İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
592
0
0
İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Ürün Alınmaya Değer Mi?
İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Şu Anki Fiyatı 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Kullanıcı Yorumları Nasıl?

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Ürün Özellikleri

İnce Nomi İtalyan Charm Bileklik Yeni Ürün _x000D_
Bileklik Asla Kararmaz %100 Çeliktir _x000D_
Gümüş Ve Altın&Gümüş Renklidir _x000D_
Banyoda, Bulaşık Yıkarken, Havuzda kullanıma uygundur _x000D_
16-18 Cm Bileklere Tam Uyumludur _x000D_
_x000D_

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Ürününün Satıcısı, Chillin' İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik ürününü 199.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Yorum Ve Değerlendirmeler
199.0 Tl ye satışta olan İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Ürün çok güzel ince ve zarif çok memnun kaldım. Satıyıca ayrıca yanında gönderdiği içinde teşekkür ederim.
İsim: G** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:16-18
Satıcı: LAKS TAKI

Yorum: Bir bileklik anca bu kadar güzel olur gerçekten çok beğendim ben ayrıca o kadar ince düşünceli ki satıcısı da iki ayrı hediye göndermişler çok beğendim teşekkür ederim 🙏 🥰❤ Güzel Hayırlı Satışlarınız Olsun ❤
İsim: Rabia K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: Çok zarif tam istediğim gibi kalın değil çok kaliteli duruyor hediye için de teşekkür ederim.
İsim: Z** Ö**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: A** G**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok kibar bir parça tıpkı gördüğüm gibi geldi iyi ki almışım çabucak elime ulaştı satıcıya teşekkür ederim 😇
İsim: H** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 20santimlik varmı
Cevap: malesef hayır efendim yakında gelecek

Soru: Küçülüyor mu
Cevap: evet efendim

Soru: Yazılı olanları var mı
Cevap: Maalesef hayır efendim

Soru: Buns çarm takılıyor mu
Cevap: maalesef bu boyutta charm yok efendim

Soru: Paket içinde kutulu yollama şansınız var mı acaba?
Cevap: malesef elişmizde kutu bulunmamaktadır

Soru: Yanında hediye gönderiyor musunuz
Cevap: hayır efendim

Soru: merhaba, 18 benim bileğime büyük gelir küçültme işlemini nasıl yapabiliriz?
Cevap: İNTERNETE İTALYAN CHARM TAKMA YAZDIĞINIZDA İLK ÇIKAN VİDEOYU İZLERSENİZ NASIL SÖKEBİLECEĞİNİZ HAKKINDA FİKRİNİZ OLUR EFENDİM

Soru: bu bilekliğe charmlardan takılabiliyor mu?
Cevap: malesef bu kadar küçük charm bulunmamaktadır

Soru: kararma yapmaz demi
Cevap: Ürünümüz%100 çeliktir İciniz rahat olabilir efendim ürünün arkasındayız öncelik memnuniyetiniz herhangi bir kararma solma yapmaz gönül rahatlığıyla banyoda denizde hiç çıkarmadan uzun ömürlü kullanabilirsiniz herhangi bir mağduriyet durumunda yardımcı olacağımızdan da emin olabilirsiniz Laks takı olarak önceliğimiz müşteri ürün satmak değil .

Soru: Yorumda yanında kolye hediye ve bileklik göndermişsiniz gönderiyor musunuz acaba
Cevap: merhaba efendim o kişi ürünü ilk satın alan kişi olduğu için jest yapmak adına kolye yollanmıştır herkese yollanmamaktadır

Soru: bileklik unisex mi?

Soru: Erkek için uygun mudur

Soru: merhaba lastikli mi bileklik
Cevap: lastik değil ama alastik gibi özel yay mekanizması bulunmaktadır esnektir aynı lastik gibi ama lastik gibi kopma durumları söz konusu değildir

Soru: Merhaba ürün kaç cm acaba
Cevap: 18 cm efendim

Soru: Ürünün genişliği kaç cm acaba
Cevap: 18 cm bilek genişliği

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik Detaylı Resimler

İnce Nomi İtalyan Charm Çelik Gümüş Ve Altın Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü