Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Alanlar Memnun Mu-

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Şu Anki Fiyatı 4749.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Alanlar Memnun Mu?

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Hakkında yaklaşık 41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Ürün Açıklaması

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Ürününün Satıcısı, Fujifilm Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti ürününü 4749.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti En Son Yapılan Yorumlar
4749.0 Tl ye satışta olan Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: D** b**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Desibela

Yorum: İlk kullanımda gayet güzel çekti fakat geri kalan 8 adet film boşagitti? İletişime geçerseniz sevinirim.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ekim 2024

Yorum: Çok güzel 😍
İsim: M** S**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim hemen çekim yaptım
İsim: I** U**
Tarih: 02 Eylül 2024
Satıcı: HOBİ FOTO

Yorum: cok guzel beyendim cok uygun fiyata geldi!
İsim: M** A**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Kardeşime hediye aldım bayıldıııııı
İsim: D** K**
Tarih: 18 Haziran 2024
Satıcı: Instax Dünyası

Yorum: Kızıma d günü hediyesi aldım bayıldı çözünürlük mükemmel değil tabi kiprofesyonel bir makina değil ama amacına hizmet ediyor bence gayetkaliteli. Fakat filmler çok maliyetli o yüzden çok aktif kullanıma uygundeğil maalesef
İsim: N** E**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürünü tatil için almak istedik aşırı tatlı ve kaliteli geldi
İsim: F** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mayıs 2024

Yorum: teşekkürler ederim hocam cok gzller halacıgım bayram hediyesi sevinecekbuna tavsiye ederim herkese
İsim: N** A**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: çok güzel tek kelimeyle sadece film pahalı harika çekim yapıyor
İsim: H** A**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: hızlı ve sağlam teslimat. teşekkürler
İsim: İ** O** K**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Filmleri çok pahalı onun haricinde güzel gerçekten fotoğrafları anıolarak saklayabileceğiniz güzel bir hediye. kız arkadaşıma aldım çokmutlu oldu. Fotoğraf çekmeyi ya da çekilmeyi seven birisine alınabilecekilk hediyelerden birisi
İsim: Y** B**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Inanilmaz iyi bayildimmmm
İsim: A** Ş**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: üründen gayet memnunuz bir sıkıntısı yok
İsim: s** a** b**
Beden: 27 Ocak 2024

Yorum: Ben aldım pişman oldum. Şuan da muhatap bulamıyorum
İsim: A** E**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Güzel kargolama kaliteli ürün
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: çok güzel eksiksiz geldi. diğer mağazalara göre de uygundu.
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: maalesef , ürün tarafıma geldi ilk kullanımda ekte görselde belirttigimgibi ilk kullanımda 5 fotograf çekip denedim hepsini siyah verdi banasatıcının dedigi şey ise kapagı acmamanız gerekirdi ben zaten kapagıacmadım ürün sorunlu geldi ve siyah fotograf cıkartmaktan baska birseyyapmıyor , ürünün yenisini baska bir mağazadan fiziksel olarak aldımherDevamını Oku
İsim: Berkay K.
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Fotoğraflar çok soluk çıkıyor,ayrıca fotoğraf kağıdı neredeyse makinakadar pahalı. Makina nasıl olsa satıldı mecburen alırlar diyemi fotoğrafkağıtları çok pahalı
İsim: F** T**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel mini mini fotolar
İsim: ö** Ş**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: urunu pembe istedim lila gelmiş . rengi kotu olmadığı icin iade etmedim.ama bu tarz şeyler doğru değil!
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Üründe bi sorun gözükmedi ama açık kutuda yolladılar be bant be baskabisey vardı daha önce açılmısmı bilemiyorum hiçbiyeribde garanti yadagüvenlik bandı yoktu hediye aldığım içinde daha açıp deneyemedimverdipimde çıkıcak hersey ordaya onun dısında bi sorun yok herseyyerinde açık ve bantsız gelmesi rahatsız edici
İsim: Kadir Ç.
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Şiparişlerim yarım saat içinde kargoya verildi hızınıza hayran kaldım.Paketleme gayet özenliydi. Makine bildiğimiz gibi kaliteli. Hediyeniziçin ayrıca teşekkür ederim.
İsim: M** C**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: HAYALIMDI o kadar guzelkı paketlemede ıyıydı çok teşekkürler..sarılıpuyuyasım var…
İsim: Z** Ş** K**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Paketleme özenli, teslimat hızlıydı.
İsim: İdris T.
Tarih: 20 Aralık 2023

Yorum: Ürün Fiyatına Göre Pahalı, ve Özensiz Kargo
İsim: m** c** a**
Beden: 01 Ekim 2023

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Merak Edilenler

Soru: Merhaba aldığım ürünle alakalı sorun yaşıyorum geri dönüş sağlar mısınız
Cevap: Merhaba sorun nedir acaba ?

Soru: merhaba film ebatı nedir. en boy?
Cevap: Merhaba, 8,6 x 5,4 cm boyutlarındadır. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba iki farklı kutu seklı vardır bunların farkları nedir biri kutu ıcınde gelıyor bırı cerceve seklınde ıcınde gorunuyor urunler sadece ambalajmamıdır yoksa versiyon farkı varmıdır
Cevap: Merhaba versiyon farkı bulunmamaktadır. Ambalaj farkı bulunmaktadır. Tüm mini 12ler aynıdır versiyon farkı yoktur.

Soru: Merhaba arka kamera ile çekilen fotoğraf ters mi görünüyor yoksa ayna oluyor mu
Cevap: Merhaba tek kamerası mevcuttur. Normal çıkarmaktadır

Soru: merhaba bir yorumda siyah beyaz çektiğini ve ürünün arkasında durmadiginiz yazıyor, üstelik Haziran ayında yeni olmuş, tereddüt ettim, açıklama yaparsanız sevinirim
Cevap: Merhaba, gördüğünüz yorumlar; makineye film takıldıktan sonra makinenin arka kapağı açıldığından ötürü filmler yandığından dolayı yapılmıştır. Bu konuya dikkat edildiği sürece sorun yaşanmamaktadır. Fakat yine de herhangi bir sorun yaşarsanız her şekilde destek olacağımızdan şüpheniz olmasın. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: kılıfı deri mi
Cevap: Merhaba evet suni deridir

Soru: Foto çektikten sonra cıkartmasak kamerada kalsa onu telefona aktarabilir miyiz?
Cevap: efendim çektiğiniz anda fotoğraf çıkar aktarım yapmaz ürün analogdur

Soru: 1. görselde ki kutu içerisinde mi gönderiliyor?
Cevap: Merhaba, evet görseldeki kutu içerisinde gönderilmektedir.

Soru: fotoğraf Makinesinin çantasının üzerindeki yuvarlak nedir?
Cevap: Merhaba,lensin yerleştiği kısımdır

Soru: video çekme özelliği var mıdır
Cevap: Merhaba , ürün analog bir fotoğraf makinasıdır. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemez, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba lila rengi ne zaman gelir bilgi verir misiniz lütfen teşekkürler
Cevap: Merhaba, ilerleyen haftalarda stoklarımıza girecektir.

Soru: Fotoğraf içinden çıkıyormu
Cevap: Merhaba, bu setin içerisinden 10lu film çıkmaktadır.

Soru: merhaba çantası kola takılabilen gibi mi
Cevap: Merhaba, evet omuz çantası mevcuttur

Soru: Ürünle beraber kaç foto çekilecek kadar film geliyor ?
Cevap: Merhaba set içerisinde 10lu film mevcuttur

Soru: merhaba kutu ilemi gelecek
Cevap: Merhaba, kendine ait sıfır kutu ve özel paketleme ile gönderilmektedir.

Soru: özellikleri neler USB baglayarak çıkartabiliyormuyuz
Cevap: dijital değildir efendim çektiğiniz anda fotoğraf çıkar bilgisayar vs bağlanmaz

Soru: film bittikten sonra nereden alabiliriz bir daha
Cevap: Merhaba trendyol üzerinden satın alabilirsiniz

Soru: Merhaba lila renginin stokları ne zaman gelir acaba ?
Cevap: Merhaba, ilerleyen haftalarda stoklara gelecektir.

Soru: film dışında kaydediyormu aktarabiliyor muyuz telefona yada başka bir yere yoksa hep film mi lazım
Cevap: Merhaba , ürün analog bir fotoğraf makinasıdır. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemez, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kullanma kılavuzu çıkıyormu içinden
Cevap: Merhaba evet çıkmaktadır

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti Ürün Görselleri

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü