Infinity Collection Kadın Siyah Seamless-dikişsiz Basic Tayt En Düşük Fiyat Nerede ?

Elvan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
520
0
0
Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Fiyatına Göre Alınır Mı?
Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Şu Anki Satış Fiyatı 674.98 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Hakkında yaklaşık 68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Ürün Bilgisi

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Ürününün Satıcısı, qlu Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt ürününü 674.98 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Kullanıcı Geri Dönüşleri
674.98 Tl ye satışta olan Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
68 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: İlk biraz emin olamadım ama ürünlerim gelince çok çok rahatladım ve dokusuna bayıldım rahatlıkla her zaman kullanabileceğimiz bir parça. Çok beğendim,hızlı kargo özenle paketlenmiş tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: QLU

Yorum: bir beden kucuk alinabilir
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Bedenimi aldım(s) duruşu harika ve iç göstermiyo renk skalası daha geniş olsa süper olur👌🏻🤍
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: M beden almıştım çok büyük geldi kardeşime verdim. Bir beden küçük alınabilir
İsim: C** B**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün güzel ve rahat kısa zamanda da elime ulaştı paketleme güzeldi ayrıca tatlı hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: S** B** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: Dokusu, kalitesi tek kelime ile mükemmel! Çok hızlı elime ulaştı ve satın aldığım her ürün özenle paketlenmişti. Hediyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.
İsim: z** k**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Öncelikle ürün güzel ve rahat herkes kendi bedenini alabilir biraz daha sıkmasını isterseniz bir beden küçük de alabilirsiniz. Ancak iç göstermiyor desem yalan olur maalesef ürün eğildiğiniz zaman iç gösteriyor bu yüzden çok uygun bir iç çamaşırı gerekli. Onun dışında gayet başarılı diyebilirim sadece bir puanı iç göstermesinden kırdım
İsim: B** S** G**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel, takım olarak aldım. Bu markanın ürünlerini oldukça beğeniyorum umarım yeni koleksiyonlar da gelir🩷
İsim: H** C**
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: inanılmaz beğendim çok güzel kumaşı dokusu ve duruşuna aşık oldum
Tarih: 01 Aralık 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Muhteşem bir tayt. Kargo elime çok hızlı ulaştı,paketleme çok iyiydi. Taytın esnekliği çok iyi, asla iç göstermiyor, çok rahat, diz izi hiç yapmadı.
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: uzun zamandır böyle bir spor tayt arıyodum 160 boy 62 kiloyum kilo vereceğimi tahmin yürüterek m aldım basen ve popo var bende ona rağmen sıkmadı tam oldu alın aldırın derim hediyeniz için teşekkürler❤
İsim: Ebrunur K.
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Gayet kullanışlı ve yeri çok güzel tavsiye ederim spor için uygun
İsim: y** k**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: taytın dokusu çok güzel sadece beli biraz düşük bunu bilerek alınız üzerinde duruşu çok harika ve kargom hızlı geldi ayrıca satıcıya teşekkür etmek istiyorum bir tane ürün eksik gelmişti hemen yardımcı oldular ve tekrardan eksik olan siparişimi kargoya verdiler mağdur etmediler. içine de bir tane hediye bırakmışlar hediye için de çok teşekkür ederDevamını Oku
İsim: H** K**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: çok kaliteli ve toparlayici
İsim: e** u**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kıyafetler çok kaliteli. Bu ince düşünce içinde çok teşekkürler 😍 özellikle kırmızı takım harika 🙌
İsim: R** S**
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: eh iste fiyat o
İsim: e** Ş**
Tarih: 01 Şubat 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: normalde yorum yapmam ama o kadar tayt alıp memnun kalmadım ki bu üründe şans vermk istedim şahane bişey esnekliği kumaşı duruşu çok iyi bı tık daha belki yüksek bel olabilirdi ama yinede çok iyi çok sevdim üstünde alicam
İsim: P** D**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Ürün çok güzel kalın, bel kısmı güzel sarıyor. Sadece doğru iç çamaşırı seçmek çok önemli
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel bir tayt. İncecik ve gerçekten yok gibi. Yogada, spor salonunda, dışarı çıkarken, vs her yere giyebiliyorum. Beli de çok güzel sarıyor ve arkası inanılmaz güzel duruyor. Sadece, çoraplar gibi, eğer çok çektirip giyerseniz popo kısmında ince durabiliyor ama yine çoraplar gibi azıcık çekip kumaşı oraya toplarsanız hiçbir şey belli olmuyor.Devamını Oku
İsim: İpek G.
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: çox yaxşıdı materialı
İsim: i** s**
Tarih: 13 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Taytın kumaşı çok güzell aşırı rahat ve esnek çok beğendim, tek sıkıntısı beli biraz daha yüksek olsaydi belki daha rahat olurdu ama böylede harika, bayıldımm.(47 kiloyum S bol olur mu diye tereddüt etmistim ama tam oldu) Hediyeniz için de çok teşekkürler :))
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: İlk siparişimdi ürün göründüğü gibi ve kaliteli çok beğendim . arkadaşlara hediye gonderilmis bana gondermemisler. üzdü
İsim: Z** Y**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Bi tık düşük bel hırkayla takım olsun diye aldım, kaliteli beğenedim
İsim: İ** D**
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: kumaşı çok güzel yumuşacık ama ağ kısmını sevmedim ortada toplanma yaptı .
İsim: E** A**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: güzel bir ürün
İsim: K** M**
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Yüksel bel değil maalesef düşük bel. Kumaşı çok güzel ama tek sıkıntısı düşük bel olması. Üzülerek iade
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Aralık 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kumaş olarak çok güzel belindeki lastik de çok iyi ama ben şahsen taytların üzerimde külotlu çorap gibi durmasından hoşlanmıyorum ve bu tayt tam olarak öyle bir tayt. Kaliteli de olsa üzülerek iade
İsim: S** A**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: beli buradaki kadar yüksek değil ama kumaşı çok güzel. güzel toparladı
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: kesinlikle çok fazla iç gösteriyor ama kumaşı da ince olduğu için soğuk havalarda içlik gibi giymeye uygun anca öyle giyebildim ona göre satın alın kalitesi güzel yine de
İsim: A** İ** A**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: çok güzel tayt sadece kenar çizgileri çok kalın geldi gözüme ve düşük bel birde tüy tapluyo biraz
İsim: A** Ş**
Tarih: 18 Nisan 2024

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: toparlar mı
Cevap: Merhaba. Spor yapmayı zorlaştırmayacak kadar toparlayıcılığı vardır

Soru: merhaba tayt esnek mi ? ona göre alacağım esneklerde L sertlerde XL giyiyorum
Cevap: Merhaba,ürün esnektir. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Selam takım olarkmıdır?
Cevap: Merhaba ayrı satılmaktadır. Teşekkürler

Soru: 150 64 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz normal beldir. İlginiz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar taytınız iç gösteriyor mu acaba?? bu benim için çok önemli de sporda giyeceğim
Cevap: Merhaba. Uygun renk iç çamaşırı giydiğinizde sorun olmayacaktır

Soru: kışın giyilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzü yaz/kış giyebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Merhaba kalca bolumunde bazi urunlerinizde olan buzgu detayi var mi
Cevap: Merhaba. Büzgü bu serimizde yoktur.

Soru: Merhaba modelin giydiği siyah üst satışta mı sayfanızda bulamadım
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin en kısa zamanda stokları güncellenecektir. Stoklar güncellendiğinde haberdar olmak isterseniz ''Gelince haber ver'' butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürünü gym için almak istiyorum iç gösteryor mu acaba eğer gösteriyosa göstermeyen önereceğiniz bi seri var mı
Cevap: Merhaba, ürün ile aynı tonda iç çamaşırı öneriyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Xs gelicek mi
Cevap: Merhaba. Evet gelecek stoklar girildi trendyol güncellemesi bekliyoruz. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba 47-50 kilo arası xs veya s hangisi daha rahat olur
Cevap: Merhaba xs bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kalça kısmı büzgülü olan model hangisi
Cevap: Merhaba. Scrunch modelimiz stokları tükenmiştir. En yakın bi zamanda güncellenmesini planlıyoruz

Soru: Bir şey daha sormak istiyorum sevgilim için de bişey almak istiyorum aldığım ürünün içine not yazma şansım var mı 🐣
Cevap: Tabiki, buraya aldığınız ürünü ve adınızı soyadınızı yazarsanız içine istediğiniz şekilde not yazabiliriz. 🖤

Soru: scrunch model bedenleri ne zaman gelicek acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin en kısa zamanda stokları güncellenecektir. Stoklar güncellendiğinde haberdar olmak isterseniz ''Gelince haber ver'' butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba siyah takm var mı stokda?

Soru: 160 boy 65 kg bedeni l olurmu
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: takımmı bu ürün
Cevap: Merhabalar, ürün sadece basic tayttır. Dilerseniz takımını ayrı olarak satın alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: 1.55 boy 46 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, Xs beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Xs ne zaman gelicek
Cevap: Merhaba, stoklar çok kısa sürede yenilecenektir. İlginiz için teşekkürler.

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt Görseller

Infinity Collection Kadın Siyah Seamless/dikişsiz Basic Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü