Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Alanlar Memnun Mu-

RüyaGemisi

Bilgili
9 Ağu 2023
258
0
0
Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Bu Ürünü Almalı Mı?
Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Mevcut Fiyatı 699.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Detaylı Açıklama

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Ürününün Satıcısı, Fujifilm Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf ürününü 699.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf En Son Yapılan Yorumlar
699.0 Tl ye satışta olan Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok beğendim harika. Boyuna asman için ipi de vardı.
İsim: D** Y** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Aralık 2023
Satıcı: Desibela

Yorum: Kapak kısmı yamuktu orda bi uzaklaştım çantadan simetri takıntılısıolaraktan. Rengi de bana hitap etmedi sevemedim.
İsim: B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ocak 2024
Satıcı: Instax Dünyası

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Merak Edilenler Neler?

Soru: Omuza takılabilecek askısı var mı acaba?
Cevap: Merhaba, evet mevcuttur.

Soru: 12 için uygun mu ?
Cevap: Merhaba evet uyumludur

Soru: Merhaba mini 8 için uygun mudur
Cevap: Merhaba, uyumlu değildir

Soru: 11 için de uygun mudur acaba
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf Resim Ve Fotoğraflar

Instax Mini 12 Makine Uyumlu Lila Parlak Deri Kılıf En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü