Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless-dikişsiz Basic Tayt Tavsiye Eder Misiniz ?

KumdanKale

Bilgili
9 Ağu 2023
247
0
0
Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Alınır Mı?
Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Mevcut Fiyatı 699.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Teknik Açıklamalar

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Ürününün Satıcısı, qlu Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt ürününü 699.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Kullananlar
699.9 Tl ye satışta olan Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Tayt muhteşem güzel gösteriyor, hediyeniz için teşekkür ederim 😌 herkese önereceğim bir marka oldu
İsim: **** ****
Tarih: 30 Kasım 2023
Beden: Boy:167cm
Satıcı: QLU

Yorum: Satıcı çok kibardı gönderdikleri hediyeleri anneme hediye ettim o da çok sevdi taytlar biraz ince ter emme özelliği çok iyi değil ama renkleri ve rahatlığından çok memnunum kaldım
İsim: D** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ocak 2024

Yorum: Kumaşı oldukça kaliteli. Rengi aynı fotoğraftaki gibi. Kargo oldukça hızlı ve sorunsuz geldi. Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Ayrıca marka çok ilgili, hediye için teşekkürler.
İsim: S** Ş**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: Bir beden küçük alın ürün Efsane satıcı çok ilgili tşk ederim
İsim: s** m** t**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Takım olarak aldım gerçekten çok yumuşak ve kaliteli baya bakınmıştım çok da şık duruyor 162 cm 63 kg m beden tam oldu tavsiye ederim
İsim: Ş** T**
Tarih: 11 Aralık 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Ürün çok güzel ama benim bedenime uymadığı için iade maalesef
İsim: K** N**
Tarih: 07 Mart 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: renk dokusu muhtesem
İsim: E** D**
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Memnun kaldim
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Kırmızı sporcu sütyenini hediye göndermişler.. Henüz denemedim ama her şey çok kaliteli, Kumaşlar ve dikimler muazzam.. Hediye için çok teşekkür ederim❤❤
İsim: Y** Ş**
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tayt yüksel bel değil fakat inanılmaz toparlıyor rengi kalitesi harika küçük hediyeleriniz de harika çok beğendik 🫶🏽
İsim: Y** Z**
Tarih: 25 Aralık 2023
Beden: Boy:182cm

Yorum: siyahını kullaniyorum çok memnunum rengi olmadı ama başka renk seçenekleri cikmali
İsim: B** K**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: cok cok guzel ustuyle takim aldim. tekrar siparis ettim bugun. bilezik hediye icin de tesekkur ederim. sanirim 10 kalem siparis etmis oldum. urunleriniz cok kaliteli cok tesekkurler
İsim: A** İ**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Güzel beğendim
İsim: E** N** D** E**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Kaliteli ve guzel paketlenmis ama ag kısmı cok kotu durdu ve yeterince yüksek bel değil 172-60 kg M almıstım
İsim: A** i** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: G** N**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: alt çok dar tam bedenimi almıştım ama olmadı :(( küçük geldi. geri iade ettim.
İsim: A** S**
Tarih: 30 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Ya çok ince her şeyi belli ediyor biraz daha kalın kumaş olsa müthiş bir ürün rahatlığı ve kalıbı olarak ama maalesef iade.
İsim: B** Y**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam beden söyledim biraz sıktı kumaşı da ince
İsim: B** K**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Çok iç gösteriyor dışarıda imkanı yok giyilmez ama rengi çok hoştu, iade ettim :/
İsim: E** P**
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: beli yüksek değil yanlış bilgilendirme söz konusu
İsim: E** Ç**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: tights are very low wasted it’s terrible
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel ama ön tarafı potluk yapıyor onun sebebini anlamadım
İsim: i** N** D**
Tarih: 08 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bu tayt benim için pişmanlık oldu yüksek bel falanda değil rengine aldanıp sipariş vermiştim her yerini belli ediyor çok kötü bir görüntü çıkıyor ortaya asla birdaha Alışveriş yapmam hayatımda aldığım en kötü tayt asla tavsiye etmiyorum
İsim: D** G**
Tarih: 30 Kasım 2023

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Pamuk mu????
Cevap: Merhaba. Elestan ve polyester karışımıdır

Soru: Siyahı ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin en kısa zamanda stokları güncellenecektir. Stoklar güncellendiğinde haberdar olmak isterseniz ''Gelince haber ver'' butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: gorseldeki crop ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin en kısa zamanda stokları güncellenecektir. Stoklar güncellendiğinde haberdar olmak isterseniz ''Gelince haber ver'' butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Lacivert ne zamana gelir
Cevap: Merhaba, bu ürünün laciverti bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Merhaba , ürün yaz aylarına uygun mudur?
Cevap: Merhaba seamless üründür her mevsim kullanılabilir

Soru: merhaba 57 kg kalçam da 98 cm s beden mi m beden mi almalıyım?
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır kendi bedeninizi tercih edebilirisniz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Merhaba stokları ne zaman güncelleyeceksiniz?

Soru: Merhaba.. Fermuarli üstünüz satışta yok mu?
Cevap: Merhabalar, var efendim.

Soru: kışlıkmı ve yüksek belmi
Cevap: Merhaba normal bel dir. Kumaşı seamles örme kumaştır. Her mevsim tercih edilebilir

Soru: Merhaba. Üst taytları birlikte mi yoksa ayrı ayrı mı satıyorsunuz?
Cevap: Merhaba. Ürünler ayrı satılmaktadır. Dilerseniz mağazamızı ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz

Soru: Merhaba 60 kg 67 cm bel 103 cm kalca hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: toparlayıcı veya Push Up etkisi var mı
Cevap: Merhaba, taytımızın toparlayıcı özelliği vardır. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Üstündeki ceket ile geliyor dimi
Cevap: Merhaba, hayır bu ürün sadece basic tayttır. Dilerseniz üstündeki fermuarlı crop topu ayrı satın alabilirsiniz

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt Ürünün Detaylı Resimleri

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Basic Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü