akneye meyilli bir ciltlerde sebum üretimini kontrol altına alır ve sivilceye neden olan kötü bakterilerin çoğalmasını engellemeye yardımcı olur.>_x000D_
Özellikleri Nedir?
Derinlemesine kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizler.>
Cildin sebum dengesine yardımcı olur.>
Akneye sebep olan bakterilerin ciltten uzaklaşmasını sağlar.>_x000D_
Nasıl Kullanılır?
Yeteri kadar yağı avucunuza sıkın.>
Yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve sonrasında bol suyla durulayın.>
Göze temas ettirmeyin. Göz ile temasta bol su ile durulayın.>_x000D_
Uyarılar!
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve parti numarası ambalajın altındadır. Oda sıcaklığında kuru yerde saklayınız. Direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. Sadece harici kullanım içindir.>_x000D_
İçindekiler:Aqua, Peg 7 Glyceryl Cocoate, Niacinamide, Coco Glucoside Glyceryl Oleate, Sodium CocoamphoacetateLauryl Glucoside, GlycerinZinc Pca, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Ürününün Satıcısı, Licape İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml ürününü 273.0 Tl'den Satılmaktadır.

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Ürünü Kullananların Görüşleri
273.0 Tl ye satışta olan İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12759 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok güzel bir yağ bittikçe stok yapıyorum makyajı eritip kalıntılardan tamamen kurtuluyoe
İsim: G** B**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Licape

Yorum: cildim yagli olmasina ragmen hic germeden tahris etmeden mis gibi temizliyo alin aldirin 1peklife sayesinde bunun da bagimlisi olduk stok yapin mutlaka
İsim: H** S**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Zaten pek bir şey demeye gerek ennn ennn. Ennn mükkemel temizleme yağı benim pul pul dökülen cildimi bile kremden önce yumuşatı indirimde iki tane aldım alabiliyorsanız indirimde muhakkak stoklayın
İsim: Z** O**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: İndirimde denk geldim bir şans vereyim dedim çok memnun kaldım makyajımı & güneş kremini çok rahat çıkardı çift aşamalı temizlik yapıyorum zaten ama ürün yıkandıktan sonra da yağlı bir his bırakmıyor tam f/p ürünü
İsim: R** G**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Pırıl pırıl yumusacık bir cilt .hala inanamıyorum bu fiyatta olmasına. Stoklayııın
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: ben fazlasıyla memnun kaldım yüzümü licape ile her gün yıkıyorum ve sonuç gerçekten muhteşem tertemiz saf bir cilt ortaya çıkıyor derinlemesine temizlediğini bilmenizi isterim kesinlikle tavsiye ederim bence olabildiğince stok yapın ünlü birçok markadan hiçbir eksiği yok
İsim: **** ****
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: @merimeyo tavsiyesiyle aldım innnanılmaz güzel bi yağ bazlı temizleyici ben daha önceden cosmed kullanıyordum o hem göz yakıyordu hem zor arınıyordu bunda iki sorun da yok ve yüzü yumuşacık yapıyor bence indirimde denk geldikçe alır stoklarım
İsim: E** Ç**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: İkinci kez alıyorum ve indirim geldikçe stok yapacağım bir ürün tüm cilt temizleme ürünlerim gibi bunuda Elif Tokatlıoğlu önerisiyle aldım
İsim: T** K**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: Ürüne bayıldııım. Çok güzel kokuyor ve makyajı çok güzel temizliyor. Bittikçe stok yapacağım
İsim: Ö** K**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Kullandığım ilk yağ bazlı temizleyici henüz yeni kullanmaya başlamama rağmen siyah noktalarımda azalma oldu cildi bebek gibi yumuşatıp aydınlatıyor ben çok beğendim bitince kesinlile stoklayacağım bir ürün
İsim: Ö** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: devamlı kullanıyorum stok yaptım yağ bazlı temizleyiciler içinde en sevdiğim cildim kuru ama sivilceye yatkın hiç sivilcelenme yapmadı bende @1peklife ve @tipcidaninfluencerolmaz tavsiyeleriyle başlamıştım kullanmaya ikisine de çok kalp <3
İsim: N** L**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Yüzü gerçekten makyajdan arındırıyor. Yağlı his bırakmıyor gerçekten kurtarıcı ürün bundan sonra indirimlerde stok yapacağım
İsim: **** ****
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Cildimi cok gğzel temizliyor indirimdeyken stok yapsaymısım keske
İsim: T** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Aralık 2022

Yorum: Cok memnunum. İndirimde yakaladıkca stokluyorum
İsim: E** Y**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: indirime girdikçe stokluyorum en sevdiğim temizleme yağlarından biri
İsim: A** N** D**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: arkadaslar bunu ve bunun su bazlı olan yesil kuruyu kesinlikle birlikte kullanin yuzu tertemiz mis gibi yapıyo indirime girdiginde stoklansinnnn
İsim: i** m**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: piyasadaki pahali yag bazli temizleyicilerden sonra bir arayistaydim ve bu urunu buldum indirimde 75 tlye aldim bi tane ve harika biraz goz yakiyo ama benim icjn sorun degil acikcasi ve yine 2 tane aldim stokladim karma cilt tipliyim severek kullaniyorum ayrica bu urun cok kampanyaya giriyo 2.si 1 tl vb kampanlarini kacirmayin derim harikaaa
İsim: yagmur k.
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: Kokusu çok güzel marsmelow gibi ciltte etkisi çok güzel parlatıyo ve cildinizde ilk denemede bile o ışıltıyı gerçekten alabiliyosunuz 10/10 derim indirimlerde stoklarım dediğimmbi ürün oldu
İsim: G** K**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: Ürünü indirimden aldım . Boyutu bence gayet ideal ve ayrıca stok yapılması gereken bir ürün @ipeklife tavsiyesi ile almıştım çok memnun kaldım. Her indirimde stok yapmayı düşünüyorum.
İsim: Sena C.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: beğenerek kullandığım Bi ürün indirime de görünce stok yaptım
İsim: i** D**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Defalarca alıp kullandığım indirime girince stokladığım şahane bir ürün
İsim: İ** T**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: İndirimdeyken aldım sürekli stok yapılması gereken bir ürün
İsim: T** B**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: İlk defa temizleme yağı kullanıcam ama @ipeklife güzelliğimin önerisi olduğu için ilk indiriminde(100₺) gözüm kapalı güvenerek aldım kokusu çok güzel ve çok iyi temizliyor göz yakmıyor fiyatına göre çok iyi buldum bundan sonra indirimlerde stok yaparım.👍- kargo hızlı ve özenliydi gayet memnun kaldım -
İsim: İ** y**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: İlgili satıcı teşekkürler. İndirime girdikçe stok yapıyorum 😊😊
İsim: G** A**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Bayıldımmm stok yapıyorum indirime girdıkce kullanmaya başlayan vazgecemıyor
İsim: A** A**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: stok yaptım o derece seviyorum alın aldırın kızlar harika bir ürün
İsim: s** E**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Makyajı çok iyi çıkarıyor. İndirimde stokluyorum.
İsim: F** N** T**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Ürün muhtesemmmmm, Eylül ozturk tavsiyesi ile cokkk önceden kullanıyordum bi süre ara vermiştim tekrar başladım ilk kullanımda en azından bende öyle oldu yumuşacık bir cilt oluyor
İsim: T** E**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: o kadar seviyorum ki bu ürünü stok yapacağım
İsim: a** m**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Keşfettiğimden beri kullandığım tek makyaj temizleme yağı o kadar güzelki indirimde stok yapıyorum kesinlikle denemelisiniz
İsim: a** u**
Tarih: 10 Şubat 2024

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba ürününüzü severek kullaniyorum mükemmel tatil icin kardesime aliyorum sorunsuz açilma vesaire olmadan paketleme olur ise sevinirim çok çok
Cevap: Merhaba efendim memnuniyetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Bu yagi sürdükten sonra üstüne c serumunu kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar. Kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yağlı ciltler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba gunluk kullanima uygun mu yoksa sadece makyaj temizleme icin mi
Cevap: Merhaba efendim gunluk temizlemeye uygundur.

Soru: 1- Ürünler komedon karşıtı mi acaba? 2- Biri yag bazli biri ise su bazlı mi? Emin olmak istiyorum, yağlı ve akneye eğilimli bir cildim var. sorun yaşamak istemiyorum şimdiden cevabınız için teşekkürler
Cevap: merhaba efendim evet sivilcelerde etkilidir yağ bazlı ve su bazlıdır temizleyicilerimiz

Soru: merhaba yağ bazlı temizleyici mi
Cevap: Merhaba evet efendiö

Soru: Satın almak istıyorum ama yüz yıkama jeli hediyesı varmı
Cevap: Merhaba hediye şuan yok efendim

Soru: merhabalar. bu yağdan ve çay ağacı özlü temizleme jelinden alsam önce temizleme jeli sonra yağ olarak mı kullanmam uygundur yoksa yağı kullandıktan sonra cildimi yağdan arındırmam mı gerekir? Bir de bir şey rica edeceğim tüm ürünlerinizden almış olsak nasıl bir rutin uygularsak kullanabiliriz bir şema oluşturup tüm ürünlerin görselinin sonuna eklemeniz mümkün mü?
Cevap: merhaba efendim yağ bazlı temizleyicimizden sonra çay ağacı özlü yüz yıkama jelimizi öneririz

Soru: Merhaba ben 1 tane almıştım üründen 2 tane göndermişsiniz bilginiz olsun
Cevap: Merhaba efendim hediyemiz olarak kullanabilirsiniz

Soru: temizleme jeli var degilmi kaç yaş için uygundur
Cevap: Merhaba efendim 15 yaş ve üzeri kullanıma uygundur

Soru: Trendyol express ile gönderebilir misiniz
Cevap: Merhaba efendim sistem otomatik olarak uygulamaktadır sağlıklı günler

Soru: merhaba su an ikisi mi bu fiyatta
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: Merhaba. Aha bha arbutin içeren c vitamini serum kullanıyorum. Bununla birlikte sorun olur mu?
Cevap: Merhaba hayır efendim kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba hediye üründe aynı büyük boyda mı
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: İlginiz ve hızla cevap verdiğiniz için teşekkürler iyi çalışmalar.
Cevap: Rica ederiz efendim sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünü uyguladiktan sonra köpük temizleyici ile de yikamamiz gerekir mi
Cevap: Merhaba efendim çift aşamalı temizlik için sonrasında su bazlı temizleme tavsiye ederiz .ama tek başına da yeterli

Soru: Bir alana bir bedava kampanyası var mı?
Cevap: Merhaba efendim 2 ürün eklediginizde 2.urun 1tl olarak sepetinizde düşmektedir

Soru: Nasıl kullanacağım
Cevap: merhaba efendim akşamları cildiniz yıkamanız yeterlidir

Soru: 400ml olan neden 200ml den daha ucuz??
Cevap: merhaba efendim kampanyamız genel merkezden belirlenmektedir

Soru: İçerisinde parfüm var mı
Cevap: Merhaba hayır efendim bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml Ürün Görselleri

İki Aşamalı Cilt Ve Makyaj Temizleme Yağı 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü