Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless-dikişsiz Scrunch Tayt Alınmaya Değer Mi ?

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Güncel Satış Fiyatı 732.85 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Memnuniyet Durumu Nedir?

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Hakkında yaklaşık 41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Ürün Hakkında Bilgi

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Ürününün Satıcısı, qlu Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt ürününü 732.85 Tl'den Satılmaktadır.

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt En Son Yapılan Yorumlar
732.85 Tl ye satışta olan Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: harika bir tayt kumaşı rahatlığı rengine aşık oldum yorumlara aldanıp bir beden küçük söyledim. Küçük beden almayın kesinlikle popo kısmındaki detay hoş olmayacak kadar içeri giriyor kendi bedeninizde de gayet yeterli toparlayıcılığı hediye olarak bileklik koymuşlardı çok tatlı düşünülmüş paketlemeye güzeldi kargoda hızlı geldi tüm renkleri alacağıDevamını Oku
İsim: O** Y**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm
Satıcı: QLU

Yorum: bayildigim tayt 3 rengini de aldim tam beden satici cok hizli bi gunde geldi her seferinde de kucuk hediyeler gonderdiler tesekkur ederim 🥹
İsim: y** t**
Tarih: 07 Aralık 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Kumaşı ve duruşu MÜKEMMEL diğer renklerini de alıcam çok beğendim hediye için de teşekkür ederim :)
İsim: E** s** G**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Mükemmel ötesi herkes bedenini alabilir aşırı rahat
İsim: A** A** Y**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Yüksek bel değil tam beden alınmalı
İsim: B** E**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: excellent
İsim: s** n**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: ayyy kumaşları harikaa bayıldım rengine duruşuna ayrı bayıldım popoyuda toparlıyor
İsim: s** h**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Bu taytın bu rengi efsane çok çok iyi mavisini de aldım kalitesi çok güzel biraz ince ama spor yaparken rahatlıkla esneme yapılabilir konforlu bir tayta benziyor
İsim: **** ****
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: offff bittim resmen mukemmel otesi, bu kadar iyi beklemiyordum acikcasi, paketleme muazzamdi,yaninda ufak bir hediye de gondermisler ve kargoda cok hizliydi ✌
İsim: M** G**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Merhaba, daha önce ne Trendyol ne de başka bir platform da asla böylesine vizyon sahibi olamadım olup tüketici için bu kadar çaba sarfeden başka bir marka görmedim. Tüm konu da tam destek her zaman yanınızda olan bir firma ayrıca jest olarak hediye ürünler gönderip tüketiciyi mest eden güzel bir işletme. Teşekkür ederim
İsim: Z** S**
Tarih: 18 Aralık 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: XS ya da S giyiyorum. S beden çok hafif bol geldi, XS daha iyi olurmuş. Asla göze batmadığı için iade edip tekrar almakla uğraşmak istemedim. Dokusu çok güzel, vücudu da çok güzel gösteriyor. Hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: E** İ** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Bayildim cidden o kadar guzel ki.. ozellikle popo detayi cok hos siyahini da aldim hemen eger ki toplarlasin istiyorsaniz bir beden kucuk almanizi tavsiye ederim ben siyahini xs aldim mutiss
İsim: A** n** A**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Ürünü çok beğendim dokusu kalıbı esnekliği her şeyi ile mükemmel. Yalnız beden konusunda yorumlara aldanarak m aldım fakat bir tık büyük olduğu için ağ kısmı potlaşıyor. Kendi bedeninizi almanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca hediye için çok teşekkğrler😊
İsim: N** N** C**
Tarih: 15 Aralık 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürünün yanında gelen çorap çok güzel tayt tam beden alınabilir teşekkurler
İsim: B** K**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim! İnşallah fiyatlar çok fazla artmaz. Uzun zamandır Türkiye'de böyle bir tayt arıyordum. Çok ince, spor için ideal.
İsim: E** G**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: rahat ve kaliteli bir ürün
İsim: D** F**
Tarih: 07 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel takım olarak aldım hediye içinde teşekkürler 160 boy 53 kilo s beden
İsim: M** A**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: İnnnnnnnnanılmaz iyi, kumaşı incecik çok çok rahat ve vücudu efsane gösteriyor.
İsim: I** S** A**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Muazzam.Harika bir esnekliği var ellerinize sağlık 🤌🏻🩷🧡🫠
İsim: B** Ö**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Ürünlere bayıldım fazlasını sipariş vereceğim çorap hediyeniz içinde teşekkürler ❤🐥
İsim: s** a**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çök iyi . Çök teşekkürler
İsim: Y** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Şubat 2024

Yorum: Çook aşşırı beğendim.
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Harika bayıldım tavsiye ediyorum alınır
İsim: E** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Tayt kalitesi mükemmel
İsim: S** D**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Ürün güzel yalnız spor için fazla ince hassas bir kumaş eğer hedeflediğin kısım sporcular değilse olabilir tabi yazın gider ama sporcuyu baz alıyorsan bu fiyata çok ince kumaş
İsim: M** F** K**
Tarih: 04 Kasım 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: beli daha yuksek olabilir on agi kesiyo biraz bacak arasindaki bi ipligi de sokuktu 389 tl ye almisim ben bu fiyata okey bi urun de bu her urune girdigimdeki artisi anlamadim suan bu fiyata kadar cikmis 3 gun sonra 750 tl olur bu urun
İsim: b** h**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok kaliteli. Kedimizin tüyleri de almıyo
İsim: E** E**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: too low wasted
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel kaliteli bir malzemeye benziyor ama popo detayı beni çok rahatsız etti iade etmek zorunda kaldım
İsim: H** B** A**
Tarih: 24 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tayt iyi hoş güzel ama arkadaşlar ben dikkat etmemişim yazıyormuş ama böyle rahatsız olacağımı düşünmemiştim 🫣 Teşhiri seviyorsanız Alın . evet poponuz içinizde hiç çamaşır yokmuş gibi her şeyiyle tüm ayrıntısıyla meydanda . Mutaaassıp ya da tesettürlü değilim ama ben rahat edemedim .
İsim: A** D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Şubat 2024

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: TAYTLARIN BAŞKA RENK SEÇENEKLERİ OLMALI LÜTFEN DAHA FAZLA RENK KOYUNUZ ALALIMMMMMM
Cevap: Merhaba. Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederiz. Yakında yeni koleksiyon ile karşınızda olacağız. Harika renkler geliyor.

Soru: Güzel fakat ön kısmı çok belli ediyor ona nasıl bir çözüm olabilir 🤍🌸
Cevap: Merhaba. Önden çok fazla çekmemeye çalışabilirsiniz

Soru: aynı renk buzgusuz modelde de gelicek mi lütfen uretin
Cevap: Merhabalar, isteklerinizi değerlendiriyoruz. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Merhaba xs bedeni gelecek mi acaba?
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin en kısa zamanda stokları güncellenecektir. Stoklar güncellendiğinde haberdar olmak isterseniz ''Gelince haber ver'' butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba normalde 36 giyiyorum sizce xs mi yoksa s mi
Cevap: Merhaba. Tam kalıptır kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhaba, 156 boyunda 50 kiloyum, s beden olur mu?
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 165 boy 53/54 kiloya hangi beden olur s giyiyorum normalde
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, boy 1. 54 kilo 51 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt Detaylı Fotoğraflar

Infinity Collection Kadın Yeşil Seamless/dikişsiz Scrunch Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü