İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

MelekKehanet

Bilgili
9 Ağu 2023
934
0
0
İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Ürün Alınmaya Değer Mi?
İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Anlık Fiyatı 242.53 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Hakkında yaklaşık 2427 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Detaylı Açıklama

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Ürününün Satıcısı, Miron İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 ürününü 242.53 Tl'den Satılmaktadır.

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Son Yorumlar
242.53 Tl ye satışta olan İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2427 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: bir beden küçük alinabilir
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ekim 2023
Beden: Boy:171cm
Satıcı: Miron

Yorum: Ürün harika çok beğendim bir beden küçük alınmalı
İsim: Sezgin T.
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın oversize
İsim: L** U**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Herşeyiyle cok güzeldi sadece bir beden küçük alın sorun yok kumaşıda çok güzel
İsim: B** E**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:186cm

Yorum: Gayet güzel bir ürün çok şık duruyor bedeninizi almayı tavsiye ederim
İsim: B** ç**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Ğrün güzel ama bir beden küçüğünü alın🙋‍♂️
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam istediğim gibi geldi kendi bedeninizin bir küçüğünü alın
İsim: C** K**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: kalitesi renkleri güzel ama salaş sevmiyorsanız bir beden küçük alın
İsim: B** A**
Beden: Boy:168cm

Yorum: uruj harika . xl aldim . kizlar 75 -83 kilo arasi olan herkes xl beden alablr gayet rahat ve şık. hizli kargo icinde tesekkurler
İsim: E** D**
Tarih: 09 Temmuz 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: 1 beden küçük almanızı öneriyorum. Kalite iyi
İsim: Ramin E.
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ve rahat kendi bedeninizi alın
İsim: O** C** K**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: süper,çok havalı ve tam beden
İsim: G** P**
Tarih: 24 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Gayet güzel bedeniniz alınız
İsim: Hazal S.

Yorum: kalıbı çok iyi Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Hüseyin E.
Beden: Boy:177cm

Yorum: Çok güzel bedeninizi alın.
İsim: H** G**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: ürün güzel bedeninizden bir beden küçük alın
İsim: A** O**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: güzel bir ürün salaş durmasını istiyorsaniz bir beden büyük alınız
İsim: Ö** B**
Beden: Boy:176cm

Yorum: cok guzek tqm beden alabilirsiniz
İsim: E** Ö**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: ürün cok güzel düşünmeden sipariş edin ama bedeninizi satıcıya danışırsanız sizin için daha iyi olur
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: bi beden küçük yada kendi bedeninizi almalısınız
İsim: s** c**
Tarih: 20 Haziran 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Tavsiye ederim bedeninizi alın
İsim: A** D**
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: güzel ama çok büyük bi beden küçük alın
İsim: N** K**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: bedenimiz neyse onu alın 1 beden büyük aldım yeminle pismalik
Tarih: 21 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız verirdim kesinlikle alınmalı kaçırmayın tam bedeninizi alın teşekkür ediyorum satıcıya
İsim: B** K**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Ürün gayet güzel ve canlı tam bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: eşim için aldık salaş tam beden alın duruşunu çok beğendim kendim için de sparis verecegim
İsim: A** Y**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: babama hediye aldim cok guzel oldu Xl giyiyor Xl aldim oldu tam kalıp
İsim: İ** G**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: arkadaşlar ürün mükemmel oğluma aldım ama büyük geldiği icin iade edip küçüğünü alcam
İsim: F** B**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: eşime aldım beden harika bol geniş rahat tavsiye ederim
İsim: G** b**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: çok güzel 1 numara küçük almanızı öneririm
İsim: A** T**
Tarih: 09 Ağustos 2023

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 1.72 kilo 72
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: boy 166 kilo 58
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 1.90 65kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: efendim boyum 163 kilom 63 bana hangi beden olur

Soru: boy 176 kilo 90
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: boy 179 kilo 50

Soru: 177 boy 75 kg biraz bol dursun istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 170 boy 58 kilo için kaç beden uygun olur

Soru: 174 boy kilo 54

Soru: 1.60 boy 40 kilo

Soru: 165 boy 55 kilo biraz salaş dursun istiyorum

Soru: kadında giyebiliyomu
Cevap: Merhabalar elbette efendim.

Soru: 188 boy 85 kilo hangi beden

Soru: geniş kalipmi
Cevap: Evet efendim. Ürünümüz oversize

Soru: 1.80 boyum 70 kilom var hangi beden uygundur salaş durmasını istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 179 65 kilo

Soru: 185 kilo 98

Soru: 1.75 boy kilo 80 hangi beden olur

Soru: 1.95 boy 92 kg
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: boy 194 kilo 110 hangi beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XXL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 Görseller

İki Renk Kısa Kollu Tişört Oversize-siyah-beyaz- 2421 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü