Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Alanlar Memnun Mu?
Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Şu Anki Fiyatı 2101.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Ürün Hakkında Bilgi

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Ürününün Satıcısı, Zoli Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı ürününü 2101.0 Tl'den Satılmaktadır.

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Son Yorumlar
2101.0 Tl ye satışta olan Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün mükemmel bir şekilde geldi teşekkürler
İsim: İzzet D.
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Zoli

Yorum: Ürün kaliteli ve sağlam
İsim: Koray L.
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Ürün Gerçekten Çok İyi Parasını Sonuna Kadar Hak ediyor ÇubuktanKorkmuştum Ama Kaliteli Kendini Göstermiyor Almak İsteyenler Tereddütetmeden Alabilir.
İsim: Ö** S** i**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: İçeriğinden neler çıkıyor
Cevap: Merhabalar, stick uzayan çubuk ve gidon bağlantı aparatı çıkmaktadır efendim

Soru: Çubuk ace pro uyumlumu efendim
Cevap: Go pro için uyumludur efendim

Soru: Sopanın en kısa minimum uzunluğu kaçtır?
Cevap: 25 cm en kısa hali efendim

Soru: Merhaba, Gopro uyumlu yazmışsınız, GoPro Hero 9 ile uyumlumudur?
Cevap: Housing var ise uyar efendim

Soru: Ürün çekim açısı 360 derece mi ? Kayıt aldıktan sonra 360 derece video izleyebiliyor muyuz? Birde ses kayıt alıyor mu ?
Cevap: Ürün sadece selfie çubuğudur efendim. Kayit için kamerasını almanız gerekmektedir

Soru: Merhaba SJCAM c300 160 derece kamera için de uyumlu mu
Cevap: Maalesef değil efendim

Soru: Merhabalar uzatma sopasını kullanmadan sadece kamerayı gidona bağlayabiliyor muyuz?
Cevap: Maalesef efendim. Uzatma sopasının ucunda kamerayı sabitlemek için giriş bulunmaktadır. Sopayı en kısa vaziyette kullandığınızda o şekilde de işinizi görebilir

Soru: Telefon takılıyormu
Cevap: Telefona uygun değildir

Soru: Cup motora olurmu
Cevap: Merhabalar Gidon bağlantı aparatını bağlayacak bir alanınız varsa uygundur efendim

Soru: meehaba ürün gorunmezdir dime bide kac cm?
Cevap: Evet efendim görünmezdir. Ayrıca 110 cm boyundadır

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı Ürüne Ait Resimler

Insta360 Ve Gopro Uyumlu Görünmez Selfie Çubuk Motosiklet Özel Gidon Tutucu Aparatlı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü