Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Tavsiye Eder Misiniz-

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box En Ucuzu Nerede Bulunur?
Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Şimdiki Fiyatı Ile 5499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Kullanıcılar Memnun Mu?

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Hakkında yaklaşık 30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Teknik Açıklamalar

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Ürününün Satıcısı, Fujifilm Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box ürününü 5499.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Hakkında Yapılan Yorumlar
5499.0 Tl ye satışta olan Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
30 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Kızıma aldım gerçekten çok güzel
İsim: G** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Desibela

Yorum: kızıma doğum günü hediyesi aldım.daha denemedik. paketleme iyiydi.
İsim: F** T**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: kargolama hızlıydı paketlemede güzeldi sorunsuz geldi. hep almakistediğim bir şeydi tereddüt ederek aldım ama iyi ki de almışım çokgüzel bir şeymiş , anı biriktirmek isterseniz hiç düşünmeden alın
İsim: M** T**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Sevgilime aldım doğum günü için çok beğendi
İsim: E** B**
Tarih: 15 Ocak 2024
Satıcı: Instax Dünyası

Yorum: Küçüklükten beri istiyordum Sevgilim hediye aldı çok beğendim beraberanılarımızı biriktiriyoruz❤❤❤
İsim: M** D**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Daha kıyıp da fotoğraf çekmedim ama rengi muazzam
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2024

Yorum: harika bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum ama biraz pahalı ürün
İsim: i** A**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Urun guzel. Kizima dogumgunu hediyesi olarak aldim. Ama fotografkagitlari biraz pahali.
İsim: y** b**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Hediye almıştım güzel ürün alınabilir 👍
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Harika güvenli bir şekilde elime ulaştı çok teşekkür ederim
İsim: B** A**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Harika bir ürün teşekkür ederim
İsim: Muhammet Y. İ.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Ürün kısa sürede be sorunsuz ulaştı.
İsim: C** K**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: Sevgilime aldım yılbaşı hediyesi olarak daha kullanmadık amabeğeneceğinden eminim
İsim: N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Aralık 2023

Yorum: şahane çok güzel
İsim: F** G**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Ürün tam istediğim gibi geldi ama kamerada ufak çizikler vardı
İsim: A** B**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Güzel bir ürün sorunsuz geldi
İsim: Z** Ç**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok tatlı, gayet düzgün gönderildi. Ancak aldığım gün indirimegirdi bu durum müşteri olarak beni çok mutsuz etti.
İsim: A** K**
Tarih: 11 Ocak 2024

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: not yazma imkanınız var mı sevgililer günü için
Cevap: Merhaba notunuzu iletirseniz depoya bilgi verelim.

Soru: kaç tane fotoğraf çekebiliriz?
Cevap: Merhaba 10 adet fotoğraf çekebilirsiniz. Sonrasında yeni film alıp tekrar kullanabilirsiniz

Soru: fotografı film yokkende cekip simksart kullanılabiliyor mu illa çekim yapmak için film mi gerekiyor yoksa filmsiz cıkartmadan da cekim yapılabiliyor mu
Cevap: Merhaba , ürün analog bir fotoğraf makinasıdır. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemez, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: video çekebiliyor mu
Cevap: Merhaba, mini 12, analog ve anında baskı yapan bir fotoğraf makinesidir. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemez, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: çektiğimiz fotoğrafı çıkarta biliyormu?
Cevap: Merhaba , ürün analog bir fotoğraf makinasıdır. Hafızası yoktur ve çektiğiniz fotoğrafları anında çıkarmaktadır. Bu makine ile video çekemez, fotoğraflarınızı yazdırmadan önce düzenleyemez, telefon veya PC'ye aktaramazsınız. İçerisinde taktığınız film kadar çekim yapabilirsiniz ve film bittikçe yenisini satın alarak çekim yapmaya devam edebilirsiniz. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: efendim merhaba, ürünü yağmur altında kullansam herhangi bir şey olur mu? Suya dayanıklılığı var mıdır acaba?
Cevap: Merhaba suya dayanıklığı yoktur

Soru: video çekiyor mu sadece fotoğrafmı çekiyor iyi akşamlar

Soru: resmin boyutu kaça kaç
Cevap: Merhaba, 8,6 x 5,4 cm boyutlarındadır. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar içindeki fotoğraf albümü kaç fotoğraflık bir bilginiz var mı🌼✨ iyi günler dilerim🙏🏻
Cevap: Merhaba, albüme 64 adet fotoğraf sığmaktadır.

Soru: Makinenin içinden fptograf kagıdı çıkıyor mu
Cevap: Merhaba çıkmamaktadır. Bu sette sadece 10lu film mevcuttur

Soru: Merhaba, sadece kılıfı veya çantası her neyse ayrı satılıyor mu ?
Cevap: Merhaba, evet mağaza hesabımızda bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler, iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar kılıf neden web sitesindekinden farklı?
Cevap: Merhaba aynı kılıf gönderilmektedir.

Soru: Merhaba siyah rengi mevcut mu acaba?
Cevap: Merhaba, maalesef yalnızca yeşil , mavi, pembe , beyaz ve lila renk mevcuttur.

Soru: fotoğraflar renkli mi
Cevap: Merhaba evet renkli çıkarmaktadır

Soru: merhaba ben fotoğraf makinesinden çekilen fotoğrafın çıkarılmasını engelleyebiliyor muyum yoksa direkt çıkarıyor mu?

Soru: Garantisi var mı
Cevap: Merhaba 2 yıl garantilidir.

Soru: merhaba kamerayı ay gibi parlak nesneleri vb şeyleri çekerken netleşiyor mu? yani gece çekim yaparken ayı parlak değilde net şekilde çekebiliyor mu? bide flaşı varmı?
Cevap: Merhaba flash mevcuttur. Fakat uzak nesneleri çekmeyecektir.

Soru: Fotoğraf çekerken güneşli bulutlu ev çok bulutlu diye ayarları varmı?
Cevap: Merhaba otomatik kendi ayarlamaktadır.

Soru: tamam ozaman yarın bakarım
Cevap: Tamamdır tabi

Soru: İçinden kaç tane kağıt çıkıyor
Cevap: Merhaba, bu setin içerisinde 10lu film bulunmaktadır. Sonrasında ayrıca film alıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box Görseller

Instax mini 12 Yeşil Fotoğraf Makinesi 10'lu Film Kare Albüm ve Deri Kılıf Bundle Box En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü