Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

LeylaGökyüzü

Bilgili
9 Ağu 2023
285
0
0
Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Alınmaya Değer Mi?
Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Şu Anki Değeri 389.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Hakkında yaklaşık 6493 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Ürün Hakkında Bilgi

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Ürününün Satıcısı, MATSU Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml ürününü 389.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Kullananlar
389.0 Tl ye satışta olan Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6493 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: İndirimde stok yaptım. İlk kutu bile saçımı inanılmaz topladı
İsim: B** Y**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Matsu Professional

Yorum: Mükemmel ötesi maske stoklanması gereken ürün indirime girdiği anda direk almak istiyorum . Satıcıdan indirim bekliyorum
İsim: A** g** i**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: bende Ecolie nin tavsiyesiyle gözüm kapalı aldım iyi ki de almışım ilk defa kullandım bugün ilk kullanım da ne kadar fark edebilir ki dedim etrafimdakiler direk saçlarımın parladigini çok güzel göründüğünü söyledi 🥰😍 kokusu da mis gibi ilk defa inatçı boyalı sert saçlarım direk açıldı ekstra bir şeye gerek duymadan şuan stok yapmak istiyorum ❤❤Devamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2022

Yorum: Ürünü uzun süredir kullanıyorum. Memnun olduğum bir ürün. Saçlarım işlem gördüğü için bir paket daha sipariş ettim. Kokusu müthiş.
İsim: P** Ş**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: ecoliiee tavsiyesiyle annem icin aldim saclari cok yipranmisti surdugunde yumusacik oldu ve cok guzel bir koku verdi kokusu cok kalici ayrica
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık bir saç mis gibi bir koku sanırım stok yapıcam.
İsim: E** D**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: indirime girdikçe stok yapicam ama şuan fiyatı yüksek çok memnunum 😍 saçlarımı yumuşacık yaptı ve canlı görünüyor ışıl ışıl
İsim: G** E**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Kokusu çok güzel ve kuru olan saçları yumuşacık yapıyor hele sarı saçlarınız varsa muhakkak almalısınız, uzun süre de kullanılır bittikçe alacağım bir maske oldu teşekkürler 😊
İsim: G** K**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: bir aydan fazladır kullanıyorum ecoliiee tavsiyesiyle aldım ❤🧿 ecosum sayesinde esnemis ve tiftik tiftik olan sarı saçlarımı resmen tedavi etti.. bence kendine ve saclarina değer veren herkes almalı.. sabahtan surup aksam yıkıyorum uzun süre kalınca daha etkili oluyor..Bu arada 👉 ecoliiee takibe mutlaka alın kendisi saç uzmanı.. 🧿resmini izinsDevamını Oku
İsim: N** C**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Ecolie’min tavsiyesiyle tanistim matsu ürünleriyle. (Ecomda ecomm seni cok seviyorum bu arada). Yakalasik 2 aydır kullaniyorum. Saclarım gür,kabarik ,dalgali, yipranmis elektriklenmeye müsait zor bir saç. Çok saç maskesi denedim ama Bu zamana kadar bir sac maskesinin sacima bu kadar etki ettiğini gormedim. Yumusacik yapiyor kokusu guzel kullanımı kDevamını Oku
İsim: M** e** T**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Bir kutu bitirdim. İndirime girdiğinde tekrar alacağım.
İsim: S** I**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Saçlarımı okadar çok açtırıp boyattırdımki, artık saç diplerim bile kuruluktan yağlanmıyo düşünün. Bu üründe kesin iş ortaklığı ondan böyle övüyor diyodumki ecoliye kız hakktende neyse onu söylüyor. Yemin ederim ilk yıkamada saclarım yumuşacık oldu parladı. Hani neredeyse her ürünü kullandım. Neolur alın deneyin. Diğer serilerinide zam gelmeden alıDevamını Oku
İsim: İlknur U.
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Ecolinin önerisiyle aldımm çok başarılı bir ürün yumuşacık oluyor saçlarım kokusu da harika 💞
İsim: K** A**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Alın aldırın benim saçlarım platin sarı ve pişmaniye gibi yanık asla kremsiz yağsız saçım açılmaz bu ürün o kadar güzel ki saçlarım yumuşacık oldu binlerce lira harcayıp en iyi markaları aldım ama böyle etki görmedim kesinlikle stoklucam bayıldımmm
İsim: Z** E**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: kokusu harika , saçıma uyguladıktan sonra saçım yumuşacık oluyor. bittikçe stok yapacağım bir ürün
İsim: A** G** y**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: şahane ya gece sürüp yatıyorum sabahına duş alıyorum yumuşacık yatışmış saçlar
İsim: D** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Şubat 2023

Yorum: Ay çok güzel bir ürün merimeyo aşkımın tavsiyesiyle aldım sırf kokusu için tekrar alırım o derece keşle stok yapsaymışım efsaanee
İsim: A** A**
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: mükemmel koku mükemmel yumusaklik stok yapmalık
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: kesinlikle alın stok yapın efsane.. platin sarı si ve aşırı yıpranmış saclarimi pamuk gibi yaptı hafta da bir kullansanız bile hafta boyunca yumuşaklığı hiç gitmiyor dökülmüyor ve cok sağlıklı saçınız oluyor. duşa girin sade suyla yıkayın şampuan kullanmaya bile gerek kalmıyor. kokusu da ayrıca efsane günlerce kalıyor
İsim: e** y**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü @ecoliiee sayesinde keşfettim iyi ki keşfettim saçlarım ince telli kuru bir yapıya sahip bu saç maskesini uyguladım yumuşacık oldu teşekkürler @ecoliiee ve matsu ailesi 🤗
Tarih: 19 Haziran 2022
Satıcı: Koşar Kozmetik

Yorum: Saçlarım işlem gördüğü için yıpranmış durumda.Bu ürünle hem yumuşacık oluyor.Hem de güzel kokuyor.Çok beğendim.İndirimleri takip edip yedekleyeceğim.
İsim: s** b**
Tarih: 06 Kasım 2023
Satıcı: DuckBum

Yorum: Kokusu muhteşem, ilk kullanımdan etkisini gördüm indirimde oldukça stoklayacağım ürün tereddüt etmeden alınnn🫶🏻🫶🏻
İsim: M** U**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: saçımı çok yumuşattı oldukça başarılı bir ürün. çok sık kullanmıyorum saçı arada kendi haline bırakıyorum böylelikle saçın kendi keratinine de zarar vermeden onarılmasını sağlıyorum. saçlarım sarı ve çok fazla işlem gördü saçlarımın bazı yerleri çıtır çıtır ama ürün çok güzel bir şekilde bu durumu giderdi. Teşekkürler..
İsim: İ** Ş** B**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Ecolie tavsiyesi üzerine aldım yemek istiyorum maskeyi her yaptığımda bu kadar müthiş bir koku olamaz maskeyi yıkadıktan sonra bile bir kaç gün kokusu geçmiyor hatta maskeyi temizledikten sonraki 2 duşa kadar kokusu kaldı saçlarımda büyüklüğüde çok ideal bu fiyata göre ….aylarca kullanılır bittikçe alacağım bir ürün oldu paketlemeside çok güzeldi tDevamını Oku
İsim: P** S**
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: Şahaneeee simsiyah saçlardan kumrala döndüm iki kere saçım açıldı haliyle baya hırpalandı saçlarım kestirmeme rağmen yanıklar gitmedi.kara kara nasıl düzelcek diye düşünürken bu maske 3. Kullanışımda saçımı bebek gb yaptı.yanıklar azaldı,yumuşacık oldu kuruduğunda püskül görüntüsü yok,saçımın elastiki yapısı düzeldi.kesinlikle stok yapılması gerekeDevamını Oku
İsim: Nermin K.
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Yok artık bu kadarına pess gerçekten ilk aldıgımda ne olabilirki dedim yemın ederm pahalı ürün kullandıklarım bu kadar etkili değildi benım saçlarım sarı renk okadar bakım yapıyordum yorgan yünleri olur ya duştan sonra öyleydi ve saçımı taramak tam bir eziyetti bunu aldım kaymak gibi kaydı gitti ve hiç zorlanmadm taramakta bundan sonra stoklayarakDevamını Oku
İsim: H** K**
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: Kargolama ve paket müthiş olmuş çok özenliydi açarken çok özel hissettim kendimi :))) Kokusuna diyecek hiçbir şeyim yok misss gibi kokuyor şimdilik üç kez kullanmama rağmen gayet başarılı bir ürün yumuşacık yapıyor saçlarımı sarı saçlıyım tahmin edersiniz ki yıpranma her türlü oluyor ama matsu ile artık dert etmiyorum duştan sonra hemen anlaşılıyorDevamını Oku
İsim: Aysima E.
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten dedikleri gibi ilk kullanımda saçlarım neme doydu. Yumasıcık oldu. Ben duşta önce kuru saçımda yarım saat beklettim ve son 5 dk kala saç kurutma makinesi ile sıcaklık vererek duşa girdim. Normal saçımı şampuanlayarak yıkadım ve çıktım. Gerçekten yumuşacıktı. Ambalaj da çok iyiydi. Kargoda zarar görmesi imkansız gibi birşeydi şu durDevamını Oku
İsim: g** P**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ecolie tavsiyesi ile aldım mükemmel bir ürün ombreli saçlarıma çok iyi geldi kargo olarak da bu şekilde gönderilmişti dökülme vs yoktu ben çok beğendim alın aldırın
İsim: Funda A.
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Yumusacık yapıyor kokusuda efsane
İsim: N** Z**
Tarih: 23 Ocak 2023

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Merak Edilen Konular

Soru: Nasıl kullanılır duştayken
Cevap: Merhabalar. 🫧 Şampuanlama sonrası saçınızın boy ve uçlarına uygulama yapıp 3 dk kadar bekletip durulama sağlayabilirsiniz.

Soru: Dimethicone ya da silikon türevleri içerir mi
Cevap: Merhabalar. 🫧 Eser miktarda bulunmaktadır.

Soru: merhaba ürünleriniz sadece trendyolda mı mevcut? gidip alabileceğimiz bir mağaza var mı?
Cevap: Merhaba, ürünleri tüm online satış platformlarından satın alabilirsiniz.

Soru: Dalgalı-kıvırcık saçta keratin içeriğinden dolayı düzleşme yapar mı ?
Cevap: Merhabalar, düzleştirme gibi bir etkisi yoktur. Pürüzsüz bir saç teli için tasarlanmıştır, saçlarınızın pürüzsüzlüğünü artırarak onarır ve besler. Kıvırcık saçlarda da güvenle kullanabilirsiniz. Daha belirgin, elektriklenmeyen, yumuşacık dalgalar ve bukleler için Shape 9 kremimizi de kullanmanızı öneririz. İlginiz için teşekkür ederiz!

Soru: Merhaba saçlarım aşırı yıpranık ıslakken lastik gibi uzuyor iyi gelir mi çok teşekkürler sevgiler
Cevap: Merhaba efendim, öncelikle markamıza duyduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünü kullandığınızda saçlarınıza parlak, yumuşak bir görünüm kazandıracaktır. Aynı zamanda ürün yıpranan ve kopmuş saçlarınız için yoğun bir bakım uygulayacaktır. Şimdiden güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz

Soru: merhaba kıvırcık saçlar için düzleştirme etkisi olur mu acaba? diğer ürününüzden mi alsam bundan mı karar veremedim de.
Cevap: Merhaba, Tüm saçları için kullanıma uygundur. Aradığınız ürün ve karşılamak istediğiniz saç endişeniz nedir?

Soru: Maskenin durulanması biraz zor, şampuandan önce kullanmak zorunda mıyız yoksa ilk maske sonra şampuan yapabilir miyiz?
Cevap: Merhaba, şampuandan önce de sonra da kullanabilirsiniz.

Soru: İlaç kullanıyorum saçlarım çok kuru nemlendirir mi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Moisturizing nemlendirici maskeyi tercih edebilirsiniz.

Soru: Sülfat var mıdır üründe
Cevap: Merhaba, içindekiler; Water, Cetearyl Alcohol, Polyquaternium-7, Paraffinum Liquidum, Glycerine, Amodimethicone, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Parfum, Propylene Glycol, Juglans Regia Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetrimonium Chloride, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium-10, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethanol, Citric Acid, Argania Spinosa Kernel Oil. bu şekildedir efendim

Soru: urun ne zaman indirime girerrr lütfenn 250 olsunnnn😭😭😭😭ogrencilerii dusunun lütfen 😭😭😭😭🥲🥲🥺
Cevap: Merhabalar, Trendyol'un düzenlediği indirim kampanyalarına katılım gösteriyoruz Takipte kalırsanız güzel fiyatları yakayabilirsiniz! Sevgiler. ❤

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar. 🫧 MNG ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: Merhaba, nem maskenizi sizin firmanızdan almak istiyorum fakat bulamıyorum. Ürün Gelecek mi yoksa başka bir firmadan mı temin etmeliyim?
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız güncellenmiştir. İyi alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bu saç kremi gibi duşta şampuandan sonra kullanılır mı
Cevap: Merhabalar. 🫧 Duştan sonra kullanıma uygun değildir. Saçınıza uygun, duş sonrası durulanmayan bakım kremi için Creamask veya Shape 9'a bakabilirsiniz.

Soru: Merhaba, açıklamada ekstra olarak intensive serumu iki üç damla damlatın denilmiş ama intensive serum açıklamasında durulamayın deniliyor? Maskeyi duruluyorsak serumu durulamıyorsak, nasıl olacak serumu maskeye damlatma işi?
Cevap: Merhabalar. 🫧 Creamask Durulanmayan Bakım Kremi ile birleştirip duş sonrası uygulayabilirsiniz Intensive serum ile.

Soru: merhabaa 😊 saçlarım da hiç boya yok ama yine de yıpranmış durumda dökülme ve kopmaya eğilimli hangi bakım maskesi daha uygun olur ??
Cevap: Merhabalar Değerli müşterimiz, Intensive serini tercih edebilirsiniz saçlarınızı güçlendirecektir.

Soru: Şöyle söyleyim 1 gece bekletsem olmuyor mu ,, zarar verir mi saçıma
Cevap: 1 gece bekletme süresi kişisel tercihinize bağlıdır, ancak biz ideal olarak belirttiğimiz şekilde önermekteyiz. 🤍

Soru: Merhaba. Saçımda boya yok. Sadece bakım yapmak istiyorum. Normalden yağlıya dönük saçım. Hangisini önerirsiniz acaba?
Cevap: Merhabalar. 🫧 Deep Hydrating ya da Bonding serimize bakabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün kaç ml acaba
Cevap: Merhabalar. 🫧 Ürünümüz 350 ml'dir. İyi günler dileriz.

Soru: Ürünü nasıl kullanacam ⁉saçım aşiri dökülüyor ve aşırı gucsuzlestı
Cevap: merhabalar;ıslak saçınıza uygalayıp masaj yapmanız gerekiyor.

Soru: Merhabalar, saçlarımda koyu kestane bitkisel boya kullanıyorum, yıpranık ve bakım için alacağım bu ürününüzü mü yoksa başka ürününüzü mü önerirsiniz
Cevap: Merhabalar. 🫧 Bu ürün uygundur.

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Intensive Repair Yıpranmış Saçlar Için Yoğun Bakım Maskesi 350ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü