In The Stars Vücut Spreyi 236ml Bu Ürünü Almalı Mı

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
In The Stars Vücut Spreyi 236ml Bu Ürünü Almalı Mı?
In The Stars Vücut Spreyi 236ml Şu Anki Değeri 1087.51 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Memnuniyet Oranı Nedir?

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Hakkında yaklaşık 643 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Teknik Bilgiler

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Ürününün Satıcısı, Bath & Body Works In The Stars Vücut Spreyi 236ml ürününü 1087.51 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Ürünü Kullananların Görüşleri
1087.51 Tl ye satışta olan In The Stars Vücut Spreyi 236ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
643 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İndirimden aldım stokladım 🤩
İsim: z** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2023
Satıcı: BATH & BODY WORKS

Yorum: Kokusu çok güzel indirim dönemlerinde kesinlikle stok yapacağım bir koku bayıldımmmmm
İsim: B** E**
Tarih: 29 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: İnanılmaz birşey kesinlikle tavsiye ediyorum muhteşemmmm bayıldımmm bu kokuyaaa bı daha bii daha alacamm paketleme inanılmaz özenliydi çok kısa sürede elime ulaştı 🥰🫶🏻💕
İsim: ö** P**
Tarih: 22 Ocak 2023
Satıcı: Jas Kozmetik

Yorum: Harika bir koku stok yapıyorum 😍
İsim: **** ****
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Öyle güzel kokuyorum ki herkes bayıldı ben indirimle 411 tl ye aldım ama ne kadar olsa alırım bundan sonra süper
İsim: Y** E**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Ennn sevdiğim koku hiç şaşmıyorum bitmeden depoluyorum 😍 çevremdekiler de bayıldı ve alıyor asslaaa pişman olmazsınız 👍
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Kokusu çok güzel indirimde aldım stok yapılmalı zaten muadil parfümlerin fiyatına denk geldi indirimde alınır üstelik daha kalıcı koku
İsim: İ** E**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: 10 numara 5 yıldız 🌟 ürünün kokusu efsanee ve kalıcılığı çok iyi. Yalnız fiyatı biraz pahalı ama ben üç saatlik flaş indirimden aldım. Kovalayın alın.
İsim: m** ö**
Beden: 18 Mart 2024

Yorum: Harika bir koku bittikçe alınır
İsim: p** s** b**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Harika bir kokuymuş .yorumlara bakarak aldım 1 alana 1 bedava kampanyasından aldım .yazın parfüm almaya gerek yok diyorum
İsim: Ş** B**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Arkadaşlar ben böyle bir koku görmedim, muazzam. Bütün VS vücut spreylerini çöpe attırır. Kokusu da kalıcı uzun süre misss gibi kokuyor. Ben kör atış yaptım tavsiye üzerine aldım koklamadan, o yüzden çok tedirgindim. Fakat güvenerek alabilirsiniz müthiş bir koku. Paketleme inanılmaz iyiydi zor açtım😂🫶🏻
İsim: Ş** A**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: ürün çok güzel,5. şişemi aldım
İsim: G** Ö**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel ve beni büyüleyen auramı yükselten bir koku keşfettiğimden beri başka hiç birşey kullanmadım
İsim: E** A**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Çok imza bir koku. Hareket ettikçe burnuma geliyo bayılıyorum indirimde denk geldi 369 tl
İsim: E** A**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Süper ötesi kokusu
İsim: G** G**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Çokkk güzel ve vücut spreylerine göre çok kalıcı bir koku. 2 al 1 öde indirimi sık sık olur umarım!
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: İndirimden aldım mükkemmel
İsim: E** İ**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Tüm yaz sadece bunu kullanmayı düşünüyorum çok kaliteli bir koku
İsim: İ** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün. Çok güzel kokuyor. Teşekkür ederim!
İsim: M** K**
Beden: 01 Haziran 2023

Yorum: indirimden aldım mükemmel bugün elime ulaştı kalıcılığı nasıl bilmiyorum ama kokusu çok güzell🫶
İsim: G** Ş**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Zeynep Demirhandan görüp aldım 2. alışım indirimdeyken mutlaka stoklanmalı👌👌👌
İsim: C** A**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Yorumlara bakarak aldım şekerimsi kokusu var armani si ye benziyor çok kalıcı ve herkes kokuyu soruyor
İsim: A** K**
Beden: 22 Ağustos 2024
Satıcı: Keo Shiny

Yorum: cok güzel bayıldımm kesinlikle almanız gereken bi koku vsye göre cok daha kalıcı zaten sürekli indirim de oluyor
İsim: B** K**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Aşırı güzel kokuyor kalıcı indirime girdiğinde stoklamalık
İsim: S** G**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: İndirimde iken aldım ve kokusu muhteşem kalıcı tam yaz kokusu
İsim: D** T**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Makbule özel tavsiyesiyle aldım o kadar güzel kokuyor ki bayıldım iki al bir öde kampanyasıyla almıştım kesinlikle öneririm 🤍
İsim: Ş** Z**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Fresh ve hafif bir koku.. kızıma aldım :)
İsim: F** G** Ç**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: 2. şişemmmm
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Paketleme harika kokudan bahsetmiyorum bile daha öncesinde vücut losyonunu kullanmıştım çok memnun kalmıştım şimdide bunu aldım kesinlikle tavsiye ediyorum✨
İsim: S** Ü**
Beden: 03 Haziran 2023

Yorum: Odada saatlerce kalıyor süper
İsim: M** Ç**
Tarih: 30 Temmuz 2024

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Baharatlı mı koku?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Nasıl kokuyor: Ormanın ortasında, yıldızlara karşı tatlı parıldayan bir dilek gibi. Koku notaları: Hodan, sandal ağacı miski, şekerli tangelo, beyaz öd ağacı ve göz alıcı amberin ışıltılı karışımı. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Çiçeksi midir yoksa şekerli koku mudur?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Nasıl kokuyor: Ormanın ortasında, yıldızlara karşı tatlı parıldayan bir dilek gibi. Koku notaları: Hodan, sandal ağacı miski, şekerli tangelo, beyaz öd ağacı ve göz alıcı amberin ışıltılı karışımı. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kampanya ne zaman sona eriyor
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyamızın son günüdür. Kampanyalarımız sıklıkla güncellenmektedir, takipte kalmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: nasıl kohiy
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Koku bilgisi: Hodan, sandal ağacı miski, şekerli tangelo, beyaz öd ağacı ve göz alıcı amberin ışıltılı karışımı. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar simli mi koku
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüz ışıltılı değildir. Nasıl kokuyor: Hayatta bir kez görülen bir kuyruklu yıldızın karanlık bir gökyüzünde geçişini görmek. Koku notaları: yıldız çiçeği, sandal ağacı miski, şekerli tangelo, beyaz agarwood, parlak amber. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar ürünün kokusu tam olarak nasil

Soru: ürün kaç ml?
Cevap: 236 ml efendim

Soru: Merhaba unisex midir
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüzün koku notaları: Hodan, sandal ağacı miski, şekerli tangelo, beyaz öd ağacı ve göz alıcı amberin ışıltılı karışımı. Koku zevkinize uygun ise tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün simli mi
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. In The Stars Vücut Spreyi ürünümüz simli değildir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba into the night büyük boy sprey stokları güncellenmeyecek mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Stoklarımız sıklıkla güncellenmektedir. Sayfamızı takipte kalınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba en sexy kokunuz hangisi hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Afrodizyak etkili olan kokularımız aşağıdaki gibidir; Into the Night, In the Stars, Dark Kiss, A Thosuand Whishes. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 2 al bir öde kampanyası istiyoruz lütfen
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyalarımız sıklıkla güncellenmektedir, takipte kalmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün kapağı açılıyor mu başka bir şişeye almak istesek
Cevap: Merhaba, hayır.

Soru: Ürün yerli mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimizin menşei Amerika Birleşik Devletleri'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün ağız kısmı açılabiliyor mu acaba ? Yani kapak kısmından açıp dökebilir miyiz ?
Cevap: Merhabalar urun atomizer spreydir. yani acip baska bir siseye aktaramazsiniz. plastik siseyi kesmeniz gerekir ancak.

Soru: Merhaba, erkeklerde kullanabilr mi veya erkekler için de olanı var mı acaba?
Cevap: Merhaba evet kullanabilir

Soru: Petal Parade kokusu Türkiyeye gelicek mi gelirse ne zaman?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Stoklarımız sıklıkla güncellenmektedir. Sayfamızı takipte kalınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: twinkling nights vücut spreyiniz artık üretilmiyor mu?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüz koleksiyon ürünü olup, tekrar yenilenmeyecektir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: sayfanızda bir vücut spreyi daha var bin küsür bişe farkı ne acaba ?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimiz kampanya dahilinde olabilmektedir. Kampanyalarımız sıklıkla güncellenmektedir, takipte kalmanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba dış ambalajı simli olan ve yıldızlı olan vücut spreyının kokusu aynı mi bana simli geldi yorumlardakiler yıldızlı
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünümüzün ambalajı yenilenmiştir. Kokusu aynıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

In The Stars Vücut Spreyi 236ml Detaylı Resimler

In The Stars Vücut Spreyi 236ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü